2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bu arada dişçiye gittim kızlar..Ptesi günü..Ağrıyan dişime yıllllaarrrrr önce dolgu yapılmıştı..Dişçi kız da dediki ay bu çürük üsttedir anesteziye gerek yok....
Ben de dedimki aa tamam o zaman hemen halledelim
Sonuç canlı canlı dolgu yaptı hatun bana..Ve de resmen gözlerim doldu acıdan..Sonra çok özür diledi ama çürük sinire çok yakınmış çünkü.
Sanki dayak yemiş gibiydim,kapıyı bulamadım..
Hala da ağrıyor...
yarın yine gidip hesap sorucam

Geçmiş olsun canım, ne biçim dr.larsa bunlar böyle.Ne olur yani üstte olsa.İllaki insanın canını yakacaklar.
Nasılsınız sizler kızlar. Bebişler uyuyor mu_?

meralcim çağan uyuyor uynasında hastaneye gidicez rota aşısı için buarada kociş geldi bizi almaya ben kaçtım herkese ii akşamlar bugün tekarr giremeyebilirim

tekrar merhaba kızlar.bende biraz uyudum bi bakayım dedim.rüyamda annemde kadınlar kulübüne üye oluyor hem puanıda 1000 üzerinde.anne ne zaman topladın bu kadar puanı diyorum banada puan vericeksin diyorum.ne saçma rüya ya birde kendi kendime güldüm.eşime anlatsam iyice kk bozdun kafayı der kesin.

bioxin hap kullanmayın kızlar, hormonlarla oynuo kilo aldırıomuş
inanna nasıl oldu nil yapıomu artık

kıslar showda bir çocuk dr vardı şimdi eğer 90 günde yani 3 ay dolduğunda çocuğun gaz sorunu bitmemişsse dr a başvursunlar farklı bir problem vardır diyor bilginiz olsun
bizim kesinlikle var, muhtemelen süt ve süt ürünlerine karşı bişey özellikle peynir ah o peynir..dr a dedik test yapalm kakasını, maalesef bizde tıp o kadar ilerlememiş analizler çıkana teşhis konana kadar bebek 6aylık olur iileşir dedi, siz en iisi bekleyin, süt ürünleri tüketmeyin dedi.bütün dişler sallanıyo yedi beni bu kız, aç gezer oldum

merhaba kızlar...umarım herkes iidir bebişlerde keyiflidir...elvini ancak uyatabildim çok zor dalıyo uykuya ya offff.yoruldum artık..

alisha çok güldüm o saç krtmaya acaba gerçek mi??millet ne hallere düşüyo valla :)))

balım puanlar rüyana bile girmiş valla...bende arkadaşlarıma hava atıyorum türkiyenin her yerinden bir sürü arkadaşım var diyrm puhahaha:)))

Son düzenleme:
ya maşallah ne güzel bebişleriniz umarım bende 2010 ocak annesi olarak resimlerini koyabiliirim bebişimn seneye

tekrar merhaba kızlar.bende biraz uyudum bi bakayım dedim.rüyamda annemde kadınlar kulübüne üye oluyor hem puanıda 1000 üzerinde.anne ne zaman topladın bu kadar puanı diyorum banada puan vericeksin diyorum.ne saçma rüya ya birde kendi kendime güldüm.eşime anlatsam iyice kk bozdun kafayı der kesin.
annadık cnm puan istion sen:)))uzman anlamasın die böle rüyalar uyduruyon aferim kızz

valla burcu aç oku kız(mı acabaaaa) sonra tekrardan cevap yazmış inanmayanlara deneyin bakın çpk prtik falan dio zeka küpü bunlar ya:)))hemi de üfür üfür bi yeriniz terlemez dio:))))bizim hala oturduumuz odada takılı fön, naz çok ağlaynca açıom, eşimle ikimiz aynı anda ona bakıp püskürdük töbe töbeeee:)))

ayy canım ya yazık sana nasıl dr bunlar yaaa çok geçmiş olsun canım
canım çok teşekkürler
geçmiş olsun canım valla soır hesabını hem rahatlarsın da :)
soracam valla bi de dövsem rahatlarım..bi ara şüphelendim acaba bu hatun benden hazetmiyo mu diye
Geçmiş olsun canım, ne biçim dr.larsa bunlar böyle.Ne olur yani üstte olsa.İllaki insanın canını yakacaklar.
Nasılsınız sizler kızlar. Bebişler uyuyor mu_?
ben emziriyorum ya bana iyilik yapacak..teşekkürler water..aman aklınızda bulunsun..anestezi olmadan asla...ben kürtajda da böyle kündeye gelmiştim..diş çekimi gibi bişi dedi dr.lokal yapalım demişti..heee dedim bende..kürtaj sırasında tansiyonum düştü..acıdan ne yapacağımı şaşırdım
ya maşallah ne güzel bebişleriniz umarım bende 2010 ocak annesi olarak resimlerini koyabiliirim bebişimn seneye
Allah kucağına almak nasip etsin..geçen sene bu zamanlar biz hamiştik:CüvCüv:

balımcım bencede söyleme eşine bizim hatun kk bağımlısı oldu der valla

incicim rotanın 2. dozumu bu canım

bende onatımı yıkadım az önce uyuttum şimdi uyuyor ay ne zor uyudu , oysaki banyodan sonra iyi uyurlar demişlerdi nerdeeee

bizim uykumuz yok kızlar..hele gündüz 20 dk falan..bi de uyumuyor huzursuzlanıp bağırıp çağırıyor ağlıyorrrr

lajoconde senin ismin ne , birde güzel sanatların hangi dalındasın çalışıyormusun ne çok sordum değil mi?

deryaaa kız özledik seni her gün gelirdin sen eskiden şimdi yoksun gel gel buraya tribünde takılma

merabalar:))
şu fön neymiş ya okudum ama silinmiş heralde??
biz de dün iice uyuduk,şükür:))kızıma kavuştum diorum valla gülüo meleğim ..arada gene gelio acı ama arada??
umarım herkes iyidir,bütün melekler mutludur:))

X