2009 Şubat Anneleri

hayırlı olsun Allah kucağımızada almayı nasip etsin biran önce.

kızlar canı bişiler çeken var mı? Benim canım hiç bişi çekmiyor aşerme varmı diye soruyo herkes ya bi sorim dedim sizlerde oluyor mu?

ayy cimcime doktor gibi konşmuşsun, aklım karıştı valla, buu folik asit kullanmayı doktorum ben de 11. haftamda bıraktırdı, bir daha da kullandırmadı,

:roflol:
cnm olabilir senin vucudunun ihtiyaci kalmamistir bende okadar cok eksik varki
demir hapida aliyorum sabahlari yemekten önce ..sonra guatir hapi...
vicudumda demir yok..
kansizim...
devamli tansiyonum düsük.....guatirim oldugu icin zaten devamli yorgun oluyordum simdi hamile olunca daha da kötü oldum
herkezin yapisi farkli cnm bana doguma kadar kullan demisdi doktorum hatta dogumdan sonra emzirme dönemi bile ....:CüvCüv:
eger doktorun sana kullanmana gerek yok dediyse sanslisin cnm :içelim: a.s.

demircoolcum
ayyyyyyy canim benim cok sevindim yaaaaaaa :dance: hihoyyyt
sonunda gösterdi kendini bebisin :dance:
allah saglikla kucagina almak nasip etsin tatlim a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende bi dahaki hafta gidicem kontröle 16 haftamıza girmiş olucaz gelince 3 lü testi yaparım demişti sağlıklı olsunda ama insan merak ediyo cinsiyetini,aramızda bir gün var bakalım kızlarımız mı olucak

evet canım haftalarımız aynı gibi bidaki gidişimizde bizimde 3lü test yapılcak işallah güzel çıkar sana katılıyorum canım benimde ilk bebeğim o yüzden kız erkek farketmez insan merak ediyor cinsiyetini tabiki hyırlı evlat olsun sağlıklı olsun istiyoruz:1hug:

çok sevindim hayırlı olsun ALLAH gönlüne göre vermiş. inşallah ALLAH herkesin gönlüne göre sağlıklı bebekler verir.:CüvCüv:

kızlar canı bişiler çeken var mı? Benim canım hiç bişi çekmiyor aşerme varmı diye soruyo herkes ya bi sorim dedim sizlerde oluyor mu?

oooooo saymakla bitmez .....
benim canim asiri soguk meyvalar özellikle üzüm,elma,seftali...salata ,zeytin patates,peynir cesitleri,yogurt,ayran,bulgur pilavi ,sebze yemegi özellikle kereviz .bu tarz seyler cekiyor canim
hic baklava tarzi hazir tatli yemek istemiyorum cikolata haric oda kirk yilin basinda .... cokacimcoook
cokacimcoook
nasil 3 bucuk kilo aldigim belli oluyor simdi kaydirigubbakcemile3 cokacimcoook
yemekten bahsettimde canim asiri yogurt cekti cokacimcoook

kızlar şimdi doktordan geldim bebek gayet ii ama sinir etti beni. yaa 17 hafta hala ögrenemedim cinsiyetini bagdaş kurmuş oturuyo inat etti açmadı bacaklarını yaa

sanırım senin bebiş sana sürpriz yapmak istiyor...
o bacaklarını birgün bir açacak sürprizzz...
kaydirigubbakcemile5

demircoool bunu bana nasıl yaparsınkaydirigubbakcemile hani yarın gidecektik doktora, sabırsız şey seni,:tomato:

ama çok sevinidim, hayırlı uğurlu olsun, kadehimi sen ve prenses için kaldırıyorum:içelim:

aaaa yarın bir türlü gelmiyorr, bir ben kaldım, sona kaldım, dona kaldım:roflol:

yok yalnız değilsin, eliferturk ve ben varız:))

yok canım yaaa, öyle bir ayrımım yok, ilk çocuğum ya, ondan farketmez, ama merak işte yaa, bilirisiniz işte,,

aşermeye gelince, ben de hiç aşermedim, canım öyle belirgin bişey istemiyor, hani tatlı ya da ekşi diye, ne bulursam yiyorum valla:icecream: bir keresinde gece saat 1 de burnuma hurma kokmuştu, onun dışında bişey olmadı..

yok yalnız değilsin, eliferturk ve ben varız:))

off kızlar yaaa, elifin başınagelen bizim de başımıza gelirseeeee,

pek namuslu olup, orasını göstermezseee:roflol:

anam çat diye çatlarım o zaman

yok yoookk dayanamam 1 ay daha, bebeği kandırmanın bir yolunu bulmalıyım acilenÇok üzgünüm çoook

Arkadaşlar ben c.tesi dr a gidicem ozaman 14+1 olucam sizce cinsiyetini öğrenebilirmiyim artık bebişe bişeyler almak istiyorummm

Arkadaşlar ben c.tesi dr a gidicem ozaman 14+1 olucam sizce cinsiyetini öğrenebilirmiyim artık bebişe bişeyler almak istiyorummm
Teorik olarak görülebiliyomuş, ancak bizim doktor söylemedi birşey gördüyse bile. Yanıltıcı olabilir filan dedi(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…