2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar sagolun valla yagda icirdim 2gün önceyok olmadi hatta beni isal yasin diye surup ictim oda olmadi en son sabunu denim oda olmazdsa doktora götürcem dedim kendime .oglum aglamiyo sikintisi yok gibi ama arada bir kndini sikiyo kizariyo sadece gaz cikiyo kaka yokk.htta bu 5.gün düsünün yani

:sm_cool:kizlar sabunu verdim az önca veeee oglum ikindi kakasini yaptiiiiidelikafaduldendelikafaduldenay cok sevincliyimmmmmmmmmmm:dance::dance:

Gülsü hadi gözün aydın :))
valla bizim evde de ortalığa kaka çiş yapılıp gaz çıkarılınca bayram havası eseceğini rüyamda görsem inanmazdım, resmen alkış tutuyoruz süper bişey yapmış gibi halimize bak-tatlicadiarzu-

Lajoconde aynen öyle yapıyorum dün gündüz ev kalabalıktı mesela, biri aldı biri bıraktı kucağına uyansın diye banamısın demedi, akşamda 9-10 gibi uyanınca heh dedim 1-2 gibi uyur ama resmen 12 saat uyumadı yahu, şimdi yine uyuyo arada mıkırdanıp duruyo ama uyanamıyo bi türlü,

En iyisi bende biraz yatıyım, ben yastığa kafamı koyduğum anda açıyo gözünü normalde belki yine uyanır kandırıyım onu hehehedelikafadulden

günaydın herkese,
filiz bence ewde kendıne kendıne geçirmeyı denesende bebeğin daha çok hastalanacak iyileşme süresi uzayacak,allah korusun başka hasatalığa çevırmesin.bence sen bı dr a görün ilaç al ki hemen geçsin

kuzicim sen gündüz rezene mi veriosun kuzuna?

inaysa,bizim 2. ay kontrolunde 4500 gr 54.5 cm iken 6150 gr 60 cm olmuştu( yalnız üstünde body ve bezi ile tarttık )

gülsü,sabunu nereye verdin anlamadım:1shok:

valla rkaslar aynen öyle nerdeyse kalkip oynucaktim sevincten aklinizda bulunsun sabun olayi ise yariyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hadi kizlar bende cikiyorum simdi oglum güzel bi uyku ceksin tabi bendeeeeeeeeee byyyyyyy

inanysa sabunu bicakla kestim incecik yaptim ve arkadan minicik bi parca sokup cikardim biraz agladi ama kaka isini haleetti allaha sükürrrrr.annellerin eski yöntemleri ise yariyor yaniiiiiii

selam kızlar....
bu kızın üstüne düştükçe daha beter oluyo bu seferde pişik olmuşsenağlama yaw benim kadar bez harcayan yoktur valla marsg yöntemini denedim buğdağ nişastasını punda gibi döktüm bakalım ne olcak

elacım sankı ben marsgın dediğini isilik için hatırlıorum,yanılıomuyum acaba,zeytinyağıda ii dıolar,bide yıkamak da ii gelıo

Merhaba kızlar hasta anne ve bebişleri hepinize çok geçmiş olsun ...

Gülce senin bebişin teni çok hassas demekki altını her deiştirdiinde krem sürmen gerekio sanırım..

esracım buralardayım pek karşılaşamıoruz benim paşa çok üzmüo annesini senin nasıl gidio iice alıştın mı annelie hihoyyyt günler ne çabuk geçti dimi bak seninki 2 aylık oldu bile

Kızlar yarın benim büyük kızımın doum günü bana şöyle deişik ilginç fkirler verseniz ne mutlu olurum yaa bu arada 13 yaşına girio

aman maşallah üzmesin zaten,walla ewet ya su gibi geçio,2 ayı geçtık,ilk güne göre daha da alıştım tabi anneliğie,her geçen gun dahada bir zevk verıo,bıde konuşsa anne anne dese bayılıcam sanırım:)))

süprizmi yapmak istıosun ,deişik fikir derken,walla bilmemkı tecrübeli anne sensın,senın fikir wermen gerekır bize:)))

anacım bendeki fikirler tükendi yaşı ilerledii için pek memnun edemez oldum hanfendii geçen sene okuldaki arkadaşlarıyla işbirlii yapıp sürpriz doum günü partisi hazırlamıştık ama bizimki yine memnun olmamıştı bi afra bi tafra bu senede kesinlikle doum günü istemior anam kime çekti bilmem asilzade ama benim içim rahat etmio işte hani büyüklerimizin bi lafı varya küçükken çocukların hiçbi derdi yok asıl büyüyünce dert başlıo diye gerçekten de öyle küçüklere ne yapsam havalara uçuyorlar..

ee genç kız kaprisi olcak o kadar,bencede bişeyler yap yıne istemesede,zaten o da istemem yan cebime koy misalı demiştir öle,bıde yenı kardeş var,kesın yap sen en azından kendı aranızda

evet en azından biz bize bi pasta üfleyelim ona söylemeden yaparım artık bide şöyle güzel bi mektup döktürim hanfendi kendini özel hissetsin:)))

ooo maşallah ,allah uzun ömürler nasip etsin inşallah,zaten şimdiki çocuklar hormonlu canım ya erkenden serpilip büyüyolar,benimkide öle bak önden önden gidio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…