2009 Şubat Anneleri

iyi akşamlar hanımlar nasılsınız bakalım ben tatilden döndüğümden beri çok kaötüyüm migren ağrım miyde bulantılarımla karışınca dün beni akşama kadar inletti remen işyerinden izin alıp eve geldim ama ölüyorum sandım bütün gün buarada herkes ikili test için çok az para ödemiş ben 160 ytl ödedim yaa:1shok:kazıklandım sanırsam medical park tarafından neyse napalım bebeğimizin sağlıklı olmasına şükrediyoruz para yine kazanılır

haklisin cnm ya banada kac defa aynisi oldu kocamin pastasini bile kendim yapamadim hersey planlanmisti takii ablasi ariyip bizi biyere davet edene kadar tüm hazirladiklarim bosuna gitmisti klava:
sizde yarin aksam özel kutlama yaparsiniz cnm ....
bütün ömür boyu mutlu olmanizi diliyorum:1hug:

teşekkür ederim canım
kafama taktığıma sinir olduğuma değmedi
inanılmaz eğlenceli bir gece geçirdik

tek sorunum uzun süre sandalyede oturmak
belim ve sırtım ağrıdı biraz

bu arada kızlar benim bir süreden beri idrara çıkışlarım sıklaştı
sizden ne haber

güzel geçmesine sevindim canım sositososito bende şimdilik öyle bi sorun yok tabi senin bebişin benimkinden büyük :) belki ağırlık yapıyodur idrar kesesine ondan olabilir

evet benimde idrara çıkışım oldukça fazla özellikle 1,2 saat yürüyim veya uzun süre oturıyım ayakta duruyım hep idrara çıkma isteği oluyo ve dinlenmeden yatmadan geçmiyo sanki içim dışarı çıkıcak gibi oluyo neden acaba böyle giderse doktoruma danışmayı düşünüyorum

ayy benimde aynı ya.bi bardak su içiyim hemen tuvalet ihtiyacı hissediyorum bir agırlık ooluyor .

hamilelikte bu oluyomuş fakat bizim bunu hissetmemiz çok erken ilerleyen dönemlerde daha da artıyomuş ben daha fazla arttığını düşünmek bile istemiyorum tuvaletten hiç çıkamam herhaldebenneyaptımki

evet bendede aynı sorun var sürekli tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum özellkle yolda yürürken dışarı çıkasım gelmiyo sırf bu yüzden

bende benzer şeyleri hissediyorum canım.tuvalete çıkmayı biraz geçiktireyim rahimimin biraz altında hafif bir ağrı beliriyor birde sabahları uyandığımda bebeğimi karnımda toparlanmış bir şekilde buluyorum.biraz yürüyünce saga yada sola kayıyor.neden böyle yapıyor acaba suyumu az geliyor bir bilginiz varmı.

pazar pazar ok cnm sıkılıyor ya artık bebeeğime bişiler almak istiyorum yelek örüyorum beeğime bide kızmı erkekmi belli olsa çok sevinecemde inş bu hafta kontrolde gösterir yoksa 1 ay daha hayattta bekleyemem meraktan çatlarım heralde kızlar ben hala doğru düzgün yemek yiyemiyorum ilaç zaten kullanmıyom dra söylersem bu sefer beni kesin dövecek napcam ben ya şubat ayı görürsem bebeğimi kucağıma alırsam mucizem olucak sankii

kızlar iyi pazarlar....ya ben hala doğumu yapacağım doktoru ve hastaneyi bulamadım....biliyorsunuz benim tüp bebek...tüp bebeği yapan doktoruma çok güveniyorum aslında ama acıbadem hastanesinde ve doçent olduğu için doğuma (sezaryen) 8-9 milyar alıyor...o paraları verebilecek durumda değilim...istanbul anadolu yakasında yeni doğan yoğun bakımı da olan iyi bir hastane ve doktor arıyorum..tabi makul fiyatlı...medipol e gittim..üsküdar hospital türk e gittim..academic hospital olabilir bir ihtimal...ama benim bir handikapım var...sadece doğum olmayacak benim...doğum sonrası çikolata kisti ve myom ameliyatına devam edilecek...bu işlerden de anlaması lazım doktorumun yani..yoksa sezaryen ı artık tüm kadın doğumcular sorunsuz yapıyor da işte ameliyatı da becerebilecek biri olması lazım...önerilerinizi lütfen paylaşın...yoksa çok geç kalacağım...14. haftaya girdim...panik yapıyorum...

doğumgünün kutlu olsun. olsun hem alacağın hediye sayısı çoğaldı, hem de incelikli insanlar galiba unutmamışlar.

bence de dr.lar erkenden görüyor söylemiyor. geçen gidişimizde ben dr.un cinsiyeti gördüğünü hissettim. ama söylemedi. henüz çok erken dedi.

canım ya hissedebiiyor musun bebeği. herkes hissetmeye başladı mı yoksa?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…