2009 Şubat Anneleri

cimcime falla hepimiizi heyecanlandırdın. hayırlısı olsun tatlım. sonuçta bebeğin sağlıklı ya ona şkür. ben de eylülün 5,inde öğrenebilmeyi umuyorum cinsiyetini . hadi gözümüz aydın ola inş. kıslar

canım ya neyse sağlıklı olsunda sırnaşık şey ense kalınlığına bakıldımı ? Kaç çıktı ölçüm ? benim 1.2 çıkmıştı onun için 2li test yapılmadı bana.:nazar:

yok cnm walla dok pe bisey anlatmiyor ama boy ölcümünu felan yapiyor ....kanser testi yapmis ondan bile haberim yoktu bu gün ben yaptirmak istedimde söyledi biz onu yaptik diye....

cimcime falla hepimiizi heyecanlandırdın. hayırlısı olsun tatlım. sonuçta bebeğin sağlıklı ya ona şkür. ben de eylülün 5,inde öğrenebilmeyi umuyorum cinsiyetini . hadi gözümüz aydın ola inş. kıslar[/QUOTE

saol cnm güzel dileklerin icin .....

benimde oturdugum yerden kalkasım gelmiyor evde oldugum halde.cok kötü bir durum yaaa

aynen beni anlatmışsın.ne yemek ne başka bir iş.tek keyifle yaptıgım yazdıklarınızı okumak.bulantılarımda hala sürüyor.bebeğimi besleyememekten korkuyorum.ailelerdende uzağım şimdiden bayramı yanlız geçirecegim diye ağladım.galıba hamileleik insanı çok duygusal yapıyor.ben 14+3 oldum.dogumum 9 şubata geliyor.yakın tarihlerde doğum yapacak arkadaşlar ne yapıyorsunuz.birşeyler almaya hazırlanmaya başladınızmı.
:

cimcime hayırlı olsun.bizimki hemen gösterdi cinsiyetini ama seninki saklıyo sanırım :)

cimcime hayırlı olsun.bizimki hemen gösterdi cinsiyetini ama seninki saklıyo sanırım :)

cidden seninkidemi göstermedi :1shok:

benimki saklamadi cnm ama dk bu hafta göremem dedi gelecek hafta bakariz dedi anlicagin doktor pek ugrasmadi görmek icin

aynen beni anlatmışsın.ne yemek ne başka bir iş.tek keyifle yaptıgım yazdıklarınızı okumak.bulantılarımda hala sürüyor.bebeğimi besleyememekten korkuyorum.ailelerdende uzağım şimdiden bayramı yanlız geçirecegim diye ağladım.galıba hamileleik insanı çok duygusal yapıyor.ben 14+3 oldum.dogumum 9 şubata geliyor.yakın tarihlerde doğum yapacak arkadaşlar ne yapıyorsunuz.birşeyler almaya hazırlanmaya başladınızmı.
:

canım bende 14+4 oldum.dogum 8 şubat görünüyor.belki aynı gün dogururuz.bak şu saat oldu kalkıp odamı bile toplamadım daha -tatlicadiarzu- uyuşuk pasakllı kadınım ben kafamçokkarıştı ama eşim gelmeden yapıyom hemen. :1shok: :eek:klava:

merhaba arkadaşlar uzun zamandır siteye bakamamıştım. Allah nasip ederse ben de subat annesi olucam, sanırım 6 subat.aranıza katılayım dedim. paylaşmak güzel şey...

canım bende 14+4 oldum.dogum 8 şubat görünüyor.belki aynı gün dogururuz.bak şu saat oldu kalkıp odamı bile toplamadım daha -tatlicadiarzu- uyuşuk pasakllı kadınım ben kafamçokkarıştı ama eşim gelmeden yapıyom hemen. :1shok: :eek:klava:

alın benden de o kadar
p.tesiden itibaren drum işimi bırakmamı istedi
evde sıkıntıdan patlar oldum

ama miskinlik de zevkli sayılır
son yarım saat maratona girmiş gibi ben de eşime hazırlık yapıyorum
hazırlık dediysem de yemek artı ortalığı şöyle böyle toparlamak
malum başka şeye hazırlanmak yasak :eek:

yasaklar dünyasının 1 no'lu müdavimiyim:eek:klava:

merhaba arkadaşlar uzun zamandır siteye bakamamıştım. Allah nasip ederse ben de subat annesi olucam, sanırım 6 subat.aranıza katılayım dedim. paylaşmak güzel şey...

hoşgeldin aramıza. umarım bebeğin sağlıkla doğar ve kucağına alırsın tatlım

ben memnunum canım
ilgili bir doktor jale hanım
devletin karşıladığı testleri şevket yılmaz hastanesinde yaptırıyorum
ama ikili testi karşılamıyomuş devlet onu da bugün jimer hastanesinde yaptırdım
sen doğumunu da jimerde mi yapacaksın?

alın benden de o kadar
p.tesiden itibaren drum işimi bırakmamı istedi
evde sıkıntıdan patlar oldum

ama miskinlik de zevkli sayılır
son yarım saat maratona girmiş gibi ben de eşime hazırlık yapıyorum
hazırlık dediysem de yemek artı ortalığı şöyle böyle toparlamak
malum başka şeye hazırlanmak yasak :eek:

yasaklar dünyasının 1 no'lu müdavimiyim:eek:klava:

ayy evet son yarım saat :roflol: hızlandırılmış bir şekilde evimi topladım yimeemi yaptım çardak a turmaya cıktım şimdi.hem eşimi bekliyom hem size yazıyom :lepi:

merhaba kızlar.bugün benimde kontrolüm vardı.çok şükür herşey çok güzeldi.aslında ikili test için gitmiştik ama ense kalınlığı 1.2 çıktı.dr.um burun kemiğine ve bebeğin hareketlerine baktı.hepsi normal olduğu için ikili teste gerek duymadı.ama bebeğimin hareketlerini görmek inanılmaz duygulandırdı beni.crl.si 63 çıktı.daha önce iki düşük yaşadığım için bunlar bana mucize geliyor.bu arada hiç kilo almamışım.

birde bebeğim büyük ihtimalle erkekmiş.allah sağlıklı bir şekilde elimize almayı nasip etsin.cinsiyet önemli değil aslında

aayyyyy cok sevindim cnm ya darisi artik burdakilerin basina....

benimki hic saklamadi kendini de doktorum sanirim emin olmak icin söylemedi :))) hic de bakmadi cinsiyetine .

X