2009 Şubat Anneleri

hadi cnm insallah yarin bi kizin oldugunu ögrenirsin süprizzzzz benimde yarin randevum var insallah ikimizinde kizi olur :1hug:

hadi cnm insallah yarin bi kizin oldugunu ögrenirsin süprizzzzz benimde yarin randevum var insallah ikimizinde kizi olur :1hug:
Ah inşallah ama benim biraz zor ananemin 10 tane torunu var ve onların da 9 tane ( toplamda ) çocuğu var ve hepsi erkek -tatlicadiarzu- çin takvimi de erkek diyor ama yinede belli olmaz diye bir ümit var içimde senin ?

:s of ya takvimimi bozdum daha güzel bişey gördüm onu yapmaya çalışırken ((

Ah inşallah ama benim biraz zor ananemin 10 tane torunu var ve onların da 9 tane ( toplamda ) çocuğu var ve hepsi erkek -tatlicadiarzu- çin takvimi de erkek diyor ama yinede belli olmaz diye bir ümit var içimde senin ?

cnm baba tarafinin nasil ? cok mu kiz var yoksa azmi??
benim esimin ailesinde hep erkek olmus :çok üzgünüm: kayinpederimin tüm cocuklari erkek ...... yani bendede kiz olmasi biraz sansa bagli :asigim: ama icimdeki ses kiz diyor .... bence seninkide kiz anneler hisseder ...
ben ilk hamileligimde esim deliler gibi kiz istedi benim icimden de erkek geciyordu yani kiz diye sevme ya erkekse diyordum ,gercektende erkek cikti
ahh insallahhhh kiz olur bu defa ...

saat kacta randevun?benim randevum saat 12 de yani türkiye saatiyle 13 de.... muhtemelen 13:30_14:00 gibi yazarim gördükmü diye :dance:
ben doktoruma bide cicek götürcem moralleri daha iyi olsunda daha iyi bakabilsin diye....... mirmirmirmir kaydirigubbakcemile2 cünki en son gittigimde bi kac hafta sonra belli olur demisti kaydirigubbakcemile5

ay inşallah allah gönlümüze göre versin benim ilk bebeğim daha bebek fikrine bile yeni yeni alışıyoruz.Ablamda yeni anne oldu sayılır 1 yaşında bebği oda ne hissedersen o çıkar diyor . Birde rahatsızlığım olmadı o yüzden hamile gibi hissetmiyorum pek . Benimde 13.30 da randevum bakalım yazışırız akşamüzeri .

seninle yakınız galiba takvimlerimiz doğruysa benim sat:19 mayıs . bakalım umarım yarın öğreniriz . baba tarafı karışık her cins var valla:dance: bakalım beni daha çok ikili test endişelendiriyor.

seninle yakınız galiba takvimlerimiz doğruysa benim sat:19 mayıs . bakalım umarım yarın öğreniriz . baba tarafı karışık her cins var valla:dance: bakalım beni daha çok ikili test endişelendiriyor.

hehee benimde en son reglim 19 mayis :dance: :içelim: ayni anda gitcez doguma :1hug:

tabii ben gelir gelmez yazarim cnm hadi insallah bugün dua edelimde yarin görelim cinsiyetlerini .....:Saruboceq: :içelim:

hehee benimde en son reglim 19 mayis :dance: :içelim: ayni anda gitcez doguma :1hug:
:))))))) ha ha süper ya gitgide çoğalıyoruz burda iki kişi daha var biri nestle galiba ay diğerini unuttum ayrı sayfa açalım biz sat 19 lular diye süper valla takip için çok iyi oluyo :teytey:valla ya hayret bişi

tabii ben gelir gelmez yazarim cnm hadi insallah bugün dua edelimde yarin görelim cinsiyetlerini .....:Saruboceq: :içelim:
Hadi inşallah sen oğluna dua ettir allah çocukların dualrını kabul eder derler ben seferber ettim bütün sülalelin çocuklarını :roflol:yarın görüşmek üzere

benim doktorum herseyi kendiliginden yapiyor bana söylemiyor nezaman ikili test yapilcak felan ....
benimde ozaman yarin ikili test yapilmam gerek dimi??
nasil oluyor peki ikili test? doktorum bana pek imfortaion vermiyor nicin kan aliyor ...hangi testleri yapiyor....

Normalde evet ikili test down sendromu ve anomallikler için yapılıyor sanırım .Kan alınıyormuş kan testi sonucuna bakılıyor sanırım . yarın yaparsa ayrıntısını anlatırım sana da yaptıysa bilgin olur.Birde Ense kalınlığı da yarın ölçülecek sanırım . Gerçi bir aksilik olsa dr. un söyler yaptığı testlerin anlamlarını niçin yapıldığını ama aranız iyiyse sorabilisin .Kafan karışmamaış olur .

Hadi inşallah sen oğluna dua ettir allah çocukların dualrını kabul eder derler ben seferber ettim bütün sülalelin çocuklarını :roflol:yarın görüşmek üzere

hehe benim oglum daha yeni yeni cümle kuruyor :roflol: iki bucuk yasinda ..... bazen söyletmeye calisiyorum ama baska seylerle karistiriyor cok komik bisey cikiyor ortaya sırnaşık şey yarin görüsürüz

ya arkadaşlar bugün çok keyifsizim. işyerindeyim klimalar bozuk yalnz çalışıyorum bir yere çıkamıyorum. akşam oluncaya kadar bütün enerjim zaten tükenmiş oluyor. ne gezmeye gitmek istiyorum ne evde yemekle uğraşmak. öff çok tatsızm sizin de canınızı sıkmak istemiyorum ama bundan başka bişey yazasım gelmedi işte.

bebegini düsün cnm icine hemen nasil bi mutluluk gircek hemen ..
esini ara eger mümkünse disarda yiyin bugün hem gezmis olursunuz biraz
aksam havada serinlemis olur .... birazdaha rahatlarsin belki :uhm:
yada cnm mümkünse bi parca cikolata ye mutluluk veriyor :1hug:

cnm bende izmirliyim izmirin neresinde oturuyorsun??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…