2009 Şubat Anneleri

evet canim cok haklisin a.s.

benimki erkek kafası sağ tarafta duruyor.

pembe yanaklı güzel sağlıklı bir kızın olur inşallah.

kızlar canı bişiler çeken var mı? Benim canım hiç bişi çekmiyor aşerme varmı diye soruyo herkes ya bi sorim dedim sizlerde oluyor mu?

annem soruyor bazen sana ne pişireyim canın ne çekiyor diye hiç diyorum. canım hiç birşey çekmiyor mecbur olmasam yemeye, öğünleri de atlarım. ama limon diyince aklım gidiyor. sabah akşam limon yesem doymam gibi. cokacimcoook

ya ne güzel herkeşşler cinsiyetini öğrenmiş nerdeyse.. inşallah bizimkide gösterir gittiğimizde. çok merak ediyorum artık.CADIARZU

kızlar sizin pıt pıtlar başladı mı. ben iki gündür hissediyorum. galiba minik tekmeler başladı.:teytey:

merhaba dun bebegimin gelisimi ve cisiyeti icin doktora gittik gelisimi iyiydi ama fazla hareket etmedi biraz moralim bozuktu is yerimle alakali problemlerim var o yuzden bebegimin debenden etkilendigini dusunuyorum gerci buyudugundende olabilir
ense kalinligi olcumune gittigimiz de ne kadar da hareketliydi
o yuzden size tavsiyem her sey den once moralinizi yuksek tutun cunku hicbir sey onlardan daha onemli degil

canım üzülmee.. her zaman uyanık halde olmuyolar ondandır canımya. benim de son gidişimde fazla hareket etmedi öyle.. ama sanırım bazen uyku halinde oluyolarmış. doktor hanım salladı yine karnımı uyansın diye. bi iki kol falan oynattı döndü sırtını yine uyudu kerata.

doktoruna güven canım o sorun yok diyosa canını sıkma.:1hug:

Canım Aydın da sın sanırım doktorun kim?
bende Aydınlıyımdaondan sordum

cnmben nazillideyim 2 doktor değiştirdim bu doktorum iyi nazillide adı MURAT SARI şimdilik iyi diyebilirim.. ama aydında daha iyi doktorlar vardır tabiki bi arkadaşım söylemişti pamuk bank mı, şeker bank mı anlamadım ikisinden birinin üst katında çok iyi bi doktor varmış süper diyo herkez? ve özel anka hastanesindeki doktorlar çok iyimiş..

herkese selamlar yazını okuyunca hem sevindim hem üzüldüm ben de dün gittim dr.a. Ama çok bekledik ameliyata girmiş dr. çok sinirlendim ve çok sıkıldım . Ve ultrasona girdiğimde benim bebekte gayet sakin duruyordu . Normal herşey dedi dr. ama benim kafama takıldı .demek ki moral ile alakalı . :bbo:

kızlar bugün doktora gittim, şimdi oradan geliyorum, benim bebekte pek sakindi, yatıp duruyordu, neredeyse hiç kıpırdamadı, doktor cinsiyetini bir türlü göremedi senağlama yaaa nasıl da heyecanla gitmiştim, resmen hevesim kursağımda kaldı:roflol: 1 hafta sonra tekrar gel dedi, bir test yapacakmış, ama 3lü teste gerek duymadı, bu iyi mi anlamadım ama 1 hafta sonra tıp diliyle amiyoprolaktin mi dedi Allah ım dilimde dönmüyor, bir test yapacakmış,o neyse artık...

canım sıkkın kızlar velhasılı, çocuk bacaklarıyla kapatmış orasını, göstermedi birtürlü...

en iyi haber deee, 4. ayımı bitirmek üzereyim amaaaa, hiiiçç kilo almamışımm:sm_cool:

aybüke bende hiç kilo almadım daha 4 kilo verdim mide bulantıları ve kusmalardan:bbo: 3 gün önce doktordaydım başka bi bulantı hapı verdi iyiyim şu an benim bebişte göstermedi ya çıldırcam senin kaç haftalık bebek benim 16+3..

Sıkma canını aybüke neyse ki 1 ay sonraya falan vermemiş randevu 1 hafta sonra gittiğinde tekrar denersiniz . Testin adını hiç duymadım ama gebelik org. vb. sitelerde gebelik testleri anlatılıyor oralara bir bak istersen .

demircool hayırlı olsun prensesin bende pazartesi gideceğim umarım bizde öğreniriz ben kendimi çok adapte ettim bu kontrolde öğrenmezsem hayal kırıklığı olucak benim için

Kizlar ne olur dua edin bana 4 lü testimin sonucunu aldim 1 saat sonra doktora götürücem çok korkuyorum çok tedirginim kötübişey çikacak diye ((((((

Canım ben aydında yaşamıyorum ama ailem kuzenlerim hepsi orda, kuzenim geçen sene doğum yaptı onun dr u Adnan Özkutucu diye bi dr muayenehaneside ssk hast. karşısında onlar çok memnundu, 4 boyutlu ultrasonda geçen sene sadece onda varmış Aydında

anladim canim saol testimin sonucunu götürücem bugün doktoruma pazarteside anneme gidicem aydina dediğin doktora gidicem mutlaka benim bu doktorun 2 boyutlu ama ilgileniyo diğer doktorum berbatti bide uluslararasi çalişan bi doktordu ona kalsa ilk haftalarda bebeğim kesin düşecekti gün veriyodu bana (( allaha şükür bişey olmadi..

Kizlar ne olur dua edin bana 4 lü testimin sonucunu aldim 1 saat sonra doktora götürücem çok korkuyorum çok tedirginim kötübişey çikacak diye ((((((

aklına sakın kötü seyler getirme iyi düşün iyi olsun canınıda sıkma harşey dileğince olsun cuma dualarımız seninle

Canım içini ferah tut Allahın izniyle kötü bişey çıkmaz inş.biz bu kadar gerilirsek bebişlerimiz daracık yerde daha çok bunalırlar moralimizi yüksek tutalım güzel haberlerini bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…