2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ekinsu kadın lazımsa bizim var telefonunu vereyim sana birçoğuna göre de bayaa iyi güçlü kuvvetli kadın..1-2 hafta daha bekliyimde ben de alıcam dip bucak temizlensin.

ver valla çok iyi olur saol

tuğba rota aşısından sonra bizimki öyle oldu anlattığın gibi, dr aşıdan dedi 1-2 güne geçer dedi geçti

ekinsu cnm biz rota aşısı yaptırmadık.... Bu annelik ne stresli işmiş yaaaa

emelcim sana özel mesaj gönderdim..

tuğbacım stresli ama bir okadar da güzel ,zevkli değilmi :))

Haklısın canım, istanbula gezmeye bile gitsem stres oluyorum:))))))
Hayırlısı olsun kardeşin için, işi olmayanlara da allahım tez zamanda iş versin.Gerçekten durumlar çok zor.

Hayatım 3 çocuk diyorsun da, biri zaten yanımda değil koskoca 20 yaşında genç kız, diğeri lisede.Ama açıkçası onunla uğraşmak egehanla uğraşmaktan daha zor:)))))Bugün matematikten sınavı varmış, akşam 6 da gelmiş anne bana bu konuları göster, anlamıyorum diye.Konulara bir baktım olasılıklar filan.2 satte bunları nasıl öğreneceksin, git kendi başına ne yapabiliyorsan yap, ben süpermen değilim senin kafanı açıpta içine koyayım bilgileri, bana bir hafta önce gel çalışalım dedim.Kös kös gitti.Arkasından odasından sesler geliyordu, bir bakayım dedim.Öğretmenini aramış, hocam iki gündür ezber dersler vardı, çalışamadık, zayıf alırız sınav yaparsanız, bir hafta sonraya erteleyelim diyor:roflol::roflol::roflol:Ne yaptılar bilmiyorum, geldiğinde öğreneceğiz durumukafamçokkarıştı

Ben de regl olmadım ama saçlarım fazla dökülmüyor şimdilik.İnşallah dökülmez yaaa, zaten azdı, hamilelikte biraz çoğalır gibi olmuştu, şimdi dökülmeye başlarsa hiç kalmaz herhalde:bbo:

Üzerinde yazan kiloya aldanma canım, ben uzun zamandır 4 numara kullanıyorum, 7-18 yazıyor.Kullanmaya başladığımda 7 kilo yoktu.

Eh bende farklı bişi yapmıyorum.Yerleri makine ile süpürüp vileda ile silebilirsem çok iş yaptım diyorum.Egehanın çamaşırlarını yıkadım, sabah astım.Şimdi ütülemek gözümde büyüyor.

ay rezil oldum ya kafama poşet geçirmiştim naza şaklabanlık yapıom gözleri delik posetin ordan zar zor görüodum kadın girmiş içeri bişeyler dio, gitti benim karizma:))))
Canım, kadıncağız hiç çocuklarıyla öyle oynadı mı acaba_?O yüzden çok garip gelmiştir, kimbilir neler düşünmüştür hakkında-tatlicadiarzu-

selam montesori emziriyormusun Metin ' i ?
anne sütü alan bebek kabız olmaz derler yalan o zaman ?

alisha koptım sac kurutma mk. olayına:))
linay kardesine cok sevindim walla kriz ortamında cok mutlu bir haber işimde basarılar....benim evinde dip köşe temizlenmesi lazım saclarım cok dökülüyo hamilelikten önce bioxin kullanıyodum şimdi yine baslıcam....

elif emziriyorum ama kabız:))
bu arada bizimki bugun ısrarla memeyi reddediyo gögüsler füze oldu annemdeyim makinem evde kalmıs....

elif emziriyorum ama kabız:))
bu arada bizimki bugun ısrarla memeyi reddediyo gögüsler füze oldu annemdeyim makinem evde kalmıs....

cnm yaa bizim kızda reddediyor neden ki.. Elimi verince emiyor, kendi elini, oyuncaklarını şapur şupur emiyor. memeyi tutturana kadar ne çekiyorum, tutunca emiyor ama tutturmak mesele...

nette arastırdım bu dönemde meme reddetme oluyomus anneler kararlı ve sabırlı olmalıymıs nohcoy sen trabzonlu musun?

Montesori cnm eşim Trabzonlu ben Sivaslıyım.. Eşimden dolayı bende Trabzonlu sayılırım değil mi?

ay kıslar bu aşı oğlanı pek huysuz yaptı iki sattir emmiyor huysuzlaştı iyice şimdi uyudu dahda akşama rota aşısı var kakişde yapamadı bugün napıcam bilmiyorum oy başıma ağrılar girdi iyice

bzmki de çok düşkün ama idare etmeyi bilio.seni anlıyorum ama artık kendi ailesi olduunu anlamalı erkek, anne baba bi yere kadar
Canım doğrusun,öyle olmalı zaten

durmuyo cnm durmuyo kedi gibi sesyle ağlıo kaç saattr bnmki de ay atıcm kendimi camdan offfff ne bitmez gazmış nurse aldırıyım bakalım bi de bi o kaldı denemedik[/QUOTE]

Ben nereye sepetlesemki...Aramızda 10 dk var aynı şehirde oturuyoss
ay kızlar koptuk gece gece kocişle şuna baksanıza, saç kurutma şeyini okuyun:))))))))
http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/274030-iliskide-fazla-sulanma-3.html
Alisha...Alemsin kız..Peçete olayı da iyi bence..Zırt pırt silsin dio ya..
Yalnız ben jel ismi aldım valla.Şu 100 mli alkisalkisalkis25 ytl olan..Nereye yazmıştım bi bakimmm
Seni çok iii anlıyorum canım benim..Ben de maske takıyodum gelen hastalıklı çocuklara ve ebeveynlerine...İnsanlar şaşalıyolar bi tek sen mi doğuruyosun alla alla diyen bile oldu..Ama sonuçta ablan seni anlar..Yiğenine de anlat onun diliyle..Emin ol seni anlayacaklardır..Büyüklerden daha mantıklılar inan
Geçmiş olsun canım yaaa...Bu arad Calpol le ilgili bi hekim yazısı okutucam sizlere..Okudum rahatladım..Siz de bakın bi....

CALPOL NEDEN ÖLDÜRSÜN Kİ?

Sayın Sabah gazetesi yetkilileri bir uzman olarak 28. Mart tarihli gazetenizdeki haberi görünce dehşete kapıldım. Siz gazeteci olarak toplumsal bir görev yapıyorsunuz, insanları bu kadar bilinçsizce endişelendirmeye hiç hakkınız yok.
Bütün bunları bilmiyor olabilirsiniz, bundan ötürü sizleri kimse ayıplamaz, ama hiç değilse bir bilene sorun ne için yabancı gazetedeki bir haberi düşünmeden araştırmadan birebir kopya ediyorsunuz. Bir kere İngiltere'deki Calpol bakalım bizdeki Calpol ile aynı mı? Tam ismi başka bir gazetede resmini gördüğüm kadarıyla "Calpol plus mix" ...Yani muhtemelen Parasetamol dışında grip için başka dekonjestan türü ya da antihistaminik türü maddeler içeriyor. Sonuç olarak direk müstahzar suçalyamazsınız, buna karalama denir. Bizdeki Calpol sadece 120 mg Parasetamol içerir, ve uygun dozda ve sıklıkta kullanıldığında hiçbir zararı olmayan bilinen en masum ateş düşürücü ve ağrı kesici ilaçtır, 1 günlük yenidoğan bir bebeğe bile, kilosuna göre uygun dozda verebilirsiniz. Kendi haberinizi aşağıya kopyaladım. 1. satır ile son satırdaki yazılar tam bir çelişki, en azından Türkiye için. “Calpol öldürüyor, ama yetkililer bebeklere Parasetamol öneriyorlar”, yahu Calpol'ün içinde de sadece Parasetamol var. Bize ne İngiletere'deki içeriğini bilmediğimiz Calpolden.
Ayrıca piyasadaki birçok grip ilacı da hep suçlanır, sebebine gelince içlerinde bulunan Psödoefedrin ve Fenilefrin türü dekonjestan maddeler, bunlar bir zamanlar Amerika'da zayıflama amacıyla çok çok yüksek dozlarda doktor tavsiyesi dışında kullanıldı ve bazı insanlar kalp kirizinden öldü. Hadi bakalım bu sefer grip ilaçları öldürüyor diye haberler.
Sonuç olarak bu ilaçların çoğu öldürüyorsa da bilinçsizce yüksek dozda ve aşırı sık kullanıldığı için öldürür. Normal dozunda kullanıldığında bir sorun olmaz. Sizden ricam toplumsal görev bilinciyle buradaki bilgilerle halkı rahatlatacak bir yazı yazmanız ve en kısa zamanda yayınlamanızdır.
28.Mart Sabah Gazetesinin haberi:
İngiltere, aralarında Benylin ve Calpol gibi çok satan ilaçların da bulunduğu iki yaşın altındaki çocuklara verilen 100'den fazla öksürük ve soğuk algınlığı ilacını yan etkileri nedeniyle piyasadan çekme kararı aldı. Daily Mail gazetesinin haberine göre, İlaç Komisyonu ülkede 5 çocuğun ölmesi ve 100'den fazla ilaca bağlı yan etkinin görülmesi üzerine böyle bir karar aldı. Dünden itibaren ilaçların iki yaşın altındaki çocuklara satışına kesin yasak getirildi. Bu yaşın üzerindeki çocuklara ise ancak reçeteyle verilebilecek. Özellikle ilaçlarda yıllardır kullanılan 12 ayrı maddeye dikkat çeken yetkililer, ailelere de bebekleri için parasetamol veya ibuprofen gibi ateş düşürücüler kullanmalarını tavsiye etti.
14 Nisan pazartesi günü, Sabah gazetesinin yazdığı düzeltme haberi için teşekkür ediyoruz.

:icecream:

kızlar deryalıgünlerde bebeklerle ilgili problemlere cevap veren biri var sanırım dr yeni açtım hemen reklam girdi de ondan henüz anlayamadım bir açın isterseniz

kıslar showda bir çocuk dr vardı şimdi eğer 90 günde yani 3 ay dolduğunda çocuğun gaz sorunu bitmemişsse dr a başvursunlar farklı bir problem vardır diyor bilginiz olsun

Bu arada dişçiye gittim kızlar..Ptesi günü..Ağrıyan dişime yıllllaarrrrr önce dolgu yapılmıştı..Dişçi kız da dediki ay bu çürük üsttedir anesteziye gerek yok....
Ben de dedimki aa tamam o zaman hemen halledelim
Sonuç canlı canlı dolgu yaptı hatun bana..Ve de resmen gözlerim doldu acıdan..Sonra çok özür diledi ama çürük sinire çok yakınmış çünkü.
Sanki dayak yemiş gibiydim,kapıyı bulamadım..
Hala da ağrıyor...
yarın yine gidip hesap sorucam

ayy canım ya yazık sana nasıl dr bunlar yaaa çok geçmiş olsun canım

geçmiş olsun canım valla soır hesabını hem rahatlarsın da :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…