2009 Şubat Anneleri

teşşekkürler cimcimecim karpuzun iyi geldiğini duymuştum bende yeşil elma da iyi geliyormuş onuda denicem baş ağrılarım için bana doktorum minoset önerdi günde üçtane içme hakkım var aksi taktirde dayanamıyorum migrenim var çünki

bende doktoruma sorcam

hemen yarin su tableti ,inan bazen 8-9 saat bas agrisi cekiyorum birde tam arka

kismi ,ilac alamiyorum diyede korkuyordum

simdi benimde hafif bas agrim var yarin doktoruma bi ugrayip bu ilactan banada yazmasini

isticem

migren inanilmaz bas agrisi yapiyor cnm gecmis olsun

migrene karsi akupunktur yapiliyor bu arada

slm hamişler dicem ama kimse yok :çok üzgünüm: ben acayip alıştım hepinize, foruma giremediğm zamanlar aklım walla burda, hep sizi düşünüyom nasıllar, neler kaynatıyolar, bebişler iyimi, anneler iyimi diye walla ne yalan söylim rüyamdada yazıyom :roflol: benim koca kıskanmaya başlıcak yakında ama vazgeçiremez sizden tabi klava: şaka bi yana iyiki var bu site ve iyiki tanışmışız herşeyi birlikte yaşıyoruz, sevinçleri, hüzünleri herşeyi paylaşıyoruz... umarım hep böyle devam eder dostluklarımız

Selam kızlar ay bebişim b,r tek uykusuzlar biziz galiba (( dışardaydık bizde eşimle birlikte geldiğim gibi pc yi açtım . bakalım kimler var neler konuşmuşlar diye valla haklısın burası hastalık gibi çok enteresan yanii

herkes uyuyor galiba ben akşam üstü 2 saat kadar kestirmiştim şimdi uyku muyku yok bir de yarın doktorumdan kontrol için randevu alıcam onunda heyecanı var ne güzel bugün herkes güzel güzel haberlerle dönmüş allah ben ve benim gibi daha haberler alamamışlara da nasip etsin bu güzel haberleri kaydirigubbakcemile3

Canım benimde çok sık ağrılarım olurdu banada minoset önerdi doktorum ama ben kan tahlili yaptırmadan 1 gün önce minoset içmiştim karaciğer enzim testim çok yüksek çıktı oysa 1 ay önce yapıldığında aynı test çok normal çıkmıştı ve bu kadar kısa sürede yükselmesi olası değildi, dr um aldığım ilaçlardan olabileceğini söyledi özellikle minosetin prospektüsünde de karaciğer enzimlerini yükseltebileceği yazıyor, olurda kan tahlilinden 1 gün önce falan içersen testinde yüksek çıkarsa panik yapma

günaydın kıslar. galiba bugün ilk sifta benden . nasılsınız bakalım. ben dün doktora gittim. üçlü test için. kan sonuçlarımı bugün öğlen alıcam. devlet hast.olduğu ve doktorumunda başı cok kalabalık olduğu için doğru dürüst konuşamadım doktorumla. pazt. günü özeline gidicem. ultrasonda başka bi doktor vardı hastanede bebek erkeğe benziyor dedigamyoncuiremsu ama pazt. günü özele gidince doktorum iyice bi inceleriz dedi.umarım ozaman kesin sonuca ulaşabiliriz. ve inş. sonuçlarımda iyi çıkar. cok endişeleniyorum arkadaşlar.CADIARZU hepinize günaydın öpücüğü benden.kaydirigubbakcemile3 gşrz

günaydın hanımlar güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle ben birazdan işe gideceğim mirmirmirmirhiç canım istemesede size iyi sohbetler akşam görüşmek üzerea.s.a.s.

selam kızlar hepinize günaydın bugün için çok hevesliydim ama maalesef dr.um 3 gün yok pazartesiye randevu aldım allahım 3 gün daha merakla .....hepinize mutlu bir gün diliyoruz bebişimle.......... a.s. cokacimcoook :içelim:

Günaydın kızlar, nasılsınız?
Size bir şey sormak istiyorum ben doktora gidip ultrasonda beboşumu gördüğüm ilk günler çok mutlu oluyorum ama aradan bir iki hafta geçince çok merak ediyorum onu. Acaba iyi midir her şey younda mıdır? Hep aklımı kurcalıyor. :uhm:
Ne zaman hissetmeye başlıcam artık ya en azından hissederim de iyi olduğunu anlarım. Sizin de böyle oluyor mu yaa... Bir an önce doktora gitmek istiyorum.

Günaydın canım;
Kendi adıma konusacak olursam senin yasadığın aynı duyguları bende yaşıyorum.Benimde bebişkoyu görme zamanım bu ayın taa 20 sinde günler bir an önce geçsinde göreyim istiyorum.İçimizde de olsa hissedemesekte hemen alısıyoruz sürekli görmek istiyoruz bizi ancak hamişler anlar.Ayda bir doktor kontrolleri var.Şunu 15 günde bir yapsalar bizim içinde iyi olcak.

benim hamilelik hep yakın zamana kadar problemli geçtiğinden en geç 10 günde bir görüyordum fakat herşey yoluna girdiğinden dr bu ayın 10u gibi çağırdı ve en son 25inde gitmiştik onda da ultrasona bakmadı üçlü testin sonuçları üzerinde konuşmuştuk
en son 22sinde görmüşüm oğluşu
ilk defa arayı bu kadar açtık meraktan çatlıyor insan acaba ne kadar büyüdü kaç gr oldu herşey yolunda mı

günaydın arkadaşlar :))

bende aynıyım görmeyince özlüyorum her hafta dr gitsem anca olcak sanki:)

siz rutin gidebiliyorsunuz herhalde dr.a ben sevgili kocamın kendini ayarlayabilmesini bekliyorum daha doğrusu bekliyordum geçen hafta sen gelmesen olmuyo mu sanki diyecek oldum "BEN BEBEĞİMİ GÖRMİYİMMİ!!!" diye çıkıştı bana en son ben de geçen gün isyan ettim ben her muayenede senin keyfini mi beklicem diye o da git o zaman dedi şimdide dr. yok ancak 3 gün sonra görücem çocuuumu :teselli:

kız bekleyiver babasını da onlarında canı görmek ister tabi süprizzzzz biz gecen hafta gittik hemde cinsiyetini ögrenmeye ama eşim yoktu kaynanam vardı onunla gittik.ama videoya aldırdık ona baktı eşimde Şeniz bende durup durup bakıyom kızıımaaaaaaa gamyoncuiremsu

allah bağışlasın bacım ne diyim bizim dr. da teknolojinin son ürünleri varmı bilemiyorum ben de kayınvalidemle gidicem bu kontrole ağlamazsa iyi kesin ağlar gerçi çok duygusaldır saolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…