2009 Şubat Anneleri

kizlar iyi akşamlar bütün gün dişardaydim şimdi paylaşabiliyorum.bugün dr. Kontrolümüz vardi .ense kalinliğini söylemedi ama normal dedi ikili test yapildi yarin aliyoruz sonucunu . Bu arada erkek anneleri kapimda kuyruk olacak %99.9 kiz olacak dedi dr. Ağladim sevinçten nasil mutlu oldum anlatamam.hayirli,sağlikli evlat olsun inşallah allah benim gönlüme göre verdi hepinizinde gönlüne göre olsun herşey.

arkadaşlar merhaba bugün bizim de doktor kontrolümüz vardı...doktor kontrolünde 12+3 boyu 6.8 cm çıktı...ama ikili test için girdiğim ayrıntılı ultrasonda bebeğin gelişimi 1 hafta ileride görülüyor dedi kadın...13+4 olarak gördü bebeğin gelişimini...boyunu da 7.8 cm...bu iyi bişi mi kötü bişi mi anlamadım...kan testinin sonuçları çıkmadığıiçin henüz kendi doktorumu göremedim çünkü...ense kalınlığı 1.3 çıktı...20 dakika uğraştık valla ensesini göstersin diye...kan sonuçları önümüzdeki hafta çıkacakmış...cinsiyet için bu haftalar yanılabildiğimiz haftalar o yüzden birşey söyleyemem dedi kadın....gerçi benim için zaten farketmiyor...3 ayda 1 kg almışım...aslında diyetisyenime göre almamam gerekiyordu...malum kilolu hamile kaldım ben...şimdilik bizdeki havadisler böyle....

Aklına hiç kötü şeyler getirme belki de tahmininden önce hamileydin. Benimkide 6.54 olmuş boyu .Ama ikili test sonucu yarın inşallah o da sorunsuz olur . Okumussundur belki kız dedi benim bebişe . yanılıyor olamazmısınız dedim hayır bu ultrason son derece gelişmiş dedi . :) :asigim:

iyi akşamlar nestle76.her kontrolde benim de gelişimi 2 yada 3 gün ileride oluyor.dr.um kötü birşey olmadığını söylemişti.sorun olacağını sanmıyorum

cnm benimmm cok sevindimm allah saglikla kucagina alip büyütmek ve hatta torunlarini sevmek nasip etsin kissssss :1hug:
ay walla cok sevindim sanki benimki belli olmus gibi dans edicem simdi :teytey: :dance: benim doktorum bakmak istemedi pek bi dahaki randevuda görürüz dedi ama hersey yolunda saglikli ya oda sevindirdi beni yerimseniben

haa teyzesi benimki 7 cm boyunda seninki kac cm ?

kizlar benim cok uykum geldi hepinize iyi geceler tatli rüyalar :)))
hadi insallah hepimiz bebislerimizi görürüz rüyamizda ay insallahh bide cinsiyetini görürüz :))))
dua edip uyucam bu aksam bakalim görücekmiiyim

saol cimcime aklıma hemen sen geldin inşallah seninkide sağlıklı bir kızdır şok oldum ya hiç beklemiyordum kız diye . 6.54 mm dedi dr iyi ufak tefek değil ama minyon bir kız olsun babamız iri çünkü boyu ona eni bana benzesin :)

benim bir arkadaşımın son adet tarihi 9 mayıstı şubatın 19 unda doğum yaptı.bebeği erkekti tam 9 ay 10 gününü doldurdu belki bizde 15 i gibi dogum yaparız.hayırlısı olsun canım sag salım dogsunlar bizide fazla zorlamasınlar yeter.

canım bugunlerde kime sorsam erkek çoçuğu oluyor.valla şanslısın galiba.talibi fazla olacak senin bebişin.allah gönlüne göre vermiş.artık alışverişe pembelerle başlarsın.tebrik ederim canım.

slm canım.bende jimerde kontrollerimi yaptırıyorum yalnız ikili testin zamanını kaçırdığımız için üçlü teste kaldık. doktor üçlü testin olduğnu söyledi şevket yılmazda. istersen jimere git dedi hastaneye ama bi türlü arayıp soramadım fiyatını. kaça yaptırdın canım ikili testi

evet canım erkek bebekler gec gelebiliyormuş.olsun ya napalım saglıklı olsunlarda canları ne zaman gelirlerse gelsinler.uyyy bebeğimi özledim.:asigim: 2 hafta var daha onu görmemeeee kafamçokkarıştı

hayatım benim micro enjeksiyon olduğu için günü / saati belli... o yüzden 8 gün önde gitmesi şaşırttı beni...1-2 gün olsa neyse de....bi de kendi doktorum kendi ultrasonunda tam haftasında görüyo...ileri ultrason da 8 gün ileri çıkıyo...neyse cüsseli bişi olacak herhalde:))) senin de kız demek...hayırlı olsun..ama bu aralar genelde erkek haberleri alıyoruz...senin ki çiçek kaldı bu kadar böceğin arasında....

hiç kafana takma geri çıkması kötü ama ileride çıkması problem değil
tamamıyla boy ölçümünü baz alarak hesaplama yapıyor çünkü cihazlar
yani belirli bir boy ortalamasına göre hesaplanmış değerler bunlar
eğer bebişin boyu ortalamanın üzerindeyse haftası da ona bağlı olarak ileride çıkıyor

biraz sinir oldum gibi

bugün doğumgünüm benim
eşimle akşama başbaşa yemeğe gidecektik
öğlen görümcemin doğumgünüme yetişebilmek için bu akşam geleceğini öğrendim :S

planlar suya düştü şimdi görümcem kayınvalidem ve eşimle birlikte kutlamaya gidiyoruz
:S

öncelikle doğum günün kutlu olsun a.s. iyi tarafında düşün bak seni düşünüp doğum gününü kutlamaya geliyolar ertesi gün eşinle başbaşa tekrar kutlarsınızsırnaşık şey

evet haklısın aslında da şu hastanede yatış olayından beri hep etrafta birileri var kayınvalidem bizde kaldı
öncesinde zaten eşimin kuzenleri bizdeydi
evimde eşimle yalnız zaman geçirmeyi özlediğimden sanırım böyle oldu :))
allahtan hepsi çok iyiler yoksa şu klasik bol kavgalı kayınvalide görümce ilişkilerinden biri olsa iyice çıldırtırdı sanırım
zaten eşimin doğumgünü de geçen haftasonuydu o da zavallım hastanede geçirdi
şu bebiş bi doğsunda o zaman görecek doğumgünü nasıl kutlanırmış

hay allah bak o zaman bu kız olabilir kızlar kendini geç gösteriyor diyorlar. hayırlısı tatlım.

saol tatlim bende kiz hissediyorum ama acikcasi dk bakmak istemedi pek ...

sanirim yanilma payi oldugu icin ,yavrum hicde saklamadi elleriyle ....belki dk isteyseydi görürdü kaydirigubbakcemile2
gün sayiyorum artik randevum icin :dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…