2009 Şubat Anneleri

dusugumdede kendimi parcalamistim hicbirsey yapmadilar goz gore gore dustu bebegim yatmayada yatamam sen sanslisin annenler yanindaymis benimkiler turkiyede kayinvaldemlerde 3 ayligina tatile gitti cok yormamaya calisicam artik bende kendimi
rabbim yavrularimizi bize bagislasin

canım bebegınden onemlı degıl hıcbısey yat bana kocam baktı valla sagolsun yat canım ondan degerlı bısey yok

oyle guzelim haklisinda esim calisiyor bir oglum var mecbur ona bakmak zorundayim yemegiymis okula goturup getirmekmis Allahtan iki gun sonra okul tatil oluyor daha cok yatabilirim , rabbim korusun artik hayirlisini diliyorum inslh bir sorun cikmadan bebislerimizi kucagimiza aliriz

ben gunluk 6 tane ilac alıyorum dusmesın dıye canım bu gevurlar acımasız oluyo ah ah

hemde nasil sorma bize karsimi boyleler bilmiyorumki ilac felan vermeye gerek yok dusecekse zaten duser diyo bana yatayimmi diyorum agir is yapma gunluk islerini yap birsey olmaz diyo , benimde bebegim dustu engelleyebilirsem ben engellerdim diyo bana ne yapalim bizde Allahimiza siginiyoruz artik o korusun

allah yardımcınız olsun canım benım anlıyorum kızz allahtan bır oglun varmıs banada nasıp etsın inş benım uyumam gerek ıyı geceler canım sende yat dınlen

canım b,şey sorucam doktorun neden bıraktırdı folic plus ı. bede bugün gittim kontrole.folic plus kullanıyorum dedim.güzel devam edelim dedi.bitane daha yzadı.

slm kıslar:teytey:fundacım bilmiyorum galiba folic plus hamile kalmadan önce kullanılıyormuş. hamilelikte ise bu verdiği kullanılacakmış. doktor öyle dedi. ayrıca görümceme sordum oda yeni doğum yaptı onunda doktoru folic plus ı kesip aynı bana verdikleri vitamin hapından vermiş doktoru. bu arada bende dün hastanedeydim tahlillerimi yaptırdım. idrar tahlilimi ve ultrasonu mu aldım . cuma günüde kan tahlililimi alıp doktorumla görüşücem inş. bi aksilik cıkmaz. ultrasonda bebeğimin kalp atışlarının başladığını söylediler ama dinlemedim. dinleyen varmı?

Bende şubatta Anne olucam Allah izin verirse.Dün gördüm keseyi. 10.4 mm :nazar:. :nazar:Embriyo görüntülenemedi haftaya kalp atışlarını dinlicez bakalım inşallah hepimizin bebişleri sağlıklı tombik tombik doğar.Kızlar ben dün doktora heyecandan sormayı unuttum ya bu aralar ne yesem ne içsem şaşırdım Ağustosta uçakla Malatyaya gidicem sizce bebeğe bir zararı olurmu Ayrıca çooookkk uykum geliyor fosur fosur uyuyorum sizde de oluyormu :bbo::bbo:

çok normal şekerim daha çok yeniyiz belliki sende 5 haftalıksın. bende afedersin malak gibi yatıyorum.:bbo: böyle uyku mu olur anlamadım ya.:sm_confused: habire uyuyasım var . acıkmasam yada eşim gelmese işten inan hiç kalkmayacağım yataktan:1closedeyes:

Sen evdesin yatıyosun ne güsel ben işteyim akşama kadar doping enjekte edilmiş zombi gibi dolaşıyom ortada Ama eve gidince küt bayılıyorum resmen ne zaman geçicek bu yaaa kendimi çok tembelmişim gibi hissediorum

cok haklısın. calışan bayan için çok zordur tahmin edebiliyorum. allah yardımcın olsun. sanırım bu ilk üç ay böyle olucak sonra normale dönecek

kızlar bende şubat annesiyim rabbim nasip ederse doğum21 şubat görünüyor bana yakın olan varmı ?

dusugumdede kendimi parcalamistim hicbirsey yapmadilar goz gore gore dustu bebegim yatmayada yatamam sen sanslisin annenler yanindaymis benimkiler turkiyede kayinvaldemlerde 3 ayligina tatile gitti cok yormamaya calisicam artik bende kendimi
rabbim yavrularimizi bize bagislasin

bencede kafanı rahatlat ve yat dursun iş güç bebeginden önemli degil herşeye boş ver deyip hamileyimmmmm ben :teytey::teytey:de

Mrb arkadaşlar Allah nasip ederse ben de şubat annesiyim son adet tarihim 9 mayıs yani bugün 6+5 günlük bebeğim.yarından sonra kalp atışlarını dinlemeye gideceğiz.

Mrb arkadaşlar Allah nasip ederse ben de şubat annesiyim son adet tarihim 9 mayıs yani bugün 6+5 günlük bebeğim.yarından sonra kalp atışlarını dinlemeye gideceğiz.

benimkide son adet tarihim 12 mayıs 6+2 bende normalde bugün gidecektim ama doktorum yokmuş gitmedim bir hafta daha bekleyim diye 5+2 gittim hayal meyal bir kesecik gözüküyor dedi ve dinlenmemi işallah kalp atışlarını duyarsın hep birlikte seviniriz canıum:sm_cool:

slm kızlar bende allah nasip ederse 14 şubat annesi olcam 12 gundur dusuk tehlıkesınden yatıyorum ve hala yatmam gerekıyo hıc kalkmıyorum memleketten annemler geldı bakmaya ah ah kaynanam 1 kere arayıp gecmıs olsun demedı dusundukce uzuluyorum ama bebegım bana sevınc kaynagı oluyo allahım sagsalım kucagımıza almayı nasıp eder meleklerımızı

kimse için üzülme bak ne güzel annen gil gelmiş boş ver milleti aramış sormuş:1closedeyes:sen sevin bebegin olacagını aklına getir ve gülümse.... öptüm canıma.s.

bugun hic lekem gelmedi:sm_cool: cok sevindim yaa inslh geciyor lekelenmem yerlesme kanamasiydi sanirim benimki yanliz kasiklarimda hafiften agrilar oluyor sizlerde de oluyomu kizlar ben 5+2 haftaligim

bugun hic lekem gelmedi:sm_cool: cok sevindim yaa inslh geciyor lekelenmem yerlesme kanamasiydi sanirim benimki yanliz kasiklarimda hafiften agrilar oluyor sizlerde de oluyomu kizlar ben 5+2 haftaligim

senin adına çok sevindim lekelen meler bitmiştir inşallah evet bende 5+3 haftalığım ama hala kasıklarım da ve karnım da ağrım var fakat çok rahatsız
etmiyor işin ilginç yanı hiç bir şekilde aşyerme, mide bulantısı, veya tiksinme falan
yaşamadım ilk hamileliğim dede öyleydi gayet rahatım inşallah bu güzel 9 ayın bitimine kadar sürer.

X