2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

montesori iyiyim canım sen nasılsın..senin de anneler günün kutlu olsun..

fox tv de anında görüntü show var kızım orda şimdi onu bekliyorum..gittiği tiyatro kursuyla birlikte gittiler belki bizimkilerde çıkabilirmişler sahneye..beyaz kıyafetli olan benim kızım :)

Bu da benden size annelergünü hediyesi olsun arkadaşlarım :))

ANNELEREE.....

Anne demek;
* Yenilen her lokmadan sonra alkış kıyamet koparan,şenlik havasına bürünendir.

* Çıkan her pirinç tanesi diş için tüm hısım akrabaya telefon açandır.

* Tüm hafta hayalini kurduğu pazar kahvaltısına oturup asla yiyemeden kalkandır.

* Sabaha kadar kırk sefer uyanarak,sabah kalkıp zombi gibi işe gitmektir.

* ışten eve geç gelmenin vicdan azabıyla bebeklerinin yanına kıvrılıp saatlerce koklayandır.

* Tatil yapamamanın kitabını yazandır.

* Eskiden hergün uğradığı kuaförünün yolunu unutandır.

* Çaydanlığın kapağı ile pet şişeyi kapatmaya çalışandır.

* Parça pinçik olmuş pazar gazetesini birleştirip okumaya çalışandır.

* Gecenin bir yarısı gözü kapalı süt ısıtıp,gözü kapalı geri dönendir.

* Saatlerce leblebi parmaklı ayakları öpmekten sonsuz keyif alandır.

* Temcid pilavı tadındaki baby tv yi seyretmektir.* Bebek şef şarkısı söyleyerek,fırsat bu fırsat deyip birşeyler yedirmeye çalışmaktır.

* Üzümün çekirdeklerini tek tek çıkarmak,mısırı tanelere ayırmaktır.

* ışten yeni gelmiş ve içeri ilk adımı atmışken,"Anne atttaaaaa" sözleriyle çark edip,en yakın parkın yolunu tutmaktır.

* Anne demek bebek havuzunda yüzmektir.

* Başka bir anneyi nerede görürse görsün "Seni çok iyi anlıyorum tatlım "bakışı atandır.
* Aşı takvimini ezbere bilendir.

* Kazara kendi için alışverişe gidip nasıl olduysa bebek kıyafeti dolu poşetlerle geri dönendir.

* Ne kadar sert olursa olsun hayır demeyi beceremeyendir.

* ışe yetişmek için düğmelerini bahçede ilikleyendir.

* Uyduruk ninni besteleyendir.

* Çantasında sürekli Oyuncak kurbacık,ıslak mendil ve kreker taşıyandır.

* Son teknoloji telefonu denize atıldığında ,diken diken olmuş her bir saçına rağmen,annecim telefonlar yüzemez diyebilendir.

* Anne demek eskisinden bin kat daha güçlü olmak demektir.

* Anne demek hayatının sonuna kadar ve sonunun da ötesinde birileri için endişelenmektir.

* Anne demek iki küçük melekle,gururla,küçük dağları ben yarattım edasında yürüyebilmektir.

* Anne demek yüreyini parçalara bölüp herbir parçayı özenle onlara sunmaktır.

* Anne demek 9 ay karnında taşımak değil,ömrünün sonuna kadar yüreğinde taşımaktır.

bayıldım hediyene linay, harika bir yazı. senin de anneler günün kutlu olsunhihoyyyt

beğendiğine sevindim canım..yavularımızla birlikte güzel bir yaşam sürelim inşallah..

cb617d7e8f4e45fae746d65debeb15c2.jpg
[/URL][/IMG]

KIZLAR SEVGıLER ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

hihoyyytkızlar bugün tükkanın açılışını ben yapıyorum oley...hihoyyyt
hepimizin anneler günü kutlu olsun,güzel bir pazar geçiririz umarım...a.s.

günaydınlar herkese dün kutlamıştım ama bugün yine kutalayayıum herkesin annelr günü kutlu olsun Rabbime çok şükürki bize bu duyguyu yaşattı her işsteyene nasip etsin bu mutluluğu buy sevgiyi

ben kaçtım 2 anneyede kek yapıcam koçiş uyanmadan bu işleri halletmem lazım.....

ben de istiorum kek yaw misss gibim koktu:))
ilerde damadım bana kek pişirir mi acaba???

dünürcüm valla bu damat çok tembel yemek içmek konusunda hiç bana benzememiş daha şimdiden emmeye üşeniyoır ilerde yemek yapmaya helede keke daha çok üşenir demesinb sana kayınvalidecim elin değimşken sen bizede yapıver dermi der cokacimcoook

ben kekleri fırına attım pişiorlar,bi dilim gönderiyim kızlar,ohh çayın yanında ne güzel gider..

yaw kaç gündür bir kek muhabbeti en son kalkıcam yapıcam valla bende :))))

a.s.
SEVGıLı ARKADAŞLARIM

HEPıNıZıN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLARIM

BU DAHA ıLK; ALLH NıCE ANNELER GÜNLERıNE KUZUCUKLARIMIZLA ERıŞTıRSıN ıNŞALLAH

kızlar hep ocak annesi olmak istedim kızım da benm gb kova olsun diye..töbe töbee:) ama temmuz da geliyor yengecim inş.

HEPİNİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN..

Bendemi kek yapsam neee.. Acıktım ve cnm kek çekti...

Aslında yorgun ve bitkinim.. Ütü yap, evi sil, süpür, tozu al, kirlileri makinaya doldur en sonunda da duş al... Bitmişim ama daha katlanacak çamaşırlar var...Onlarıda akşama katlarım.. Yemeğimde yok akşama, eşim bir tavuk çorbası yapsan yeter diyo. Artık birde salata yaparım yanına yeter.. Güzel bir kek tarifi bulayım bende yapayım...

X