2009 Şubat Anneleri

Cnm hiç moralini bozma, pozitif ol eminim herşey yolundadır...:1hug:

Kızlar doktor iki hafta önce perşembe günü 2 hafta sonra gel demişti ama ben perşembe gününü bekleyemiyorum yaaaa bebeğimin kalp atışlarını ve kendisini görmek istiyorum artık hayırlısıyla...
doktorum karından bakıyor yarın gitsem gözükür mü acaba? Siz ne zaman gördünüz kalp atışlarını???

canım ben 4+3 gittim karından gözüktü bebiş ve kalp atışı

bende 18 haziran doktora gittim 6.5 haftalık dedi ama internetten 7 haftalık çıkıyordu sanırım bi sorun var benimde 5 yılın ardından ilk bebeğim olacak inşallah çok güzel bir duygu allah olmayan herkese versin

canım 2-3 gün lük bir fark var, buda hamile kalma zamanınla alakalıdır bence. Netteki hesaplayıcılar ortalama bi gün belirlio sen ondan bikaç gün sonra hamile kalmışsındır muhtemelen, neden bişey olsun bebiş,, böle kötü şeyler aklınıza getirmeyin.. pozitif düşünün lütfen...

kızlar herkesin bebeği hayırlı olsun inş. benimki de sağlıklı bi şekilde devam eder ben 5+6 günlük hamileyim daha doktora gitmedim haftaya çağırdı inş. herkesin hamileliği güzel geçer bebeklerimize kavuşuruz

kızlar bende ya perşembe yada cuma günü gidicem
kalp atışları için
dilerim duyarız
ve herşey yolunda olur

inşallah hepimizinki sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi nasip olur hayırlısıyla. Allah olmayanlara da nasip etsin!!! Yarın gidecem bakalım inşallah gözükür. Bir de kızlar düşük tehlikesinin ne zaman azaldığını biliyor musunuz?

inş. herkesin hamileliği güzel geçer benim bildiğim 3 aydan sonra düşük riski daha azalıyo

güzelim ben 3 aay diye biliyorum sernin ki kaç haftalıka.s.

kıslar selam . iyi akşamlar. ben bugün doktora gittim. tahliller istedi kan ve idrar tahlili. neyse onların sonuçlarını cuma alıcam. yarında ultrason için gideceğim. birde doktor kullandığım folic plus ı değiştirdi onu kullanmayı bırak dedi ve bana Elevit diye bişey yazdı. bunu kullanananız varmı aranızda arkadaşlar.

slm kizlar benide araniza kabul edermisiniz bende bugun ogrendim hamis oldugumu sanirim subatta olucak bebisim 5 haftalik hamisim

slm kizlar benide araniza kabul edermisiniz bende bugun ogrendim hamis oldugumu sanirim subatta olucak bebisim 5 haftalik hamisim

Tebrikler cnm.. Hoş geldin, sanada sağlıklı ve rahat bi hamilelik dilerim... ben 6 hafta 2 günlük hamileyim, bebişin tahmini doğum günü 16 şubat...

merhaba güzel hamişler 2 gündür giremiyordum işler yoğun nasılsınız bakalım benim pazar günü miye bulantım oldu birde 2 saat birşey yemiyim miydem kazınıyo sanki cumartesi ilk kontrolümüze gideceğiz inşşallah sağlıklıdır ve görebiliriz

Tebrikler cnm.. Hoş geldin, sanada sağlıklı ve rahat bi hamilelik dilerim... ben 6 hafta 2 günlük hamileyim, bebişin tahmini doğum günü 16 şubat...

tsk ederim h.buldum 9 aylik maratonumuzda beraber guzel seyler paylasiriz inslh birbirimize faydali oluruz Allah hayirlisiyla bebislerimizi kucagimiza almayi nasip eder

tebrikler arkadaşım aramıza hoşgeldin inşşallah burada bebeklerimizin doğum haberlerinide paylaşmak nasib olura.s.

merhaba kızlar....bende bugün mutlu haberi alanlardanım şubat sonu kısmetse belki marta da sarkabilir...hayırlısı herşeyin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…