2009 Şubat Anneleri

saol canım ya az önce bir ayran içtim biraz içim ferahlardı

günaydın güzel anneler , cimcime ve derinzlm hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.İnşallah bugün kontrolde cinsiyetlerinide öğrenirsiniz. :)

evet cnm ben karsiyakada tersanenin orda dogdum
ückuyularda oturuyordum simdide berlindeyim

inönü lisesini bilirsin belki orda okudum bir yil :1rolleyes:

bilirim tabi. gurbette olmak zor dimi? ama ben hep şöyle düşünüyorum; evinde huzur olsunda nerde olursan ol.

bilirim tabi. gurbette olmak zor dimi? ama ben hep şöyle düşünüyorum; evinde huzur olsunda nerde olursan ol.

tabi zor ama ben öyle alistimki sorun yasamiyorum
evinde huzur olunca gercekten fark etmiyor nerde yasadigin

en cokta okula gittigim zamanlari özlüyorum .... izmirin havasi suyu bi baska tabii........
ahhh izmirim ahhh

ben randevuma gidiyorum :))) iki saate kadar slerim size kizlar sonucu
bakalim kizmiymis erkekmi???

slm kıslar nasılısınız bugün bakalım. vay vayyy cimcime cinsiyetini öğrenecek bebişin he. heyecanlandım şimdi ya:teytey:. kıslar varmısın tahmin yürütmeye o gelene kadar bakalım hangimizinki tutacak.kaydirigubbakcemile5

merhaba cnm , bana erkek gibi geliyor , ama cimcime kız olmasını istiyordu inş. gönlüne göre olur..:CüvCüv:

bence erkek olma ihtimali yüksek gibi

baksanıza Şubatta bebiş bekleyenlerin büyük çoğunluğu erkek gibi

Çin takvimine bile uymadım

bu arada inşallah belli olur ya genelde arkadaşlar ayda 1 gibi kontrole gittiklerine görebir sonrakine bayağı uzun zaman geçmesi gerekiyor

biz şimdiye kadar hep en geç 10 günde 1 gittik

zaten dr çağırmasa bile bizim ufaklık illa bişey yarattı kendini göstermek için

neyseki dr ablamız tanıdık ve bizi seviyor

valla kıslar ne yalan söyleyim benim içime de kıs doğuyor. gerçi ssaslanında dediği gibi şubat bebeklerinin çoğu erkek ama umarım hislerimde yanılmıyorumdur madem ki kıs istiyormuş. heyecanla bekliyorum gelip müjdeyi vermesini.

ben tahmin edemiyorum ya. hayırlısı. gel artık cimcime merak ettim çok.
benimki de haftaya belli olacak.

selam arkadaşlar nasılsınız:))
sanki erkek olcakmış gibi geldi bana ama tabi bilmem yinede hayırlı evlat olur işallah
bizimkide kısmetse ayın sonunda gittiğimizde belli olcak:))

kizlar randevumdan geldim belli olmadi gelecek randevumda belli olurmus :))
yani dört hafta sonra

kizlar randevumdan geldim belli olmadi gelecek randevumda belli olurmus :))
yani dört hafta sonra

hayırlısı olsun bizde baya heycanlanmıştıkhihoyyyt bende geçen hafta gittiğimde 12 haftalıktım belli olmadı bu ayın sonunda gidince dr ozaman belli olur atık dedi bakalım CADIARZU

insallah cnm ya benim bi dahaki randevum 17 haftalikken orda artik kesin belli olmasi gerek

bende 17. haftamda gidicem benimkide o zaman belli olucakmış

cimcime senin bebiş kaç haftalık
ben 13+4 günlük.

cnm benim bebegim 12 hafta 5 günlük :)))
teyzeleri bebisim tam tamina 7 cm di :)))
kocaman olmus .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…