2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ne zormuş kadın olmak..

zeynep üzme kendini, kötü bişey olsa çocuk durmaz sürekli ağlardı, habersiz bırakma bizi, dualarımız seninle..

lajoconde, cnm sen de takma fazla..değiştiremezsinki, hep aynı..bak hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz..kimisi daha çok kimisi daha az ama sonuç aynı. bebişine yoğunlaş, bak nasıl unutuyosun herşeyi..

sürekli ağlıyor zaten canımsenağlama

canım dediğin şey başıma iki bebeğimdede gelmedi o nedenle ne olduğunu bilemiyorum.sana nasıl yardımcı olabilirim.durunun doktorunu arasam hemen getir kontrol edelim der üç kes aradım üçündede hemen bekliyorum dedi.
ama şöle bişi yapabiliriz tlf açma şansın yoksa doktorunuzu ben arayıp adınıza sorabilir ve sana bildirebilirim tabi eğer istersen.en azından için rahat eder.

Allah yardımcın olsun canım, en kısa zamanda götürün annesi..benimki de durmuyo bugün, buzdolabı poşetini hışırdadıp duruyorum..oyuncaklar ilgiyi bitirdi..artık poşetler, dergi sayfaları ön planda..sen de oyala bakalım yavruyu

canım bilemiyorum ama tabiki en iyisi dr unu aramak bence hemen ara sor
inş önemli bişi değildir geçmişi tam okuyamadam herkese selam umarım yolundadır herşey
alisha orası neresi güzelim ya balayınızı geçirdiğiniz yer deniz ne kadar güzel görünüyo canım çektii vallaa
kuzi dr un sözünden çıkmak bana çok mantıklı gelmedi doğrusu ben olsam onun dediğini yaparım
allah korusun bişi olsa o riske giremem kendi kendime ilaç vererek bence sende öyle yap çok minikler daha bu risk olur bence
maldivler cnm,meeru ısland

Ekinsu,Pembe,Water,İnanna,Balım çok teşekkürler...Özür diledi falan filan ama ....Hep aynı şeyler...Ben bu denli anne aşkı olan insanların evlenmelerini desteklemiyorum.Elbette anne sevilir,sevilmelide...Ama otur anne ,kalk anne...Babası maç izlemeye gider annemi bize getirelim der...Neden diyorum,annesi yalnız kalmaktan hoşlanmıyomuş efendim..Bu ne yaaaa..Allah kayınpederime hayırlı uzun versin..Yoksa kayınvaldemle birlikte yaşamak zorunda kalcam sanırım..Ya da ayrılıcam..Deveyi gütmek ,gitmek meselesi...Neymiş de annesi çooookk fedekarlık yapmış,herşeyin en güzelini o hakediyomuş.Ya kızlar,anlatılacak çok şey varda..Neyse boşverin.Zaten şu ara misafirden başım çok kalabalık..Hem ruh,hem beden olarak yorgunum
bzmki de çok düşkün ama idare etmeyi bilio.seni anlıyorum ama artık kendi ailesi olduunu anlamalı erkek, anne baba bi yere kadar

Allah yardımcın olsun canım, en kısa zamanda götürün annesi..benimki de durmuyo bugün, buzdolabı poşetini hışırdadıp duruyorum..oyuncaklar ilgiyi bitirdi..artık poşetler, dergi sayfaları ön planda..sen de oyala bakalım yavruyu
durmuyo cnm durmuyo kedi gibi sesyle ağlıo kaç saattr bnmki de ay atıcm kendimi camdan offfff ne bitmez gazmış nurse aldırıyım bakalım bi de bi o kaldı denemedik

zeynep canıj işallah bişeyi yoktur ama yinede ihmal etme ağlıyorsa
lajonde canım boşver bended var seninkinden aam allahtan artık ben rahatım sepetledim gittiler bir dahada gelnezler :)))))))
sheedacım işallah alırsın hemenck paranı zaten bu devlet bizden alırken hiç beklemiyor ödemek için ooo bir sürü bahane buluyor anneme platin takılmıştı platinin ödemesinbi biz yaptık devlet ödemeyi bize yapacaktı 1 yılda zor yaptı ondada paranın değeri kalmamıştı

kızlar bişey sorucam ya reyyanın üst ön damağı mosmor çok canım sıkıldı kan toplamış gibi nedir ki acep
diş damağı değil normal üst damağı bi cvp verin yafff çok tedirgin oldum bide bugün acaip bi kusmuğu vardı söylemesi ayıp balgmlı gibi sarı ve yeşile benzer bişeyler çıkardı baya tedirgin oldun kocişte müsait değil ancak yarın dr'a gidebiliriz

bende dün baktım sheedacım bulamadım bişey ama tedirginim işte
offf meralim dünürüm nerdesin yaaa sen deneyimlisin dünür burda olsan bi sırt dayardım yine sana :çok üzgünüm:

Canım benim geçmiş olsun güzelim.Ama sana yardımcı olamayacağım, hiç öyle birşey duymadım hayatım.Aklıma gelen tek şey sen farketmeden biryere vurmuş olması.Şu anda kk. de değilsin, sanırım gelinimi dr. agötürdün.İnşallah bişeyi yoktur.Bir an önce haber ver bize.
Balgamlı bir kusmuksa üşütmüş olabilirsin, ya ad senin yediğin birşey dokunmuş olabilir. Ama dr. a sormakta fayda var.

kızlar tam 1sene sonra tekrardan ctesi predüktör aldım test yaptım:)negatif çıktı da içimiz rahatladı heralde düzensizlik oluyo böyle ilk aylar ama derhal önlem almalıyım bu duruma erkeklerin hiç bişey yaptığı yok, olan bize olcak

bende seni merak etmiştim alisha.aman aman sevindim canım, bir an önce çözümünü bul.:)))))

kızlar bişey sorucam ya reyyanın üst ön damağı mosmor çok canım sıkıldı kan toplamış gibi nedir ki acep
diş damağı değil normal üst damağı bi cvp verin yafff çok tedirgin oldum bide bugün acaip bi kusmuğu vardı söylemesi ayıp balgmlı gibi sarı ve yeşile benzer bişeyler çıkardı baya tedirgin oldun kocişte müsait değil ancak yarın dr'a gidebiliriz

ay canim kankim gecmis olsun.insallah kötü birsey cikmaz.üzme kendini belki de üsütümüstür..siteye girinc ehaber ver merak ettim.

zeyep geçmiş olsun.söylediğin gibi birşey bende duymadım.

bende yemek yaparken eymeni kanguruya koydum etrafı izlemek hoşuna gidiyor diye ama aksilik buya kavonozu açarken kapak başına fırladı.kapakta ahşap ağır kapaklardan korktum birşey oldumu diye tam bıngıldağına yumuşak yere indi.birşey olmaz dğilmi arkadaşlar.içime şüphe girdi benimde:Saruboceq:

bende yemek yaparken eymeni kanguruya koydum etrafı izlemek hoşuna gidiyor diye ama aksilik buya kavonozu açarken kapak başına fırladı.kapakta ahşap ağır kapaklardan korktum birşey oldumu diye tam bıngıldağına yumuşak yere indi.birşey olmaz dğilmi arkadaşlar.içime şüphe girdi benimde:Saruboceq:

ay akslilik diye buna denir isnte.canim gecmis olsun.simdi nasil agliyor mu?basinda sislik falan var mi??

merabalar:))
ilk önce teşekkür ederim valla hastalık bilwe acıo halimize heralde kısa sürüo..
nil de daha ii ,bugün dr.gittik onun için bi grip için bi de burun için bişiler verdi..
aşılarımıza da olduk,ateşlenmedi allahtan ..
ama ben drlara gıcık oldum bugün gece sık uyanıo diorum,işine gelmio di m, diolar????

esracım ilk günün hayırlı olsun,umarım ii geçmiştir:)
zeynep herşey yolundadır umarım,geçmiş olsun..
dünürüm damadım yer işallah mamayı:)
bize pirinç unu ii gelmedi,dikkatli kullanın,kabız olduk..
alisha neresi orası,ben de istiorum..ayrıca şık kıyafetin bu sene düşündüğüm bikinim:))

kızlar tam 1sene sonra tekrardan ctesi predüktör aldım test yaptım:)negatif çıktı da içimiz rahatladı heralde düzensizlik oluyo böyle ilk aylar ama derhal önlem almalıyım bu duruma erkeklerin hiç bişey yaptığı yok, olan bize olcak
gözün aydın canım ilk aylar oluyormuş böyle düzensizlik valla ben hala regl olmadım yaa ne zaman olurumki acaba dr a da gitmedim bekliyorum bakalım

balımcım geçmiş olsun canım işallah bişey olmaz içini ferah tut arada ateşi falan varmı yada herhengi bir kızarıklık kontrol etmeyide ihmal etme
sadece mrb diebiliorum şu an kızlar-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
canım ilk iş günün işallah iyi geçmiştir berrak nasıl içebildimi biberondan sütü
merabalar:))
ilk önce teşekkür ederim valla hastalık bilwe acıo halimize heralde kısa sürüo..
nil de daha ii ,bugün dr.gittik onun için bi grip için bi de burun için bişiler verdi..
aşılarımıza da olduk,ateşlenmedi allahtan ..
ama ben drlara gıcık oldum bugün gece sık uyanıo diorum,işine gelmio di m, diolar????

esracım ilk günün hayırlı olsun,umarım ii geçmiştir:)
zeynep herşey yolundadır umarım,geçmiş olsun..
dünürüm damadım yer işallah mamayı:)
bize pirinç unu ii gelmedi,dikkatli kullanın,kabız olduk..
alisha neresi orası,ben de istiorum..ayrıca şık kıyafetin bu sene düşündüğüm bikinim:))

dünürüm işallah yer bakalım gece 11,30 da vericez ilk olarak nilinde iyi olmasına sevindim aşılarda ateş yapmamış çok güzel bizde çarşamba olucaz aşılarımıuzı gece sık uyanıyorsa sende muhallebi ver dicem ama sen zaten denemiştin değilmi

zeynepçim inş bişeyi yoktur reyyanın ii haberlerini bekliyoruz.çok geçmiş olsun

balım sana da geçmiş olsun aksilik işte ne kadar çok sakınırsak o kadar çok göze batıyo işte...

esracım nasıl geçti ilk günün anlat bakalım

inanna çok sevindim nilin ii olmasına ateşlenebilir ama takip et devamlı...grip olunca zor oluyo çok yaa bizimde hala biraz tıkalı burnumuz geçmek bilmio bir türlü

Son düzenleme:
X