2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

pembe allah sanada sabır versin canım inşallah biran önce kavuşursun meleğine.gerçekten çok zor ben hep oğluma birşey olmasın onun çekeceği acıyı ben çekeyim allahı m diye dua ediyorum her akşam.gerçekten çok canı yanıyor insanın.

marsg sana da geçmiş olsun canım,arabayla gezdrseydiniz biraz sakinleşene kadar
zillinin canı gezmek istedi belki :)) şu günler geçsede gaz sorunları bitip keyifle büyüse yavrucaklar..

gezdirdik linaycım. açtı gözlerini cin gibi bakındı durdu gezmek istemiş valla. gecenin bir yarısı bu karda kışta gezdirdik çocuğu...

ah bir konuşmaya başlasada keşke derdi ne söylese yavrum.

bu şuruplar rezeneler fos bence... tuttumu tutuyor ya sancı

şimdi iyi linay.ilk bronşit olduğunda gripli misafirlerimiz geldi tabiki bebeğin odasında girdiler o zaman kaptı.geçen cuma aşıya götürdüm o zaman tekrar başladı öksürüğü.hemen şuruba başladım artık korkuyoum bende bir yere giderken anneme bırakıyorum.

balım canım geçmiş olsun. ben hasta olanlara direk gelmeyin diyorum. annem bendeydi baktım sesi değişmiş. dedim hadi git iyileşince gel. zaten dışarı çıkarmıyorum. eşimde hastalanıcam sanki deyince ilaç veriyorum eşime hemen. ne düşüncesizler var hasta bebek görmeye gelinirmi

teşekkürler marsg.sizede geçmiş olsun bu gaz zor iş.söylediğin gibi tuttumu hiçbirşeyin faydası olmuyor.ben küçük bir havluyu ısıtıp sürekli karnına koyuyorum.sanki faydası oluyor gibi geldi bana.

su torbamız var canım onuda koyduk. rezeneler suruplar şekerli su ne varsa yaptık masaj yaptık yok. krize girdi çocuk resmen...komşularda duymuş noluyo diye geldi herkes korkmuş

selam kızlar kaç saat önce girdim siteye benimki bırakmadı ki beni bir türlü zar zor uyuttum şimdi anca okuyabildim

nazlıcı, montesori, balım, pembecim hepinize geçmiş olsun inşallah bir an önce düzelir bebişlerimiz
bende çok korkuyorum grip olacak diye ablam doğduğundan beri göremedi yazık grip çünkü bebeğe geçmesin diye gelmiyor, dedemiz grip diye doğumdan tam 3 hafta sonra gördü torununu, geçen haftada eşim grip oldu adamı az daha eve sokmayacaktım:)) salonu vverdim ona yazık hep orada yattı kalktı hiç yanımıza gelmedi gelmek zorunda olduğunda da maske taktı hep ama hala atlatamadı kaldı biraz üzerinde, bizede dr kalabalık yerlere alışveriş merkezlerine gitmeyin dedi, hastaneye gideceğiniz zaman en erken randevuyu alın dedi daha kimse yokken muayenenizi olun dedi, bize gelirkende ilk randevuyu alın ki hasta olan diğer çocuklarla karşılaşmayın dedi

montecim linayın dediği gibi sana değil linaya çok yakın oldum, bu arada hepinize teşekkürler iyi dilekleriniz için , taşınmak zor tabi ama annem burada kayınvaldem geliyor yardıma birde taşıma şirketi tutucaz kolay olur inşallah

biz geldik doktordan kızlar....grip baslangıcı var bogazları kızarmıs dedi doktor erken gelmeniz iyi olmus bronsite cevirebilirdi dedi...babamızdan kapmıs hastalıgı mikrop babamızmıs:jeyyar:ama cok moralim bozuk tam üç tane surup verdi ben tepki gösterdim ilaçsız düzelmez mi diye :çok üzgünüm:yok dedi doktorumuz günlük bebekler geliyor onlara bile veriyoruz hastaneye yatırdıgımız bile oluyor dedi....sekrol peditus duacıd verdi pazartesi kontrolumuz var...o gün asılarımız da var ama ası olup olmayacagına doktor karar vercek ...

gecmıs olsun arkadaslar umarım bebişleriniz bıran once toparlanır
mevlut yapan arkadaslar yapma hazırlıgında olanlar allah kabul etsın kızlar :))
ekınsu kolay gelsın, gule gule oturun yenı evınızde :))

kızlar cıngıraklı coraplar buldum ınternette cok guzeller sıparıs vermıstım geldıler cok eglencelı kaan cok sevdı agladıgında gıydırıyorum hemen susuyor :)))

Ya kızlar benim kızın uykusu iyice berbat oldu, bir haftadır sabaha kadar oturuyo biraz gazı oluyo ama çok fazla değil, uykusu yok sadece sanırım, ama uyuyamamaktan artık serseme dönüyo bu seferde karnımı tekmelemiyo, kucağımda kendini bir sağa bir sola atıyo, zaptedemiyorum heryerim ağrıyo, ameliyat yerim perişan, uykusuzluktan çıldırıcam artık,
rezenede hiç fayda etmiyo, sabah artık geldiler bana sinirimden oturdum ağladım yeter diye, tabi beterin beteri var ama ben uyku konusunda çok dayanıksızım zaten, işe başlamayada bişey kalmadı napıcaz böyle bilmiyorum

gece gündüz uykudan ayılamayan çocuk toplasan günde 3-4 saat uyur oldu, Emziğe'de alıştıramıyorum bi türlü ağzına verince başlı öğürmeye, reçele falan batırıp veriyorum tadı gidince fırlatıp atıyo, can sıkıntısından sürekli beni emmek istiyo göğüslerim acımaya başladı ilk günkü gibi, ayyyyy deli olucammm

Montesori geçmiş olsun, marsg bizde bir gece hastaneye koşturduk gazdan yolda uyudu seninki gibi, doktorda arabayla gezinti yaptırın, fön makinesinin sesini falan dinletin böyle zamanlarda dedi.

Pembecim..Seni merak ediyodum açıkçası..İnşallah bugünler bian önce geride kalır..Yazdıklarını okurken çok duygulandım ama çok da ajite etmek istemiyorum..Senin durumunda ne kadar güçlü olunması gerektiğini tahmin ediyorum...Allah ım yardımcın olsun..Sana ve meleğine dua ediyorum..Güzellikler tüm annelerle ve melekleriyle birlikte olsun

herkese selamlar ebişleri hasta olanlara gçmiş olsun ekinsu yeni evin hayırlı olsun canım
kıslar ben daha çağan doğdu doğalı evden dışarı çıkmadım çok bunalınca arada balokona çıkıyorum okadar napalım artık biir ay daha sabredicez gelmiş subat sonu martta çıkınca çıkarız dışarıya artık işallah gaz sorunuda biterde rahat e deriz işallah

Montesori geçmiş olsun, marsg bizde bir gece hastaneye koşturduk gazdan yolda uyudu seninki gibi, doktorda arabayla gezinti yaptırın, fön makinesinin sesini falan dinletin böyle zamanlarda dedi.

ay kuzi araba aklıma geldide fön gelmedi hemde demişti bir arkadaşım. ama insan çılgına dönüyor eli ayagına dolaşıyor. annemde kızıyor daha neler yaşıycaksınız diye ama... işte tecrübesizlik tabi. çocuk öyle kendinden geçince çok korktum.

güzelim biz sleeper aldık bizim kıza koyuyoruz ona uykusu gelince iyice orada uyuyor... çok rahat ettik ama uykusu gelince koyuyoruz yoksa hayatta durmuyor hep kucakta normalde sırtı yere gelmiycek hanfendinin.

ay kuzi araba aklıma geldide fön gelmedi hemde demişti bir arkadaşım. ama insan çılgına dönüyor eli ayagına dolaşıyor. annemde kızıyor daha neler yaşıycaksınız diye ama... işte tecrübesizlik tabi. çocuk öyle kendinden geçince çok korktum.

güzelim biz sleeper aldık bizim kıza koyuyoruz ona uykusu gelince iyice orada uyuyor... çok rahat ettik ama uykusu gelince koyuyoruz yoksa hayatta durmuyor hep kucakta normalde sırtı yere gelmiycek hanfendinin.

merhaba kızlar ....(
kızımda hastamı olacakne senağlama
montesori geçmiş olsun canım inşallah en kısa sürede iyileşira.s.
pembe canım hastanede kontrol altında canım geçecek bu günler az kaldı üzülmemeye çalışki sütün gitmesin canım dualarım seninle valla:Saruboceq:
lajoconde e bebek mağzasında varmış anne memesi gibi biberon bide adiri diye bir marka duydum netten eşim araştırıyo sanada haber veririm hihoyyyt
marsg sanada geçmiş olsun valla beni gören bile diyo bu kızdan sonra saçında beyazlar olmuş diye çok stresli valla ağyınca bebişler insanın içi gidiyo senağlama:çok üzgünüm:

canım acaba sen başka bie ilaç mı kullanıodun,o mu huzursuz uykusuz yaptıkı,bide gündüz uyuyosa uyanık tut canım gece en azından uzun uyur,
emzik olayınıda bızde daha 1 haftadır alıştrıdık,ne zamandır denıorum sürekli atıodu,annem saolsun sütlaça batırıp verdı bikaçkere,tadı süte benzıo ya,sende reçele deilde sütlü tatlılara batır wer bence,bide bikaç defa dene her attığında ,sonunda alıo,çok rahat ettim walla emzıkle,artık uyutmuorum ,emzırdıkten sonra werıorum emzığı yatırıorum kendı kendıne dalıo,gece de mıkırdandımı kurtarıcı oldu emzık hemen dalıo yıne

bebekleri hasta olan arkadaşlar geçmiş olsun,
filiz bende senı merak ediodum,hat hala kapalı arayamıorum,annene gittiğini düşündüm baş edemeyip kaçtı dedım :)))geçmiş olsun babasıyla ayırsaydınız odaları,yada maske taksın ,kıyamam jr metini hasta ettiniz demek,inşallah şuruplar işe yarar

ela sende dikkat et canım hasta olmasın sakın

marg canım bizimde berrak hanım bazen yattığında sankı iğne batırıolar gibi feryat edıo,insan bişey mi oldu acaba dıe merak edio,ama bızımkının tek derdi omuzda dik şekilde durmak,kesınlıkle yatmak istemo,acaba dıorum sırtımı ağrıo yatmaktan,bebeklerin ağrımaz dıolar,bıde sürekli ayakta gezinir wazıyeette olcaz,çok gezentı olcak bu oğlak çocukları:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…