2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Marsg pişik için ne kullanıyosun bilmiyorum ama arkadaşım nivea'nın pişik kremini önermişti bana her açtığında sürüyomuş hiç pişik olmamış.

canım bende de aynı durum var agrılarım oluyor bazen yarım saate bı kac kez hemen gıdıyorum doktora nts de usg ıyı cıkıyor sasıp kalıyorum yaf ben dogurmak ıstıyorum dayanamıcam bekle bekle daha 7 gun var
dedıgın gıbı hayırlısı olsun saglıkla gelsınler mutlu mesut evımıze donelım

Özlemcim,inşallah bian önce iyileşiverirsin..Allahım yardım etsin de iyi ol bi an önce...Bazen o sancılar o kadar şiddetli oluyor ki rahmimde gözlerim doluyor..Resmen altım ağrıyor bıçak sokuyolar gibi...
bugün dr a giderken tuttu yine sancı..Gider gitmez girdim nst ye sancı yok,usg de iyi...Yerleşme ağrısı diyor..Benimki habire yerleşiyor seninki de yerleşiyodur boylu boyunca:CüvCüv:

Özlemcim geçmiş olsun, kötü zamana gelmiş gerçekten, bi doktora görünseydin keşke yinede, bu durumda yapabileceğin tek şey meyve yemek ve terlemek, üstünü birkaç kat örtüp terlemeye çalış, terleyincede yataktan çıkmadan üzerini değiştir, en kolay terle atabilirsin bunu.

Lajoconde geçmiş olsun, sorun yoksa rahat ol, yat dinlen, fazla hareket ettikçe, yürüdükçe benimde çok ağrı oluyo, aşağıdan çok zorluyo.

Evet Kuzicim onun farkına vardım..Ben habire yürüyordum hareket olsun diye..Yürüdüğüm zamanlar çok daha fazla ağrım olduğunu farkettim..Teşekkür ederim hayatım,biz kaldık hayırlısıyla..Kimsecikler kalmadı sayfada bizler kaldık:)Biz de hayırlısıyla bebişlerimizi kucaklarız inşallah

:nazar::nazar::nazar:
dsc00156rj4.th.jpg]
:nazar::nazar::nazar:
buda kızımın resmi teyzeleri,az önce uğraştım yazının altına koymak için ama yapamadım galiba...

Pek tatlı Maşallah,süslüüüüüü...Allah bize de nasip etsin kutlarım

TALYA; tebrik ederim canım, analı babalı büyüsün..Allah sağlıklı, güzel ömürler versin inşallah bebişine..çok tatlı maşallah, darısı biz bekleyenlerin başına :)

tebrik ederim talyacım allah analı babalı sağlık içinde büyütsün inşallah çok tatlı maşallah

Talya tebrik ederim, maşallah çok tatlı bir kızın olmuş:))))
Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı güzel bir ömür geçirsin inşallah.

ii geceler hanımlar:)
ben kızımı uyutup bi bakayım dedim sizlere..
talyacım Allah bağışlasın çok tatlı bebeğin:))
marsg ben johnson kullanıorum ,her bezini değiştirdiğimde sürüorum,geçmiş olsun..

günaydın hanımlar..
talyacım çok tebrik ederim maşallah kızına.allah analı babalı büyütsün...

günaydın güzel anneler ve benim gibi hala kuzusunu bekleyen anne adayları. Bugün doğum yapacak arkadaşlarımızı ve bebeklerini Allah sağlıkla kurtarsın inşallah.Annecikler kuzularının resimlerini kıymuşlar bile :)) ne tatlı ne mis kokulu melekler onlar öle... kokuları ta buraya geldi :)) bende dün yine dr a gittim benim paşa kanala girmiş ama gelmeye henüz hazır değil galiba Allah'tan vaktimiz var. O zamana kadar sanırım ikna olur. Kuzucuk 3500 gr ve 50 cm olmuş. (Maşallah) artık iyiden iyiye aşağıya baskı yapmaya başladı. 'Az kaldı anne' diyor 'heran gelebilirim'. Beklemeye devam yani. :) sağlıkla dünyaya gelsinde bekleriz ne yapalım. Herkese güzel günler diliyorum. Meleklerinizi öpün benim için gıdıklarından :)

gunaydın arkadaslar
hepinize cok tesekkur ediyorum guzel dıleklerınızden dolayı
bebegımız bızı dun cok korkuttu hapusuklarım sonucu ve hıc bısey yıyemedıgımden dolayı sancılarım basladı hemen yakındakı bıyere gıttım arkadasla nts de bebegın kalp atısları berbat cıktı eve gelıp esımı aradım bu arada olan hareketlerıde gıttı hıc bısey hıssetmıyordum :KK43:( solugu hastanede aldık neysekı oglusum oraya gıttıgımızde daha yatmadan hareketlendı yaramazım :) doktoruma kalsa sabahı orda gecırmemız gerekıyordu tabı sonra sabah erkenden sezeryana alacak dıye korkup geldım :)) suan hersey yolunda şukurler olsun oglum 3250 kg 50cm olmus teyzelerı :)

talyacım maşallah kızına nede guzel olmus tam prenses pembişleri de gıymıs :))
dogum yapan tum arkadaslarımıza sutlerının bol olmasını ve kuzularına yaramasını dılıyorum
hepinizin yavrusu sorunsuz sıkıntısız olsun ne pişik ne gaz hıc sorun yasamamanızı dılıyorum en mukemmel melekler bızımkiler olsun :))

Son düzenleme:
gunaydın arkadaslar
hepinize cok tesekkur ediyorum guzel dıleklerınızden dolayı
bebegımız bızı dun cok korkuttu hapusuklarım sonucu ve hıc bısey yıyemedıgımden dolayı sancılarım basladı hemen yakındakı bıyere gıttım arkadasla nts de bebegın kalp atısları berbat cıktı eve gelıp esımı aradım bu arada olan hareketlerıde gıttı hıc bısey hıssetmıyordum :KK43:( solugu hastanede aldık neysekı oglusum oraya gıttıgımızde daha yatmadan hareketlendı yaramazım :) doktoruma kalsa sabahı orda gecırmemız gerekıyordu tabı sonra sabah erkenden sezeryana alacak dıye korkup geldım :)) suan hersey yolunda şukurler olsun oglum 3250 kg 50cm olmus teyzelerı :)

talyacım maşallah kızına nede guzel olmus tam prenses pembişleri de gıymıs :))
dogum yapan tum arkadaslarımıza sutlerının bol olmasını ve kuzularına yaramasını dılıyorum
hepinizin yavrusu sorunsuz sıkıntısız olsun ne pişik ne gaz hıc sorun yasamamanızı dılıyorum en mukemmel melekler bızımkiler olsun :))

Tekrar tekrar geçmiş olsun:KK43:(Çok telaşlanmışsındır,neyseki herşey yoluna girmiş..Çok sevindimhihoyyyt

geçmiş olsun özlemcim, bebişinde büyümüş maşallah , az kaldı bakalım yakında sende kavuşucaksın bebişine inşallah

selam kızlar bende sezryan için gecen hafta pazartesi gün almıstım cumaya hatta burda sıze yazmıstım benım bebeğim cuma sabahını bekleyemeden perşembe gecesi suyum patladı tabi benı hemen sezryana almadılar sabaha kadar sancı cektim yemek yendiğinde almıyorlarmıs ben nerden biliyim suyumun patlıyacagını ağlamakla geçti vaktim sabaha kadar en sonunda doktorum geldide 10:20 de sezeryana girdim 3950gr 51cm boyunda çok tatlı bir oğlum oldu allah olmayan herkese nasip eder inşallah babambaşka bir duygu

tebrikler nurcum, allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah

slm kızlar ya ne kadar az kişi kaldı burda yaa eski heyecan eski muhabbet aşkı kalmamış kimsede akşamdan bakıyorum üç dört sayfa anca okumak kolay oluyo ama hemencicik bitiyo.ee çoğunluk doğurdu ve hepsi artık bebişlerle ilgileniyo.hayırlısı arkadaşlar hepinizin bebişleri çok şeker MAŞALLAHH.Allah nazarlardan saklasın Allah analı babalı huzur içinde büyütmek nasip etsin:nazar::nazar::nazar:.onlar ii olsunlarda.biz bekleris burda tek başımıza:çok üzgünüm:bizimde az kaldı zaten artık son zamanlarımızın tadını çıkarıyoruz.Allah bizede sizin gibi bebişlerimizi sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip eder inşallah.kanciceğimden haberdar olan varmı arkadaşlar son durumu nea.s.

:çok üzgünüm: off kızlar ya çok strese girdim, bugün çatı muayenesi vardı, kemiklerimde falan bi sorun yok ama muayenede çok sıkıntı çektim, acayip canım yandı veee doktor dediki bu halinle zor normal yaparsın dedi, ben zaten evlendiğimden beri ilişki sırasında da hiç rahat değilim acı ve sıkıntı yaşıyorum sürekli, kasıyorum kendimi istem dışı, o yüzden bütün cesaretim gitti, çekeceğim sancıdan falan korkmuyorum ama kendimi kasar kilitlerim doğuramam diye korkuyorum.
İyice düşün sezeryan istiyosan cumartesi alalım dedi, bebekte bir sorun yok çok şükür, henüz açılmam ve sancım görünmüyo, bebekte 3.850 olmuş maşallah, iri olmasıda biraz korkuttu beni, napıcam yaaa karar veremedim.:a015:

X