2009 Şubat Anneleri

bugun hic lekem gelmedi:sm_cool: cok sevindim yaa inslh geciyor lekelenmem yerlesme kanamasiydi sanirim benimki yanliz kasiklarimda hafiften agrilar oluyor sizlerde de oluyomu kizlar ben 5+2 haftaligim
Benim ağrılarım hafif değil bi vurdumu öldürüyor ama rahim genişliyormuş o yüzden oluyormuş o ağrılar korkulacak birşey yok yani

bugun hic lekem gelmedi:sm_cool: cok sevindim yaa inslh geciyor lekelenmem yerlesme kanamasiydi sanirim benimki yanliz kasiklarimda hafiften agrilar oluyor sizlerde de oluyomu kizlar ben 5+2 haftaligim

canım inşallah devamı gelmez lekelenmelerin..kasık ağrısı bende de oluyor hafiften..ama çok rahatsı edici değil ama bende çok uyukluyom..işyerinde başımı masaya koyar koymaz uyuyorum...napıcam ben daha ilk ayım...CADIARZU

Benim ağrılarım hafif değil bi vurdumu öldürüyor ama rahim genişliyormuş o yüzden oluyormuş o ağrılar korkulacak birşey yok yani

demekki bir bende degilmis dusukten sonra bu hamileligimde herseyden korkar oldum yaa , bu karin agrisi ne zaman gececek aceba sizinkide karinin alt kismindami oyle sagli sollu kasiklarimda felan yok agri sadece karin alt kisminda dogum sancisinin cok cok hafifi dogumdada bunun biraz fazlasi agri giriyo ikinmak istiyorsun sanki bundada birazcik ikinsan rahatliycakmissin gibi:roflol:

bir bende yok galiba bu uyuklama isi ya cin gibiyim zorla yatiyorum fazla hareket etmeyim diye duramiyorum geri kalkiyorum , ne migdem bulaniyo ne canim bisey cekiyo ne bicim hamileyim yaa adama naz yapacaktim guya:roflol:

bende aynen..hiçbir belirtim yok..sanki hamile değilim..dun şüpheye düşüp kan testi yaptırdım tekrar :)) şükür ki yükselmiş

merhaba kizlar nasilsiniz ?

Dusuk riski yasayan arkadaslara geçmis olsun demek istiyorum, kendinize dkkat edin ve fazla yormayin kizlar.

ben dun doktora gittim ve çok sukur bebegimin kalp atislarini gordum doktorumda bebegimin resmini
verdi simdilik hamilelik belirtisi hiç yok gerçe ilk hamileligimdede oyledim.

kızlar bende şubat annesiyim rabbim nasip ederse doğum21 şubat görünüyor bana yakın olan varmı ?
Merhaba arkadaşlar, benim de kısmetse 25 Şubat:)) Ben hala bu hamilelik işini anlayamadım, bende hiçbir belirti yok. Ne bulantı, ne kusma vs. Sadece biraz uyku problemim var.

kızlar belirtiler için erken bende hiçbirşey hissetmiyodum ama yeni yeni miyede bulantıları ve yemeklerden tiksinme başladı bendede hiç kasık ağrısı yok

günay dın güzel hamiş ler nasılsınız ben 5+4 haftalık oldum ama hala
bi belirti yok bende mide bulantısı , aşyerme , uyku vs. gibi
sizler nsl anlatın tekrar düşük tehlikesi olan bütün arkadaşlarıma
geçmiş olsun ve lütfen kendinize dikkat edin hepinizi öpüyorum. :enbuyukkk:

kızlarr inşallah saglıcakla bebişlerinizi dünyaya getirisiniz kucagınıza alırsınız... inşallah bi sorun yaşamazzsınız... dikkkat edin bebişlerinize anneleri:)

slm cnm benim bebiş 6 hafta 5 günlük oldu bugün, benimde pazartesiden itibaren acayip midem bulanıyo. Bu sabahta öğürtü ve kusma başladı ve hiç bişey yiyemiorum sanırım zor geçicek hamilelilğin ilk ayları Deneyimli arkadaşlara soralım neler yapmamızı önerirsiniz bulantıları hafifletmek için???

Selam Kızlar,

Bende bugün 7 haftalık oldum Şubat başı gözüküyo dogum.Gecen gün dr a gittim ve beni cok korkuttu.Bebeğimi göremedi önce ve boş gebelik dedi.Kese cok büyümüş ama bebek yok dedi.Sonra alttan baktı ve zar zor dibe sıkışmış gibi gördü bebeğimi.Yinede içim cok rahat değil.2 temmuzda randevum var iyi bir dr buldum ona gitcem.

inşllh bi sorun yoktur canım geçmiş olsun kendi üzme rabbim bebişini hayırlısıyla saglıklı bi şekilde dünyaya getirmeni nasip etsin

bende hamileligimi çok erken ögrendigim için zamn geçmiyo. ayın 15 de dr gidecegim çok merak ediyorum. inşllh bir sorun yoktur

Selam kızlar....Bende Allah kısmet ederse Şubat ta anne olacağım sanırım.
Hepimiz hayırlısı ile kucağımıza alırız inşallah....
Cumartesi günü kontrolüm var. Son adet tarihime göre 6 hafta 4 günlük hamişim...

Yalnız karnımın alt tarafında bazen ağrı oluyor ve bu beni çok korkutuyor.
Siz de böyle bir durum var mı?

6 hafta 4 günlük olmama rağmen bendede ne aşerme ne de mide bulantısı var...
İnşallah böyle devam eder. Ancak uyku ve halsizlik had safhada...
Devamlı uyumak istiyorum....:çok üzgünüm:

6 hafta 4 günlük olmama rağmen bendede ne aşerme ne de mide bulantısı var...
İnşallah böyle devam eder. Ancak uyku ve halsizlik had safhada...
Devamlı uyumak istiyorum....:çok üzgünüm:

evet canım benim de aynen öyle ilk hamileliğimde de öyleydi inşallah böyle devam eder bendede uyku ve halsizlik var sanırım erkek bebekler böyle olurmuş diye duydum 7 yaşında oğlum var senin ilk mi canım

evet canım benim de aynen öyle ilk hamileliğimde de öyleydi inşallah böyle devam eder bendede uyku ve halsizlik var sanırım erkek bebekler böyle olurmuş diye duydum 7 yaşında oğlum var senin ilk mi canım

Evet ilk.... Biraz tedirginim... Korkuyorum düşükten, boş gebelikten v.s.
Gittiğim doktoru hiç beğenmedim. Doktor değiştirdim, cumartesi randevum var.
Ancak o kontrolden sonra rahatlayacağım.

Bana da erkek çocuğunda bu şekilde olduğu söylendi. Çin takvimindede erkek çıkıyor.

Hepimiz için hayırlı,sağlıklı ve akıllı bebekler nasip etsin Rabbim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…