2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aaa hayır olsun canım yahihoyyyt
mewlüt yapma zamanım gelmiş sanırım,-tatlicadiarzu-
tarihi belli olsun canım beklerim muhakkak
aslında ne güzel olurdu,sen , ben ,pempe panter,barçlı havalar ısındığında buluşabilsek dimi bebişlerle birlikte,çok güzell olurdu yaa:CüvCüv:

Valla 370 dr almış..Aman beni bi görseydin zil takıp oynayacaktım..Dr dan önce koşup baktım tartıya..Bakalım bu ay napıcazz milletin çocuğu 1,5 kg falan alıyo.Ben bi yerde hata yapıyormuşum gibi geliyor..Gerçi çocuk gelişim uzmanı endişelenme dedi de işte ne bilim öyle olmuyor yine de çabalıyosunkafamçokkarıştı

kızlar iyi akşamlar
artık hiç yazamıyorum kızlar sadece anca okuyabiliyorum vakit anca ona yetiyor ,
nazlıcım çok geçmiş olsun canım
kuzicim mevlütünüz hayırlı olsun
calemity bende rezene veriyorum arada ama benimki hiç uyumuyor valla aksine uyanıyor :))
linaycım sana komşu geliyorum evi tuttuk inşallah 1 martta taşınıyoruz

bugün aklımdan geçtin ekinsu,napıo hiç girmio die merak ettim,bazen öle günler oluo bizde hiç bakamıoz,bazende denk gelıo boş vakit oluo eğer bebişler uyursa,
taşınıomuşsun,kolay gelsin canım,

saol esracım evet taşınıyoruz inşallah bir aksilik olmazsa, dediğin gibi bebek uyurken girebilirsek oda işimiz yoksa özledik birbirimizi iyice

merabalar hanımlar:))
ekinsucum kolay gelsin arkadaşım,yeni eviniz şsns getirsin:))

merhaba bayanlar..herkeste aynı dert uykusuzluk gaz..bir iki ay daha sabır.benim oğlumda ilk defa bu gece üç saat deliksiz uyudu tabi bende.bu uyku bana dokuz saat gibi geldi.hazır uykumu almış ve enerjikken evimi toparladım.
kuzi mevlüdünüz hayırlı olsun..
nazlıcan geçmiş olsun inşallah atlatmıştır ege..
kızlar bu arada süt için en önemlisi stres olmamasıymış onu anladım.kuzumun tahlilleri iyi çıktı çok şükür sağlık sorunumuz kalmadı.hemen sütüm arttı.şimdi günde bir kere mama veriyorum.inşallah yakında onuda vermem.
bebişlerinizin tırnaklarını kestiniz mi?bizimkinin elinde eldiven durmaz oldu.yüzünü çizmesin diye nöbet tutuyoruz adeta.acaba tırnaklarını kessem çizmez mi?

selam kızlar
dün yazamadım faranjitim çok kötü azdı dün hep yattım ege dışında tabi
dün doktorumuz bizi taburcu etti ben hemşire olunca tedaviye evde devam edebileceğiz diye
elinde serumun kanlü takılı günde 4 kez 2 ayrı antibiyotiğini yapıyorum.birde doktorumuz sağlık raporu çıkarttı.nebulizatör aldık.(solunum yoluyla ilacını evde veriyorum)yavrum balgam sökmeye çalışıyor arada öksürüp hapşurup ağzından burnundan sütle balgam çıkarıyor
bu balgam olayını hiç sevmedi oğluşum.genzine balgam geldikçe huzursuz oluyor sürekli

aşık sen daha hiç kesmedinmı tırnaklarını?Ben ilk 1 haftadan sonra kesmiştim zaten tırnakları uzun doğmuştu,çabuk uzuo çizmesin diede sık sık kesiorum ben,kesilince çizmio canım hem eldivenide 10-15 günlikken çıkarın die okumuştum bir yerde,dokunmayı hissetmeyi öğrenmesi lazım die,şimdi sadece dışarı çıkarken,banyo yaptıktan sonra bide bazı soğuk gecelerde yatarken takıorum

bu arada kimsecilkerl yok,ben çok yorgunum,dün misafır vardı öğleden sonra,bugun yine misafir gelecek,ortalığı topla,pasta çörek yapmaktan helak olduk,:)))azcık oturdum walla şimdi misafiri bekliorum

nazlı burdamışın canım,çıkmışsınız hastaneden gözün aydın,
sanada geçmiş olsun sende helak oldun walla
bu balgam olayı neden oluo canım ilaçlardaan mı?

bütün geçmiş olsun dileklerinize teşekkür ederim kızlar.
esracım ciğerlerindeki enfeksiyona bağlı oluşan balgamı atmaya çalışıyor canım

ekinsu mevlüdünüz hayırlı olsun
ekinsu kolaygelsin canım yeni eve taşınıyormuşsun bebekle zor olma umarım

esracım öğlen gene hastaneye gittik damardan çıkmış ilaçlarını verdiğim kanül yeniden takıldı
helak oldu yavrum

Son düzenleme:
kolundaki kanül 3 günden fazla kalamıyo ynisini takmak gerekiyor ilaç tedavisi ne kadar olursa o kadar takılı kalacak o da en az bi hafta
kolaygelsin misafirlerle canım sonra görüşürüz bende kaçayım da biraz akşama yemek yapayım

ekinsu ne haber canım??
ev taşıyacaksın hem zor hemde inşallah yeni evin ailene hayırlı olur canım Şeniz
kızlar ben anne memesi gibi biberonlar çıkmış alsammı diye düşünüyorum sağıpda sütümü veririsem hem sütümün ölçüsünü görürüm hemde ne kadar süt aldığını görmüş olurum diye düşünüyorum nedersiniz??kızım emzikte almıyo öğürüyo itiyo diliyle sizinkiler alıyomu?

bence de iyi olur canım havalar biraz düzelsin hem o zamana bebişlerde baya büyümüş olur ücretsiz izine ayrılcakmısın esra? ben sanırım 3 hafta sonra başlıcam çok moralim bozuluyor aklıma geldikçe nasıl bırakcam kuzumu senağlama

Ekinsu hayırlı olsun yeni eviniz canım, inşallah çok zorlanmadan taşınırsınız.Bebekle işin zor olacak biraz ama.Nereye taşınıyorsunuz, İstanbul'a mı_?

Nazlıcım geçmiş olsun canım, daha bir hafta takılı kalacak öyle mi o kanül_?
İnşallah atlatırsınız bir an önce.
Bebeklerin tırnaklarını daha kesmediniz mi_?Ben kessem bile çiziyor, ama yapılacak bir şey yok. Eldiven her zaman takıldığında iyi olmuyor.
Gülcecim, senin sağdığın süt ile bebeğin emdiği süt aynı çıkmaz ama. Her zaman için senin sağdığın daha az çıkar.O yüzden bilemezsin ne kadar içtiğini yine de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…