2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba,
ben de ocak annesiyim.. bal bebeğim 18 ocakta doğdu.
beni de alır mısınız aranıza?
uykumuz hep azken 15 gündür iştahı da azaldı, dr a götürdük, tahliller çok şükür iyi çıktı, birşey söylemedi doktor da.
bebek büyütmek ne zormuş, resmen üzerine titriyorum, dünya o'nun çevresinde dönüyor.
herkese sağlıklı bebişleriyle güzel günler..

heracım başınız sağolsun canım ya çok üzüldüm yazık ya kadın duyunca ne hale gelir off Rabbim kimseye böyle bi acı yaşatmasın

heracım Allah sabır versin canım çok zor rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın
eycik canım tartırmadım buaralar pzt gidicez tartıya bakalım ne oldu durum buarada ben geeleri muhallebi gündüzde bazen mama veriyorum emmeyince
özlem ben nazaera çok inanırım o yüzden bende hep maşallah derim benimde kaynanam derdi benim nazarım geçmez diye bende bir gün çok sinirlendim dilinemi yapışçak desen dedim ay bir bunalıma girdi sorma bak sen yazınca o günler geldi aklıma çok şükür konuşmuyoz artıkta başım rahat etti :)))
dagevi alırız tabi canım hoşgeldin aramız a sağlıcakla büyüt bebeğini canım bu iştah meselesi nerdeyse bütün ocak annelerinin derdi drlar ortalama kilo iyiyse bişey demiyor ama için rahat değilse günde bvir defa mama ver aç klamsından iyidir

dagevi hoşgeldin canım ne demek aranıza alırmısınız aşkolsun
canımsın bizimde bebekler aynı durumda hatta çoğumuz bundan yakınıyoruz bazılarımızın bebeklerinin kilo alımı bile durdu demek ki oluyo bu aylarda tahliller iyi çıktığına göre stres yapma normale döner inşallah kısa zamanda

kuzicim napıcaksın işte bazen çok istersin olmaz bazen hiç istemessin olur Rabbim isteyene nasip etsin işallah ne diyelim
kıslar çağan 6 da uyudu 7 de ağlayarak uyandı 8 ekadar emmedi sürekli ağladı aç biliyorum emmiyor yatırıyorum ağlıyor dedeim kabus gaz gerimi döndü ne kucağımda tuttum onu tek elle mama yaptım azcık içti sakinledi ama o ağladı ben ağladım içim eridi yaa hiç böyle olmamıştı yüzü gözlerinin üstü her tarafı kızardı ağlarken ne zormuş ya anne olmak Rabbim tüm meleklerimizi korusun

herkeze ii akşamlarrrr.
.....
dağevi hoşgeldin

heracım başınız sağolsun bebek ölümüde hepsinden beter ......

çok fazlada okuyamadım geçmişi herkez iidir inş.

kıslar ben kaçar yarın sabah çağanı göz dr na götürcez işallah bişeyi yoktur kuzumun dua edin bizim için herkese ii geceler

süprizzzzzbugün oğlum babasının üzerine işedi...::roflol:bezinii çıkartıp pijama giydirmiştim öyle durmak çok hoşuna gidiyo hemde havalanıyo.. rahatlıyo oğluşum.... koltuğun üzerine yatırmıştım babasını yönünü değiştirmek için kucağına alır almaz işedi her yer battı çok komikti yaaa:roflol:

iyi geceler inaysacım
can can daha sonra göreyim ben seni henüz dolmamış hakkım anlarsın yerimseniben

hoşgeldin dagevi.....
inaysa seni çok iyi anlıyorum benim, 2.çocuğum alışmış olmam lazım ama o ağlayınca benimde gözlerim doluyor içimde bişiler parçalanıyor,büyük kızım 1-2 kere gördü benim de ağladığımı birazda buruk demezmi anne ben hastalanıncada ağladınmı diye,bende sarıldım ona tabiki ağladım annecim naz ve sen benim prenseslerimsiniz dedim...iyi geceler inşallah dr. bi problem çıkmaz canım.
reyhancım valla bizim öyle problemlerimiz yok canım eee erkek şekerim yaparmı yapar...

iyi geceler kızlar nasılsınız

bugün eymene muhallebi yaptım biberonla almadı sonra kaşıkla verdim ama nasıl yiyor birde heyecanlanıyor.kaşığı tutmaya çalışırken parmaklarınıda sokuyor ağzına.eşime anlatıyorum muhallebiyi bir sevdi parmaklarını bile yiyecekti nerdeyse diyorum.cokacimcoook

irem nehir benim oğlumda çok kusuyor malesefki bir çözümü yok:1no2:kilo kaybetmediği süre problem değilmiş.

hera başınız sağolsun.insan 9ay bekleyip bebeğini kaybetmesi gerçekten çok zor olsa gerek.bende böyle olayları duyduğumda çok ağlar oldum.anne olunca insan dahada duygusallaşıyormuş.senağlama

zeynep ne o avatar kız rtük kapatacak valla..kaydirigubbakcemile3

iyiyiz balım,bizim kızda bugün ilk defa milupanın muhallebisini yedi ama, hem o yedi hem elleri...

kızları uyuttum, limonlu çayımıda aldım yanıma bi yarım saat takılayım sonra ütü yapmaya kalkmam gerek ,bu akşamda savsaklarsam ütüler isyan çıkarıp evi ele geçirecek....

eeee kimseler yok,bende gideyim başka yerlerde takılayım o zaman....

ben kaçar kızlar ütüm ve ben güzel bir akşam geçiricez....:nazar:

bi bakıyım dedim kimseler varmı.....herkese iyi uykular

X