2009 Şubat Anneleri

Selam kızlar.işten geldim herkes ve bebişler iyidir inşallah....

merhaba kızlar ben hamileliğimi çok erken farkettiğim için sanırım boş gebelikten şüphelenmişti doktorum.ama 5 gün önce bebişi görebildik ve kalp atışlarınıda duyduk:) 7haft 5 günlük hamişim yani..doğumda 4 şubata falan denk gelio.umarım hepimiz problemsiz bi gebelik dönemi geçirip bebişlerimizi kucağımıza sağlıklı bi şekilde alırız

canım b,şey sorucam doktorun neden bıraktırdı folic plus ı. bede bugün gittim kontrole.folic plus kullanıyorum dedim.güzel devam edelim dedi.bitane daha yzadı.

kıslar ben bugün kontrole gittim ama bebiş dah çok küçükmüş kalp atışını duyamdık .kalbini zar zor yakaladı ultrasonda.hafataya gene gel bakalım dedi.tahlil istedi.endişelenme sakın bebiş iyi daha çok minik belli olmuyo tam dedi.inşallah hafta duyarım kalp atışını.ayrıca gebelik hafatmda tam belli değil.4-5 haftalık falan tahminen dedi.bikaç hafta sonra dah net anlaşılır dedi

iyi aksamlar kizlar benim 4-5 gundur lekelenmem vardi bugun biraz daha azaldi pembemsi gibi doktora gittim bugun daha once dusuk yaptigim icin korkuyorum sizdede lekelenme oluyormu gecermi aceba

iyi aksamlar kizlar benim 4-5 gundur lekelenmem vardi bugun biraz daha azaldi pembemsi gibi doktora gittim bugun daha once dusuk yaptigim icin korkuyorum sizdede lekelenme oluyormu gecermi aceba

merhabe canım ben senin takviminden istiyorum ama yapamadım nasıl yaptığını anlatırmısın

olmadi cnm ikinci verdigim linki yapistir eksik vermisim linki kusura bakma:)

slm kızlar bende allah nasip ederse 14 şubat annesi olcam 12 gundur dusuk tehlıkesınden yatıyorum ve hala yatmam gerekıyo hıc kalkmıyorum memleketten annemler geldı bakmaya ah ah kaynanam 1 kere arayıp gecmıs olsun demedı dusundukce uzuluyorum ama bebegım bana sevınc kaynagı oluyo allahım sagsalım kucagımıza almayı nasıp eder meleklerımızı

canim lekenmi var nerden anladin dusuk tehlikesi oldugunu?

gecmis olsun cnm ya inslh birsey olmaz bebisine Allah onu size bagislasin
bende bugun doktora gittim 5 gundur felan siyaha yakin camur gibi kanamam vardi git gide azaldi ama bugun baktim damla damla acik kahverengiydi,
ben hollandada yasiyorum burdaki doktorlar hicbir ise yaramiyor, ben bir dusuk yaptim bu seferde kaybetmekten korkuyorum , doktorda dusecekse duser birsey yapamayiz dedi ilacda vermedi yatmanada gerek yok dedi sinir oldum adama bak simdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…