2009 Şubat Anneleri

cimcimecim saol canım benim. onları görebileceğimiz günleri nasib etsin tanrım.

cimcime diğeri de erkekti dimi? ay canım benim evde 3 erkekle işin zor olacak:bbo:

evet cnm ya ilkide oglan allahtan esim evde oldugu zamanlarda cok yardimci oluyorda biraz üstümden yük kalkiyor hani bi laf varya önceden nasil alistirirsan öyle gider ... esimde ilk evlendigimizden beri hep yardimci olur ev islerinde alisveriste.. tek göndermez beni alisverise ..esim yönünden cok sansliyim gercekten yerimseniben

saç kestirmeyle ilgili olan batıl inanç benim çok işime geldi. saçlarımı yıllardır uzatmak ister fakat 1,5-2 ayda bir kestirmeden duramazdım. rekordayım 5 aydan fazla oldu kestirmedim. doğuma kadar bu bahaneyle kestirmezsem saçlarım çok şükür uzamış olacak.

ne güzel ya senin isine gelmis :)) benim gibi saci uzun olanlar icin cok zor gercekten
kizlar ben iki dk karsidaki markete gidip geliyorum coooook acim ..

kızlar saç kestirme demişken ben de röfle yaptırmak istiyorum...kafam sekiz renk şu anda...eskiden boya üzeri röfle yaptırırdım ama şimdi boya daha zararlı olur diye dipten çıkan kendi saçım üzerine röfle yaptırayım diyorum...hem diplere de sürülmüyo röfle....siz dip dediğime bakmayın...valla 10 cm. i geçti...böyle rezil gibi dolaşılmaz ki...zaman ilerledikçe daha fena olcak çünkü...ne dersiniz? yaptırmayı düşünen var mı???

kesinlikle yaptırma kimyasal madde var sürerken değmesede yıkarken değicek
bekle birazdaha doğumdan sonra yaptırırsın

canım ben ne röfle yaptırdım ne boya yaptırdım.daha dogrusu ben istiyorumda eşim istemiyor.ve uzun istiyor eşim evlendigimden beri.bakalım az uzatalım artık.ama uclarından aldırmak istiyorum.bari gelişsin yani.

canım bende ikinci ayımda boyattım doktorum izin veriyo ama bi daha boyatıcağımı sanmıyorum kimyasallar ne kadarda olsa geçiyodur hele röfle kesinlikle olmaz boyatmadan önce araştırdığımda röflede açıcı kullanacağı için o daha çok zararlıymış. normal boyada diple temas etmediği sürece bişey yok diye biliyorum

canım benim doğum şimdilik 5 şubat.haftaya perşembe gidicem dr henüz belli deil cinsiyeti o zaman inş olur 5 kilo aldım ben cnm ama hiç bulantı falan olmadı. senin nasıl geçiyo?

benimde hiç bulantım olmadı, yalnız karnım çok şişti, tartılıyorum 2 kilo almışım.. ama sanırım tartı bozuk... hiç bir kıyafetim olmuyor.. ve karnım çok şişti özellikle bu günlerde... bende haftaya salı günü üçlü test için gideceğim doktora...

bak ben sana ne diyecem, benim eşimde saçımı boyatmamı falan asla istemezdi, saçlarım simsiyah ve çok canlıydı, herkes imrenirdi, bu nedenle eşim saçlarıma asla kıyamazdı,
biz nişanlılık dönemindeyken yani ayrıyken, ona sormadan kafama esti sarı röfle attırdım, eşim gördü bayıldı, tabi sarı röfleni üstüne tekrar tekrar attırınca, sapsarı bişey olup çıkıyorsun, yani resmen sarışın olmuştum , ve eşim artık saçlarımı sarı istiyordu, uzun süre sarıdan vazgeçemedi,

ama gebe kalmadan 5-6 ay önce boyayı bırakmıştım, şimd, saç diplerim siyah, orjinal saçım çıkıyor, uçları sarı, eşim siyah saçımı gördükçe,yine çok hoşuna gitti, 4-5 sene siyah kullan diyor,

kısacası demek isteediğim, eşler radikal kararlara açık değilller, hele saçların siyahsa onu sarı düşünemiyorlar, ama yapınca da bayılıyorlarhihoyyyt ama hamilelik ve emzirme döneminde ben asla boya yaptırmam, organik bile olsa...kötükedihüso

kızlar artık eskiden bol bol giyip rahat ettiğim eteklerim bile, yapışmaya başladııı, gören maşallah diyor valla

kizlar dün doktorda beklerken ilk defa bebegim cok hafif tekme atti
ondan önceki iki günde sanki icimde kelebelek varmis gibiydi :)))
baska kimlerin bebisleri tekme atti??????

ya kızlar sizin bebişler tekme atıyor...pır pır uçuyo..kayıyo..hopluyo-zıplıyo...ben bir kere bile hissetmedim..hani acaba gaz sancısı mı diyebileceğim kadar bile bir hareket olmadı...gerçi benim ilk çocuk...2. ler daha çabuk hissedelermiş ama ne bilim...bi de 13+5 oldum daha cinsiyet de yok ortada...salı günü medical park göztepe ye gideceğim...bakalım ordaki doktor görebilecek mi cinsiyetini...benim içinde cinsiyet hiç farketmiyor ama artık alışveriş yapmak istiyorum..sırf o yüzden cinsiyetini bir öğrensem rahatlayacağım...annem hastane çıkışı almış 10 parça...su yeşili...ama ben hastane çıkışı kızsa pembe - erkekse mavi olsun istiyorum...dur bakalım salıya allah kerim...

Bende perşembe günü gidicem cnm kısmetse 3 lü test için. sen cinsiyetini ögrenmişmiydin bebeğin

canım merak etme bende hissetmiyorum daha bişi sadece karnım şişti o kadar 14+3 olduk ama tık yok :)) bir iki haftaya hissederiz belki
bu akşam iş çıkışı kontrole gidicem çok heycanlıyım işallah güzel haberlerle gelirim:Saruboceq: çok merak ediyorum bebeğimi sağlıklıdır işallah. bakalım cinsiyetini görebilcekmi dr amcasıhihoyyyt

cnm ilk bebekte bende 5. ayimda hissettim simdide zaten dün ilk defa tekme atti bugün bekliyorum bekliyorum tik yok walla ... internette okumusum 4.ayda artik hissetmeye basliyormusuz kaydirigubbakcemile2 insallah sende yakinda hissedersin hatta gör bak 7. 8. aya geldiginde göbeginde bebegin ellerini ayaklarini bile görceksin ..
oglum bana neler yapiyordu , sol tarafa gidiyordu böbegimin bi tarafi sis diger tarafi inik :roflol: sonra gene yer degistiriyordu insanlar agizlari acik bakiyordu :roflol: :roflol:
cok eglenceli gercekten onlari icimizde büyütmek :içelim:

kizlar asagida ki linke bakin
http://de.youtube.com/watch?v=l9ukWa0mcL8&feature=related

canım bende sordum doktoruma 17. haftadan sonra boyatabilirsin dedi, Ama yinede boyatabileceğimi sanmıyorum içim rahat etmez boyatırsam, saçların kötü görünüyorsa kına yaksan nasıl olur

Kızlar günaydın bende daha hissetmedim bebeğimizi nasıl hissederiz acaba yaa çok değişik bi duygu gerçekten . Bu arada cimcime cim youtube a türkiye den giriş yasaklandı . o yüzden linke bakamıyoruz (

Saç boyatma konusuna gelince ben şanslıyım eyseki hamile kalmadan 1 ay önce falan yaptırmıştım röflemi . :)) doğuma kadar da boyada röfle de düşünmüyorum . Herkesin kendi kararı tabii ama riskli gibi geliyor bana . az kaldı nasılsa sıkın dişinizi :)) 26 haftamız falan kaldı çabucak geçer umarım :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…