2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

iyi geceler kızlar..burda deprem mi olmuş hiç duymadık biz..allahım beterinden korusun..

zeynepcim inşallah bişeyi yoktur kızımızın haberdar et bizi canım..

dünürümmm nasıl geçti ilk günün merak ettim seni,berrak napmış durmuş mu sensiz ?

balım sana da geçmiş olsun canım görünmez kaza işte..

saolun arkadaşlar ilk günüm ii geçti süper sonic sandım kendimi,kısaca özet geçeyim size
gece ilk defa 2.15 te uyudu berrak,sabah 5.45 te kaktım emzirdım,sütümü sağdım,6.45 te ewden çıktım,öğleen 1 de ewdeydim,babası çok ii bakmış kızıma ,sütünü içmiş biberondan garibim napsın aç olunca,ama gece yatarken ilk defa sütüm az die organık muhallebiden vermiştim azcık,sanırım kabız mı yaptı ne bu saat oldu ilk defa kakasını yapmadı,neyse ewe geldim kızımı emzirdim,kalanı sağdım öğrencim geldi 2 saat ders werdim,mutfağa geçtim yemek yaptım,o arada size mrb demiştim,tel çaldı arkadaşlar kahveye uğrayacakmış,ew leş gibi ewi süpürdüm,onlar gitti yemek yedık,.....................
die böle giden bir gündü arkadaşlar şimdi süt sağdım yine,bu iş ne kadar zormuş,biberonları yıka steril et makıneyı temızle,ayyyyyyyyyyyyyy bayılıcam saat bu oldu işte,
umarım hergün böle geçmez,allah tüm gün çalışanlara yardım etsin
sayfaları okuyamadım,sadece balım ve zeynepe geçmiş olsun kızlardan kopya çektim
çokkk yazdım eee içimi döktüm ,kusura bakmayın
hepinizi öpüorum
ii geceler bol sütlü geceler

ooo bu ne enerji dünürüm :)) iyi iyi sevindim berrağın iyi olmasına sensiz durmasına..bu babalar iş kavradılar valla bizimki de süper bakıyor ve bizimkide 3 gündür kabız canım ne yaptıysam fayda etmedi..
sana da iyi geceler bol bol dinlen bol bol sütlen canım :))

Sheeda ne kadar çok şey istemişler senden öyle canım yaa ,ben tek visite kağıdı doğum raporu ve iş göremezlik raporlarımla gittim 4 gün sonrada para mı aldım..bu prosedür heryerde aynı değilmi niye insanları zora sokarlar anlamadım ki..

slm kizlar nasilsiniz oglumu ve kocami yatirdim simdide dinleniyorum.kizlar ya cok fenayim 2010ocak annesi olabilirmya.adetimin tarihini hatirlamiyorum ama hepiniz iyi bilirsiniz bu belirtileri beyaz akintim gelyior kasiklarim ve belim agriyor.gerci kasik ve bel agrisi adetim gelincede agrirdida su akinti isi cok düsündürüyor beniya.bitürlü hatirlayamiyorum en son ne zaman adet olduugmu.zaten düzensiz adet oluyodum buyüzden haplarida biraktim.ama bugün kancicegimin yazisini okudumda doktoru ona ilca yarida birakma düzensiz adet olursun sen yinede ic demis .ya ben birakmistim kizlar kafayi yiycem resmen yaaaaa

bence de her yerde aynı olmalı

belki adet olacaksındır ondan oluyordur cnm bi test al için rahat etsin

slm cnm bende kizimi uyuttum biraz rahat dinlenim dedim bende ayni senin gibiyim cok korkuyorum bende hala dogumdan sonra hic adet olmadim cok stressliyim
ama normalde ben simdi hap kullaniyorum onun yan etkiside olabilir diye düsünüyorum hakkimizda hayirlisi olsun ben bir iki gün dah abekleyip test alip yapmayi düsünüyorum

heracım batuhan çok tatlı çıkmış kocaman abi gibi olmuş :))

gülsü bizler iyiyiz bende ev halkını uyuttum keyif yapıyorum kaydirigubbakcemile2 deme öyle yaa inşallah bişey yoktur düzensizlikten oluyordur..

kızlar dikkatli olun yaa bu işin şakası yok,bu iş şansa bırakılmaz tedbirnizi alın ,alamıyorsanız kardeş kardeş yaşayın bir süre -tatlicadiarzu-

kizlar insallah adet olma belirtileridir ama son bikac gündür yorgunluk,ani göz karamalari bide uyuma hali varya.ya bide hani oilk aylarda oluyoduya pantolun falan giyince kasik bölgesi agriyodu aynen o oluyorya.birgül ben dogumdan sonra 4defa adet oldum düzensiz oldu hep.hep hapi yarida biraktim.bide salaklik yapip adetim bittikten sonra iliskiye girdim hapida ictim ama etkisi olmaz diyolar.ay hayirlisi olsun bugün esime söyledim yok hamile degilsindir diyo olursa ne olu dedim olsun kim hayir derki diyo.ay kafayi yiycem daha kendime gelemdim bileyaaa

evet arkadaslar sakasi bile kötü gercekten düsünmesi bile korkutuyor beni benim esimde dünden razi ikincinin olmasina ama hala kendime gelemedim

gülsücüm ben hic adet olmadim o yüzden icim biraz rahat hapin yan etkisidir diye umut ediyorum

bide ben ilk hamilegimlede bu akintim olmusutu onu düsük yaptim,2.de yani oglumdada ayni akinti geldi ve simdide aynisi ondan korkuyorum iste.aylinay cok yasa biz kardesligi kabul etsekde adamlar edermikikafamçokkarıştıkafamçokkarıştızaten daha yeni ynei form tutuyolarrrrrrrrdelikafaduldenama bu gidisle valla kazaya kurban gitcez:bbo::bbo:

birgül bazi kadinlar uzun bisüre adet olmuyomus normalmis seninki ondandir belkiCADIARZUama ben oldum ve kac aydir bu sikayetlerim yoktu resmen soktayim:çok üzgünüm:

:)) gülsü iyi güldürdün beni
bende kazaya kurban gitmekten korkuyorum ama ben hapda kullaniyorum sadece hap daha etkisini göstermezse diye korkuyorum en iyisi bi test almak böyle stressle yasanmiyor

bende henüz olmadım lüküs hayatım devam ediyor :))

gülsücüm korkma yoktur bişey alisha da senin gibiydi test yapmış bişey çıkmmış..seninde yoktur belki..

gülsü emziriyormusun sen ??
bide anladigim kadariyla sen hap icmiyormussun bence hemen test al derim en azindan rahatlarsin yada sonuca göre davranirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…