2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

asık oraya yetişemedim hayatım ben Etlik tekine gittim..Sıhhıye de bunalıma giriyorum ben..Bi de dediğin kadınlar nerdeyse tezgahın önünden alıp başka tarafa fırlatacaklar..Ay çok kaşar onlar yahu.Bi popo darbesiyle zar zor kaptığım tezgah önü yerimi kaybediyorum...Bi daha araya dalabilene aşkolsun

Ya bu arada kızlar aciilll yardım

Kızın altını açtım kaka yerine balgamsı bişi vardı...kaka da değil..yapışkan bi sıvı
uzaylı kusmuğu gibi hani filmlerde olur ya
apar topar aradım dr u yeşilse tahlil yapalım dedi..ınsan resmen renk kavramını şaşırıyor.Nasıl yanii yemyeşil mi dedim..yeşil işte dedi..bölee çok hafif yeşile çalan sarı dedim adam nasıl yanii dedi
bunaldı adam
bebişi balgamsı sıvı çıkaranlar varsa acil cevapppppp lütfen

Kızın altını açtım kaka yerine balgamsı bişi vardı...kaka da değil..yapışkan bi sıvı
apar topar aradım dr u yeşilse tahlil yapalım dedi..İnsan resmen renk kavramını şaşırıyor.Nasıl yanii yemyeşil mi dedim..yeşil işte dedi..bölee çok hafif yeşile çalan sarı dedim adam nasıl yanii dedi
bunaldı adam

cnm bişey yoktur inş.. Bazen bizimkinde de sümüksü oluyo. Bizim kızın boğazında balgam vardı, doktor ilaç vermedi emzir kendiliğinden atsın demişti.. Aceba o kakadan mı çıkıyor anlamadım ki..

apar topar aradım dr u yeşilse tahlil yapalım dedi..İnsan resmen renk kavramını şaşırıyor.Nasıl yanii yemyeşil mi dedim..yeşil işte dedi..bölee çok hafif yeşile çalan sarı dedim adam nasıl yanii dedi
bunaldı adam

balgamsı bilmiyorum ama bizimki sık sık yeşil oluyor..6ayrı doktora sordum ishal olmadıktan sonra yeşil normal dedi..sende hemen panik yapma bence bir daha olursa götür yarım saat içinde tahlil yaptır..yeşil kaka baya yeşil oluyor farketmemen mümkün değil..
etlik te nerde ki bu pazar.ben etlikte bir anteres alışveriş merkezini biliyorum..sen eryamanda değil miydin?? o özlem miydi??benim hatlar karıştı biraz -tatlicadiarzu-

Neyse hanımlar ben çıkıyorum. Randevumuz var. 5:30 da başka bir ortopedi doktoruna götüreceğiz kızımı... Biraz dinleneyim...birazdan ufaklık uyanır...

asımızı olduk geldik aglamadı oglum saglık ocagındaki doktor da iki ögün mama ver dedi....yemiyo dedim degişik cesitlerde al dedi bebelac patates pirinç karnıbahar karısık püresini aldım yarısını yedi uyudu acıldıktan sonra 2 gün içinde bitmeliymiş atıım buzdolabına sabahta ilk defa elma suyu verdi onu da içti 6 cay kasıgı kan damlası da verdi doktor elimiz kolumuz dolu geldik....laco cok espirilisin bugun he....asık metin kayınpederimin adı ben istemeyerek koydum 1 haftadır da metin diyorum daha önce hiç dememiştim

selam kızlar uzun zaman oldu görüşemioruz Emirim ameliyat oldu biliosunuz hamileliimin 6. ayında örenmiştim dudak damak yarıklı olduunu ve o günden beri yani yaklaşık 7 ay boyunca hep içimi kemiren sorular bitmek bitmedi doumdan önce doktorlarını ayarladım doğduğu gün tedavisine başlandı 2.5 ay damak tedavisi gördü tam dudağı için ameliyat olucaktıki tahliller de kanı düşük çıktı 1.5 ay boyunca kan ilacı kullandı ki ben bi faydası olduuna inanamıorum çünkü küçücük bi şişe ve yarısını bile bitiremedik bebeklerde ilk 3 ay kansızlık olurmuş bu normal bişeymiş tabii normalde kan tahlili yaptırmadıımız için biz bunu bilemioruz. 28 nisan da dr. gittik(estetikçi) bize 8 mayıs'a gün verdi tabii ben de bi panik hep bu günü bekliodum ama ne bilim kötü oldum aynı günün akşamı dr. aradı programında deişiklik yapmak zorunda kalmış ameliyat 2 mayısta olucak dedi beni düşünün artık, evet büyük gün geldi 2 mayıs sabahı saat 7.30'da hastanedeydik ben sakin olmaya çalışıyorum zaten kendimi dinlemeye de fırsatım yok çünkü Emir aç olduu için ağlıyo onu suusturmaya çalışıyorum hemşire geldi elinde minicik bi ameliyat önlüğü bunu miniğe giydirirmisiniz dediinde artık ben bittim ağlıya ağlıya oğlumu hazırladım ameliyathaneye kadar kucağımda götürdüm yavrumu ameliyat yaklaşık 3 4 saat sürücekti bekleme odasına geçtik o sırada saolsun bütün arkadaşlarım yanımdaydı 1.5 saat geçmiştiki görevli benim ameliyathane girişine gitmemi söyledi???? nası yani yoksa oğluma bişey mi oldu diye kafamdan geçiriken bana ameliyatın bittini söyledi o anki mutluluum anlatamam bugüne kadar iki kere mutluluktan ağladım biri bana eşimin yapmış olduu özel sürprizi diğeride oğlumun ameliyatının bittiği an Allahım resmen çıldırdım koşarak ameliyathaneye gittim oğlum minicik bi sedyedeydi artık bitmişti ALLAH'ım sana çok şükürler olsun 1 gece hastanede kaldık şimdi evimizdeyiz bandajları çıktı şimdi dikişlerin iyileşmesini bekliyoruz...

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim...

Montecim senin de ayaklarına sağlık verdiğin destek için çok sağol hayatım...

canım çok çok çok geçmiş olsun

Pazaetesi 4 . Ayimizdi asilarimizi olduk 2 gun atess yapti bugun iyi kizim 8 kilo olmus boyuda 65 cm ekk besinlere gecmiyoruz annesutune devam

aynen bizde de 2 gün ateş yaptı
kilosuna maşallah

herkese merhaba bişey sorcam
Demir kullanıyo musunuz? kaç damla veriyosunuz

balgamsı bilmiyorum ama bizimki sık sık yeşil oluyor..6ayrı doktora sordum ishal olmadıktan sonra yeşil normal dedi..sende hemen panik yapma bence bir daha olursa götür yarım saat içinde tahlil yaptır..yeşil kaka baya yeşil oluyor farketmemen mümkün değil..
etlik te nerde ki bu pazar.ben etlikte bir anteres alışveriş merkezini biliyorum..sen eryamanda değil miydin?? o özlem miydi??benim hatlar karıştı biraz -tatlicadiarzu-

Teşekkürler asık,nohcoy
Allah yardımcın olsun Nohcoy inşallah hayırlı haberlerle dönersin
Hayatım Eryaman daki Özlem
Ben GATA loj oturuyorum.Etlik teyim yani Antares e yakınım,zırt pırt giderim oraya bi numara varmış gibi..
Sosyete pazarı Etlik te vipaş diye bi market var hemen onun üzeri..Nişataşı pazarı olarak geçiyor.Ctesi günleri...Sıhhıye kadar kalabalık değil aynı adamlar gelip satış yapıyo işte
Aşağı Eğlence 'yi biliyosan onun ilerisinde Lokman Hekim Hastanesi var..Oraya çok yakın bu pazar.Gelirsen ötürürüm ben seni:eek:

sağlık ocağına aşı için gittiğimizde ordan demir verdiler kilosuna göre 6 damla dediler doktoru aradım mamanın içinde var dedi 2 damla yeter dedi sonra verme şimdilik gerek yok dedi. ben de ne yapcamı şaırdım

metin güzel isim monte...tabi dede adı olunca söylemek zor oluyor..bizimde isa dedemizin adı.nesim'i de eşim koydu..divan şiirlerinde geçermiş.sevgilinin hoş kokusunun getiren ılık rüzgarmış..aşkımızın meyvesiya hani...fazla romantik kocanın yan etkileri.birde yumuşak huylu demekmiş.bende ikisinede alışamadım bir türlü.kocişede bir şey diyemedim çok heveslendi nesim ismine..zor valla içinin ısınmaması.ben de söyleyemiyorum hala.doktor bu gün ismiyle sesleniyor bizimki tınnn..topak dersen bakar dedim.baktı gerçekten :roflol: eşim okumaz inşallah bu yazıyı..

X