2009 Şubat Anneleri

kızlar yazdıklarınızı okuyunca..ilk hamileliğimi öğrenişimi hatırladım geçen yıl bu zamanlardı...çok heyecanlandım şimdi..benim bebeğim 4 aylık oldu..ALLAH sizide hayırlısıyla kurtarsın inşallah

amin inşallah canım sende bebegini hayırlısıyla büytrsün allah yardımcın olsun:emir_bebek::emir_bebek:

merhaba canım aynı sorunu yaşıyoruz seninle benim arada koyu bazen açık kahverengi oluyo progestan kullanıyomusun ben kullanıyorum.

Merhaba Arkadaslar Nasilsin? Iyi Pazarlar Diliyorum

Yeni Katilan Arkadaslar Hos Geldiniz. Hayirli Hamilelik Diliyorum.

slm arkadaşlar. ben görmeyeli yine hareketlenmiş burası:teytey:hoşgeldiniz yeni annne adayları. nasıl gidiyo hamilelik bakalım. beni bu mide bulantıları bezdirecek gibi. bu kadar da çok midemin bulanacağını tahmin etmemiştim. sizde benim gibi misiniz

merhaba canım aynı sorunu yaşıyoruz seninle benim arada koyu bazen açık kahverengi oluyo progestan kullanıyomusun ben kullanıyorum.

Ewet canım progestan verdi banada doktor sabah 2 akşam 2 ama beni çok fazla uyutuyo bu hap özellikle baş dönmesi yapıyo sende de oluyormu canım...

Benim bu sabah mide bulantım oldu genelde aç olduğum zaman midem bulanıyo daha çok erken aslında.
Sizin mide bulantılarınız ne zaman başladı...
Bide bunun bi çaresi yokmudur kahvaltı yapamadım bulantıdan.

Merhaba arkadaşlarım, bende geldim, kısmetse 16 şubat 2009 tarihinde bebeğimi kucağıma alacağım.
Canlarım şuan 6 haftalık hamileyim, çok mutluyum , doktor düne kadar keseyi ölçüp söylerdi dün bebişi ölçtü, 4,7 mm imiş. çok tatlı bişey, mide bulantım çok, 2 kilo verdim, çok şey istesemde yiyemiyorum,zorla süt içip maalesef içimde tutamıyorum, Allaha şükür ,umarım sağlıklı bebişlerimiz olur hepimizin .

Selam hamişler nabersiniz? Ben iyiyim çok şükür bebişim beni fazla rahatsız etmiyor mide bulantım filan yok aşırı şekilde. Ancak bu sabah biraz kasık ve karın ağrısıyla uyandım. Böyle durumla karşılaşan var mı bu ağrılar devam mı edecek hep???

http://ticker.7910.org/ bu adresten yaptım canım yapamzsan son adet tarihini yaz ben senin için yapıyım a.s.

Teşekkürler canım ben yapamadım galibaa oluştur dedikten sonra ne yapacağım anlamadım:KK43: Ticker olarak hem anne hem de babanın bebeğe dokunduğu resim olanı seçtim bebek olarak da sarışın bir bebk vardı emekleyen onu seçtim ama galiba olmadı...

Beyaz bulut bu ticker sadece adet tarihine göre mi yapılıyor çünkü benim bebiş adete göre 5 +6 ancak ultrosanda 5+2 yani dört gün geride. Adet tarihine göre olduğundan neyse canım ben vazgeçtim yardımların için teşekkürler.

arkadaşlar yarın doktora gidicem.sizde kalp atışlarını duyabilirmiyim bebişimin

6+5 günlüğüm ben. görebilirim diye düşünüyorum ama yinede emin değilim.

6+5 günlüğüm ben. görebilirim diye düşünüyorum ama yinede emin değilim.

Canım bencede görebilirsin ama vajinal ultrasonla çok daha net görülebiliyor.Eğer göremezsende bir sonraki kontrolüne kadar sabret...

saol canım. bu arada arkadaşlar merak ettim bizim göbişlerimiz ne zaman şişmeye başlayacak.

X