2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar geçmişin hepsini okuyamadım.. okuyayım desem işin içinden çıkamıyorum... Sanırım bugün ocak bebeleri için biraz zor geçmiş.. Hasta olanlara Allah acil şifalar versin..

Zeynep cnm inş bebeğinin bişeyiğ yoktur... Hepimiz merak içinde haberlerini bekliyoruz...

Balım dünürüm ne yaptın sen benim oğluma hııı... Bak kısım gelir senin saçlayını yolar... Damadımızında birşeyi yoktur inş.. Arada oluyor ufak tefek hatalar:)

zeynepçim inş bişeyi yoktur reyyanın ii haberlerini bekliyoruz.çok geçmiş olsun

balım sana da geçmiş olsun aksilik işte ne kadar çok sakınırsak o kadar çok göze batıyo işte...

esracım nasıl geçti ilk günün anlat bakalım

inanna çok sevindim nilin ii olmasına ateşlenebilir ama takip et devamlı...grip olunca zor oluyo çok yaa bizimde hala biraz tıkalı burnumuz geçmek bilmio bir türlü

saol canım size de geçmiş olsun..
balım geçmiş olsun ..
a.s.

zeynepçim hiç duymadım dediğin gibi bir şey canım,inşallah bişeyi yoktur bebişin çok geçmiş olsun

balımcım naptın sen kıs mehmet eymenimize geçmiş olsun görünmez kaza işte çok sert bir darbe gelmedikçe bir şey olmaz diyorlarda sen bence bi doktoruna sor

dünürüm nasılsın gelinim nasıl damadın iyi uyudu az önce

kıslar ben kaçıyorum oğluşa muhallebi yapıcam ordanda uyutmaya çalışıcam herkese ii gecler

iyi geceler kızlar.hepinize teşekkür ederim.fazla ağlamadı zaten saçındanda birşey göremiyorumki kızarıklık ya da şişme yok gibi.ateşide yok.şimdi iyi uyudu.

benim bir arkadaşım var 35 haftalık hamile.bugün doktora gitmişler erkek diyordu bugün kız demiş kordonuyla karıştırmış doktor.arkadaşım birde erkek diye çok seviniyodu herşeyide mavi almıştı.kocası kız isitiyordu çok sevinmiş beni aradı.sana gelin geliyor diyor.bende şaşakaldım ne gelini ya kimin gelini diyorum.bizim oğlan kız oldu kızımız olcakmış diyo.sonra arkadaşa verdi tlf o doktorun gözlerini oyucam ya diyor.

Geçmiş olsun kızlar, deprem korkuttu sanırım.
Balımcım, sanada geçmiş olsun canım, inşallah bişeyi yoktur.
Marsgında ilk önce oğlan demişlerdi di mi_?O da mavilerden başlamıştı, ama bu kadar gecikmeli olarak öğrenmemişlerdi.kaydirigubbakcemile3Zor yaaa oğlum diye severken şimdi kız olacağını öğrenmek.Neyse sağlıklı doğsunlarda, allah bir hıkta kurtarsın arkadaşını hayatım.

Geçmiş olsun kızlar, deprem korkuttu sanırım.
Balımcım, sanada geçmiş olsun canım, inşallah bişeyi yoktur.
Marsgında ilk önce oğlan demişlerdi di mi_?O da mavilerden başlamıştı, ama bu kadar gecikmeli olarak öğrenmemişlerdi.kaydirigubbakcemile3Zor yaaa oğlum diye severken şimdi kız olacağını öğrenmek.Neyse sağlıklı doğsunlarda, allah bir hıkta kurtarsın arkadaşını hayatım.

teşekkürler canım.şimdilik eymenin birşeyi yok gibi.

arkadaşımda oğlan olsaydı ege koyacaktı ismini.ama çok kötü olur insan o kadar hazırlıktan sonra.kaydirigubbakcemile3

X