2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ıyı aksamlar kızlar
bugun ben de helak oldum alt degıstırmekten ıshal oldu galıba az az habıre yaptı durdu cok yorucu ya alt degıstımek
cok bunaldım arkadaslar sacma sapan seylere aglar oldum ıyı degılım ev işi bıtmıyor emzır emzır ınek gıbı memeler dısarda gezer oldum, habıre ye sut olsun kılo aldım berbat hıssedıyorum kendımı :KK43:(

ewett soy giydir derken 10 dkyı alıo alt açmak,bende sewmıom
sanırım dewamlıbewdesın bende bı ara öleydım,şimdi işe baladım allahtan kendıme bakmaya başladım yoksa bütün gün pasaklı pasaklı dolaşıodum aynaya bakasım gelmıodu,sende bıraz hava al bence,deişiklik ii oluo

iiyim esracim benim kiz iki gecedir uyumuyordu dr a götürdüm birseyi yok dedi gonderdi ama cok agliyordu..korktum...icim rahatladi.ben de dis falan cikariyor sandim.cunku bundan iki hafta once dr sili akiyorsa disine yer hazirliyordur demisti ama cok sukur oyle degilmis..sen nasilsin?

alla allla gazdamı uyumadıki?sewındım bişeyı yokmuş,bizimde çok akıo suyu,bakalım ne zaman çıkacak
bende iim canım işe başladım bu hafta,yorucu oluo ama ii oldu kendıme geldım azcık

iyi akşamlar kızlar. huuu dünürüm hayırdır noldu aysimamıza geçmiş olsun nasıl şimdi.bazen böyle tutuyo damarları yok yere huysuzlanıyolar.bende de var aynından:)Allah hastalık vermesin de çekicez artık ama cidden bazen çıldırcak gibi oluyo insan:KK43:

balımcım bencede söyleme eşine bizim hatun kk bağımlısı oldu der valla

incicim rotanın 2. dozumu bu canım

bende onatımı yıkadım az önce uyuttum şimdi uyuyor ay ne zor uyudu , oysaki banyodan sonra iyi uyurlar demişlerdi nerdeeee
canım rotanın 2, dozunuda olduk geldik uyuyor şiimdi az sonra kalkar bizde o uyurken yemek falan yedik kk ya bakayımdedim kıs bizimkinin banyodan sonra uykusu açılıyor daha enerjik oluyor
ıyı aksamlar kızlar
bugun ben de helak oldum alt degıstırmekten ıshal oldu galıba az az habıre yaptı durdu cok yorucu ya alt degıstımek
cok bunaldım arkadaslar sacma sapan seylere aglar oldum ıyı degılım ev işi bıtmıyor emzır emzır ınek gıbı memeler dısarda gezer oldum, habıre ye sut olsun kılo aldım berbat hıssedıyorum kendımı :KK43:(
canım benim sal gitsin kıs ne ev işi kilo konusunda bende aynıyım habire kilo alıyorum bakam nereye kadar gidicek
iiyim esracim benim kiz iki gecedir uyumuyordu dr a götürdüm birseyi yok dedi gonderdi ama cok agliyordu..korktum...icim rahatladi.ben de dis falan cikariyor sandim.cunku bundan iki hafta once dr sili akiyorsa disine yer hazirliyordur demisti ama cok sukur oyle degilmis..sen nasilsin?

canım iyi bişeyi yokmuş ara ara yapıyor bu bebekler böyle dönemsel galiba

yemeğin varmı bari? son anda böle yemeğe biri gelınce kötu oluo ya,hazırlıksız yakalanıo ınsan

şimdi haberlerde şehit haberleri war,çok kötü oldum ya,allah hepsinin mekanını cennet eylesin,kalanlara sabır wersin.(((bizimde bugün eşimin kuzenın 52 mewlüdü war,her mewlütte birilerinin ocağı sönüo yaa

herkese iyi akşamlar kızlar şu şehit haberlerini izlerken o kadar kötü oluyorum ki Allah rahmet eylesin çok zordur ,şehit eşlerinin biri de hamileymiş

kızlar ne haber ? işlerimi bitirdim şimdi eve gidiyorum,göğüslerim şişti daşş gibi oldu silikonlu gibi kaydirigubbakcemile3 oğluşumu emziremedim bugün gideyimde emzireyim bari..

dünürr nehaber canım nasıl gidiyor iş ev bebek :))berrağı öptük oğluşumla :))

kabız olanlar bebeklerde ağrı sıkıntı falan oluyormu,bizimkinde hiçbişey yok..
inanna şekerim sen mi kayısı veriyordun nasıl yapıyordun birdaha tarif etsen rica etsem :))

hadi herkese şimdilik iyi akşamlar..

geçmedi mi kabızlığınız:1no2:
yaklaşık 1 bardak suya 6-7 tane kuru kayısı atıp kaynatıorum canım o kadar..

evet kızlar bende haberi seyrediyordum Allah rahmet eylesin hepsine çok zor geride kalanlara Allah sabır versin onlara

iyi akşamlar kızlar nasılsınız
off herkes bebeğinin kabızlığından yakınıyor bende reyyanın ikide bir kaka yapmasından bıktım büyüğüm kabız 6-7 günde bir çıkıyor büyük abdeste reyyanmda günde en az 10 kere kaka yapıyor yafff bu normalmi dr'a sormayı unuttum ben

dünürüm bi türlü denk gelemedik seninle geçen yazmışın nasılsın die??iiiz sen nasılsın damadm nasıl??

allah rahmet eylesin...allah ailelerine sabır versin..

Rabbim mekanlarını cennet eylesin ailelerine sabır versin 9 ocağa daha ateş düştü yarabbi bu ne acıdır hiç önemli değil biz 9 şehit veririrz ama 9000 mehmetçikle balyoz olur ineriz o leş kargalarının üzeine kan olup yağarız hiç sevinmesinler sonraları yakındır onların birer fatiha okuyalım kızlar askerlerimiz şehitlerimiz içinsenağlama

slm zeynepcim,berrakta ilk 3 ay günde 7-8 kere yapıodu şimdi 3-4 deişio,ilk 3 ay normalmiş çok yapması,4.aydan sonra 4 ila 6 normal dıodu,
hepsınde dolu dolumu yapıo yoksa az az mı?

bana da çok zor gelio alt açmak...yaz gelse de rahatlasa bebişlerimiz böle kat kat kocaman bez..biz bi orkide dayanamıyoz valla

alishaaaa yukarıya gel görüyorum seni hesap vericen daha çabuk gel buraya :roflol:

Merhaba kızlar, şimdi bizim sıpayı uyuttum geldim.Uff yaaa, hem gözlerini oğuşturuyor, hem uymamak için çırpınıyor.

Zeynepçim seni gördüm, sen kaçmadan geleyim dedim, hiç görüşemiyoruz dünür:)))
Gelinim nasıl oldu bugün_?

X