2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aaa tüh yaa bana çok yakın kubilay...iiiz cnm elvin husursuz durmuyo hiç ömrümü yedi kaç gündür :))))

berrakçım nasıl ? sen ii misin??

valla ben de açıyorum..benim oğlan gece boyu çalışıyo sümük yapıp duruyo..sonuncu tüpü açtım bugün, bakalım burda da vardır heralde benzer bir ürün..

kançiçeğim mutlu yıllar doğumgünün kutlu olsunnnnnnn

biz de tatil planımızı yaptık ağustosun ilk haftası gitcez biletlerimizi de aldık şimdi geriye kilo verme işi kaldı

valla ben de açıyorum..benim oğlan gece boyu çalışıyo sümük yapıp duruyo..sonuncu tüpü açtım bugün, bakalım burda da vardır heralde benzer bir ürün..

ben hala kalorifer yakıyorum gece gündüz ondan oluyor diyordum..sizde de olmasına şaşırdım..
haziran 26 gibi larada oluruz canım..takarım kırmızı gül.olmadı kırmızı mayo :)))

bende günde kaç kere açıyrm hesabını bilmyrm vallla ama yinede geçmio hır hır bizimki

ben hala kalorifer yakıyorum gece gündüz ondan oluyor diyordum..sizde de olmasına şaşırdım..
haziran 26 gibi larada oluruz canım..takarım kırmızı gül.olmadı kırmızı mayo :)))

valla denize 50 mt ya var ya yok..diyeceğim çok kuru da değil havası, sıcaklık 30 üstü..ama hergün oluyo, sümüklü böcük mü ne delikafadulden

iiz burcu şükür,yerde yuvarlanıo bizimki.)))
elvin nie huysuz hayırdır?

burnu tıkalı baya nefes alırken hır hır die ses çıkıyo geçmdi bi türlü yaa bir sürü de ilaç kullandım hala aynı sinirimi bozuyo bu durum artık..yerim ben onu

kızlar elvinn saçları baya koyudu şimdi de epey döküldü yeni çıkan saçlar sarıı çok mutluyum var mı bizim gibi renk deiştiren

barcli geçmiş olsun canım,umarım biran önce atlatır,bizde şimdi yürüyüşten geldik kızımla,banyo yapıcaktık ama sularımız kesilmiş gelmesini bekliyeceğiz mecburen.

geçmiş olsun burcu,eee sende sarışınsın normaldirr

ben kaçıorum yine,kızım mızıldanıo,işim de war öpüorum sizi

geçmiş olsun burcu,eee sende sarışınsın normaldirr

ben kaçıorum yine,kızım mızıldanıo,işim de war öpüorum sizi

ayçacım bizim oğlanda memeyi reddetmeye başladı eskiden saat başı emerdi şimdi 3 saat oluyor tık yok emmeye başlıyor 3-4 kez çekip ağlayarak bırakıyor kaldır yatır kaldır yatır zorla 5 dk emiyorsa emiyıor işte
birde acaip ağlamaya başladı uyumadan önce bir türlü dalamıyor çıldırıyor ağlarken sizde de varmı bu durum diyorum ki acaba dişmi çıkarıyor

aslıcım doğumgünün kutlu olsun

aşık bizim dr 4. ay aşılarından sonra artık denize sokabilirsiniz dedi

dünürcüm anca okudum bizim gelindemi huzursuz demek sevgilisine üzüldü ondandır

gece uykusunda ağlayarak uyanırsa diş çıkarır dediler bana akşamda aynısı oldu hiç böle yapmazdı sanki ateşide var gibi calpol verdim şimdi çıkmasın die...saolun kızlar...aynı durum bizdede var dünürüm ağlaya ağlaya uyuyo uyatasıya kadar neler çekyrm bağırıyrm artık evde deli gibi senin bu uykun beni mahvetti die...

burcucum aynen ya deliricem kaç gecedir sanki uyurken biri birşey yaptı çimdirdi sanki nasıl bağırarak uyanıyorki anlatamam benim dişlerim 4.5 aylıkken çıkmış bende o yüzden şüphelendim birde sürekli ne bulursa kemirmeye çalışıyor kaşır gibi

gece uykusunda ağlayarak uyanırsa diş çıkarır dediler bana akşamda aynısı oldu hiç böle yapmazdı sanki ateşide var gibi calpol verdim şimdi çıkmasın die...saolun kızlar...aynı durum bizdede var dünürüm ağlaya ağlaya uyuyo uyatasıya kadar neler çekyrm bağırıyrm artık evde deli gibi senin bu uykun beni mahvetti die...

kirk yilda bir girdim ve bizdeki sorunu yasayanlari gordum...:KK43:(( barcli ekinsu ayni sorun bizde de var...uykusu deli gibi oluyo 5-6 saat uyumamis oluyo ama daha yatiriken cigligi basiyo:KK43:( dun aksam da sac kurutma makinasiyla uyudu:KK43:(( uykudan ciglikla uyanma da oluyo ara ara..bi de dun farkettim boyle zamanlarda kulaginin ustundeki saclarini cekiyo..yani buyuk ihtimal dis..

burcucum aynen ya deliricem kaç gecedir sanki uyurken biri birşey yaptı çimdirdi sanki nasıl bağırarak uyanıyorki anlatamam benim dişlerim 4.5 aylıkken çıkmış bende o yüzden şüphelendim birde sürekli ne bulursa kemirmeye çalışıyor kaşır gibi

kıyamam ben damadıma bizdede ilk defa dün gece oldu ne yapacağımı şaşırdım korkudan verdim eşime o gezdirdi odalarıda öle sustu...sanki bi yerine bişi olmuş gibi ağlıooo...içim parçalandı...sonra öğleye kadar ayaklarımda uyudu...elvinde aynısı yapıyo ne bulursa ağıza...işaret parmağıyla bi güzel kaşıyo görme gezdirio her iki yanınıda

iyi günler inaysa inşallah tartıda güzel kilolar görürsünüz.)))
canım teşekkür ederim
inaysa gece ne yapıyorsun canım yaa geçen gün geldi aklıma acaba gece nasıl besliyor dedim..

biraz önce oğluşum yanıma geldi emmek için iş yerine yani, yüzüme bakmadı hiç küstü tavır yapıyor herhalde sıpa bırakıp gittim diye..
ah kıyamam ben ona kıs özlüyordur seni yavrum çağan gecelri azda olsa emiyor canım zaten yatmadan muhallebi veriyorum
Linay sağol cnm..

İnaysa sizede iyi gezmeler... :) umarım bebeişin bol bol kilo almıştır.. bugün bizde öğreneceğiz bakalım...
canım sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil işallah kısında güzel kilo almıştır
slmlr.nasilsiniz kizlarrrrrrrr dün giremedim.
dogum günümdü,disardaydik:)
canım nice yıllaraa doğum günün kutlu olsun
iki gündür hava güzel ankarada.yürüyüşe başladım..haziran sonunda düğünümüz var antalyada..gitmişken düğün arkasınada tatil yapacağız.acil incelmem lazım..((( alışveriş yapmam lazım..tatil için ne almalıyım oğluma..mayo giyebilir mi yoksa şu mayo bezlerden mi giyer..denize girdirmek doğru olur mu? 5 ay 10 günlük olacak o zamana..ay çok sordum galiba..
oohh maşallah ne gzüel hem ziyaret hem ticaret hem tatil kıs azcık soıkarsın koca güne denizde tutçak halin yok
herkese merhaba kızlar

reyhan.sheeda,ismiye,aalisha maşşallah bebişlerinize hepsi çok tatlı nazar değmesin

esracımı göremiyorum kaç gündür merak ettim yaw arim bari vakit bulabilirsem..

nohocy arkadaşlığını kabul ettim çok saol cnm...inş düzelir kızının keyfi yerine gelir bi daha da kusmaz.
aycacım inş emer bebişinin geçici bi durumdur

dünür bakma tribünden napıyosun damadım nasıl??

biz çok kötü bi gece geçirdik kızım 2de uyudu ben yatasıya saat 3 buçuk oldu anca toparla et çamaşırlarım vardı onları ser falan derken yattım neyse ben yatınca sanki bi yerine bişi olmuş gibi ağlamaya başladı babası kalktı oda oda gezdirdik öle sustu ama sabah saat yarıma kadar ayaklarımda uyudu hala daha ayaklarımda yatırdığım an uyanıyooooooo kafayı yicem artık
ay canım geçmiş olsun zor valla bu çocukları büyütmek ama napıcan katlanıyoz analık işte :))
kızlar inanmıyacaksınız yine misafirim geliyor,az sonra kapıyı çalarlar heralde,bizim kız ağlamaktan sesi kısılmış durumda,çıldırmamak elde değil.ne yapıcam bilmiyorum:çok üzgünüm:bilg. çok seviyor diye otutturdum kucağıma sesi kesildi.
genemi talya bukadar misafir olurmuya kolay gelsin canımcım stok yap bence sen keki börewği :)))))))))
saat 16 da randevum var, diş için gidiyorum yine, ne dişmiş yahu, bu 4. gidişimiz..bu da bana ders olsun..işini halledipte gelsene, yarım saatlik işi vardı tr de...:1closedeyes:
geçmiş olsun canım
ayçacım bizim oğlanda memeyi reddetmeye başladı eskiden saat başı emerdi şimdi 3 saat oluyor tık yok emmeye başlıyor 3-4 kez çekip ağlayarak bırakıyor kaldır yatır kaldır yatır zorla 5 dk emiyorsa emiyıor işte
birde acaip ağlamaya başladı uyumadan önce bir türlü dalamıyor çıldırıyor ağlarken sizde de varmı bu durum diyorum ki acaba dişmi çıkarıyor

aslıcım doğumgünün kutlu olsun

aşık bizim dr 4. ay aşılarından sonra artık denize sokabilirsiniz dedi

dünürcüm anca okudum bizim gelindemi huzursuz demek sevgilisine üzüldü ondandır

ya benim oğlanda uyumadan önce ağlıyor arada ağlayarak uyanıyor ay kafayı yicem saat 2den 3e kadar ağladı uyudu derken ben daha geçmişi okuyup yazıncaya kadar başladı ağlamaya bakalım nekeadr duracak beşiğinde

X