2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

çok kötü 2gün geçirdim çok saçma çok aptal şeyler oldu, benm de suçum var, bi de nazar..kızlar çok dua okuyun mümknse bebişlerinizin üzerinde dua olsun, bizim başımıza gelmedik kalmadı, hala çok berbatım anlatamıycam ii olunca yazarım belki..
anneler gününüz kutlu olsun, neolursa olsun yaşamaya mecburus dimiii anneyis biz artık..yavrularımızla hep beraber nice güzel seneler inşallah..

alisha gecmiş olsun neler oldu yaw merak ettim.....ben metin i bol bol okuyorum
7 ayetel kürsi
3 nas
3 felak
3 ihlas
esnemekten gözlerimden yaslar geliyo sizde bol bol okuyun kuzularınızı özellikle emzirirken

iyi aksamlar arkadaslar hepinizin anneler günü kutlu olsun
ALLAHim anne olmak isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin insALLAH ilk defa anneler gününü bu kadar icten yasadim gercekten tarifi cok ama cok zor bi duyguymus
sanki ben kizimsiz bu zamana kadar bos yasamisim gibi :))

çok kötü 2gün geçirdim çok saçma çok aptal şeyler oldu, benm de suçum var, bi de nazar..kızlar çok dua okuyun mümknse bebişlerinizin üzerinde dua olsun, bizim başımıza gelmedik kalmadı, hala çok berbatım anlatamıycamerse ii olunca yazarım belki..
anneler gününüz kutlu olsun, neolursa olsun yaşamaya mecburus dimiii anneyis biz artık..yavrularımızla hep beraber nice güzel seneler inşallah..

Allah allahhh...Geçmiş olsun..Nazara ben de çok inanıyorum kızlar..Eve kim gelip çok severse bi enterasanlık oluyor..Sürekli de dua ediyorum ama..Ya sürekli ağlıyor,ya başka problem oluyor..Hatta bi aile var ne zaman gelseler eşimle birbirimize giriyoruz..Eşim de aynı şeyi söyledi.Bi istikrar söz konusu kavgalarda:eek:klava:

Arkadaşlar bu soruma cvp lütfen..Devam mamalarına geçen arkadaşlarım size sesleniyorum..Sadece tek marka mama mı kullanıyosunuz,yoksa çeşit yapıyor musunuz?Bu soru kaşık ve kavanoz mamaları için de geçerli..Ben çeşit çeşit aldım da..Hangisi daha mantıklı olur acaba?

anneler gününüz kutlu olsuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnn......ayyyy cok mutluyum cünkü anneyim gece deliksiz uyuyan oglum 4 de anneler günümü kutlamak için uyandı daha da uyumadı....ciciannemize gittik geldik.....
linay yazı cok güzel okurken duygulandım.....
özlem duygu niye aglıyonus looooooooooooooo.....

maşallah sana,nasıl da bakıosun öle akıllı akıllı:nazar:

Arkadaşlar bu soruma cvp lütfen..Devam mamalarına geçen arkadaşlarım size sesleniyorum..Sadece tek marka mama mı kullanıyosunuz,yoksa çeşit yapıyor musunuz?Bu soru kaşık ve kavanoz mamaları için de geçerli..Ben çeşit çeşit aldım da..Hangisi daha mantıklı olur acaba?

benmama olarak aptamil 2 veriorum sadece,bu sefer mamayı büyük aldım,yanında sütlü pirinçli muhallebi hediyesi vardı ,bi kaç kere birer kaşık ondan verdim. o kadar.4 ay için zaten çok çeşit yok milupada ama bence de tatlara alışmasında fayda var.çeşit ii:)

meraba linay:)
uyudu canım ben de yatmadan bi bakim dedim,nasılsın??
aaa gittin mi??

çok kötü 2gün geçirdim çok saçma çok aptal şeyler oldu, benm de suçum var, bi de nazar..kızlar çok dua okuyun mümknse bebişlerinizin üzerinde dua olsun, bizim başımıza gelmedik kalmadı, hala çok berbatım anlatamıycam ii olunca yazarım belki..

benim suçum falan deme,ne olduysa oldu,isteyerek mi oldu:eek:klava:
topla canım kendini,biz de okuruz nazımıza..sıkma canını..gözü olanın gözü çıksınkötükedihüso

yok canım burdayım sağa sola bakıyordum bende..iyiim yorucu birgünden sonra dinleniyorum :)

montesori metincik çok tatlı olmuş allah nazarlardan saklasın..

alisha üzme kendini bu kadar olmuş bitmiş de ,allah naz kızımızı da bütün bebeklerimizi de nazarlardan korusun..dün meydandaydık gözüm seni aradı belki rastlarım diye bütün bebeklilere baktım :))

ya ben google da gezerken kendi mesajıma rastladım kk da,doom yaptığım haftayı okuorum,25 aralık sabahı bugünün bilinen ve bilinmeyen annelerine kolay doğumlar ..hahahaha ben doğurdum:))

ben aptaml 2 devam mamasını aldım sütüm yetmezse diye,birde ülker hero baby nin kavanoz mamalarından verdim1-2 kere, onun dışında bu sabah milupanın sütlü pekmezli toz kahvaltı karışımını almıştım onu yedirdim...maşallah diyeyim bizim kız hepsini yedi,sevmediği hiç bir mama olmadı, bundan sonrada böyle gider inşallah..

filizcim çok tatlı olmuş oğluşun maşallah...

alisha ne olduki merak ettim şimdi,ama üzme sen kendini canım ya bugün anne olarak ilk anneler günün hiç bir şeyin keyfini kaçırmasına izin verme...nazara bende inanırım ,hatta bu akşam annemdeyiz bizim kız bir ağlıyor çığlık çığlığa ,abim ,kardeşim yeğenlerim ,kucağına alıp gezdirmeyen kalmadı sussun diye ama nafile çıldırdı bizimki adeta,neyse annem gitti abdest aldı nazar duası okudu,bizim kız 5 dakika sonra adeta bir melek ,sonrada uyudu yavrum.

alisha biz anneler her şeyde öncelikle kendimizi suçlarız ama,çoğu zaman bizle hiç alakası yoktur,kendini üzme bebişinde biran önce iyi olur inşallah.

Günaydın hanımlar...

Zeyneeeeep nirdesin? Sen güzel hazılıyon kahvaltıyı..HAdi gelde güzelbir ziyafet çekelim...

alisha arkadaşlarında dediği gibi bol bol oku kuzunu... Bebeği rahatlatan tek şey dua. Hem bu arada biz tecrübeli değiliz. Daha ilk bebeklerimiz. Sıkıntılar elbette olacak ama önemli olan güzel bir şekilde atlatmak..Sonucu güzel olsun... Derdini anletırsan burdaki herkes dinlemeye hazır...

Bugün benim kızın dışında bütün bebişler uykucu anlaşılan..Kızı uyuttum yerine yatırdım, tam bilgisayarı açtım içerden kahkaha sesleri geliyor. Bır dakika bile uyumadı yaaa.. ;(((

günaydın millet uyku düzenimiz iki gündür berbat -tatlicadiarzu-sabah 6 da uyanıyo sonrada uyku filan yok ayyyy gmzlerimin içi yanıyokafamçokkarıştıanneme gidiyim bari bugun 3 gün filan iyi bir uyku cekerim kötükedihüsoikinci cocugu yaparsam noluyum:eek:klava:
sagolun kızlar oglum hakkında yazdıklarınız için sizin bebişlerde cok tatlı:nazar:

X