2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

erhaba kızlar
özlem geçmişolsun canım
zeynep bebeğin iyidir inşallah canım.çok geçmişolsun
biz de iyiyiz teyzeleri oğluşumla.geceleri gaz sancısı dışında.çok zaman alıyor gerçekten Ege ciğim.kızımla bile ilgilenemiyorum.şükür annem2 hafta daha burda tamamen o ilgieniyor nilsuyla.
a bu arada Elegülce arkadaşımızla tel de konuştum selamlaı var.yarın belli olacakmış sezeryan.belki yarın alacakmış ya da 1-2 gün eve gönderip sonra alackmış.
tüm doğum yapacakların Allah yardımcısı olsun.
bebşlerine kavuşan annelere kolaylıklar ve bol sütlü günler diliyorum

kuziscim kendini kasma dicem ama bunu zaten iistemeden yapıyosundur alt muayenenin ve normal doumun bununla çok alakası var benimde geçen hafta çatı muaynem vardıkendimi ona göre alıştırdım ve serbest bıraktım hiç canım yanmadı ama sölemekle nasıl uygulanır bilmem.sen yinede kararını kendin ver ama ben normal doğumdan yanayım sonuç itibariyle adı sütünde normal.ve kısmetse ölede olucam benim bebişimde 3500 civarı.

özlem geçmiş olsun canım..
nur erdem tebrik ederim.maşallah bebişine analı babalı büyüsün..
bende doktora gideceğim birazdan çok merak ediyorum suyu ne oldu.inşallah normale dönmüştür..bende normal doğumdan yanayım..doğumun doğal bir olay olduğunu düşünüyorum..rahat doğumlar gerçekleştiririz inşallah...

:çok üzgünüm: off kızlar ya çok strese girdim, bugün çatı muayenesi vardı, kemiklerimde falan bi sorun yok ama muayenede çok sıkıntı çektim, acayip canım yandı veee doktor dediki bu halinle zor normal yaparsın dedi, ben zaten evlendiğimden beri ilişki sırasında da hiç rahat değilim acı ve sıkıntı yaşıyorum sürekli, kasıyorum kendimi istem dışı, o yüzden bütün cesaretim gitti, çekeceğim sancıdan falan korkmuyorum ama kendimi kasar kilitlerim doğuramam diye korkuyorum.
İyice düşün sezeryan istiyosan cumartesi alalım dedi, bebekte bir sorun yok çok şükür, henüz açılmam ve sancım görünmüyo, bebekte 3.850 olmuş maşallah, iri olmasıda biraz korkuttu beni, napıcam yaaa karar veremedim.:a015:

aynı zamanda sezeryana karar verirsen neden cumartesi dediğinide anlamış değilim doktorunun sen 37+5 değilmisin henüz neden bu kadar erken almayı düşünüyorki.çok erken değilmi

kuzicim tabiki en güzeli normal doğum ki biliyorsun ben hep normal isteyip son anda sezaryana alınanlardanım, ancak normal doğum için kendi isteğin çok önemli, dr çatın uygun değil dediyse zorlama derim ben hem bebişde büyük normal düşünürsen daha nerdeyse 10 günün var bebişin iyice büyüyecek daha da zorlaşacak, en doğru kararı doktorun verecektir onunla iyice konuş bence kararı ona bırak

meraba arkadaşlar:))
iki emzirme arası bişiler tıkarken ağzıma size de uğramak istedim.
umarım herşey yolundadır:))

Sedacım işte ben istem dışı kasıyorum kendimi, evleneli 5 sene bitti hiç rahat bir ilişkim olmadı diyebilirim, hep acı sıkıntı falan, doktor bebek 4 kg üzeri olursa normal düşünmeyelim ilk doğumda zorlamaya gerek yok diyodu, Bugünkü muayeneden sonra normal çok zor olur senin şu halinle dedi ama kararı yine bana bıraktı. Bebeğin gelişimi kilosu falan uygun doğum için dedi, zaten sezeryanda genelde 38.haftada alıyolar, benimde 38.haftayı geçmiş oluyo cumartesi ama ben yine de önümüzdeki hafta içi istiycem karar verirsem

Ekinsu bende birazda onu düşünüyorum, şimdiden 3850 ise 4 kiloyu geçecek doğuma kadar, zaten çok zor olacak, birde normal diye diretip okadar eziyet sancı çekip doğuramazsam üstüne sezeryana girmek hiç mantıklı gelmiyo, doktor bana bıraktı kararı ama bilmiyorum. Eşimde normal olacak diye diretiyodu ama bugünkü halimi görünce ve doktoru dinleyince oda vazgeçti yapamazsın diyo.

selam kızlar bende sezryan için gecen hafta pazartesi gün almıstım cumaya hatta burda sıze yazmıstım benım bebeğim cuma sabahını bekleyemeden perşembe gecesi suyum patladı tabi benı hemen sezryana almadılar sabaha kadar sancı cektim yemek yendiğinde almıyorlarmıs ben nerden biliyim suyumun patlıyacagını ağlamakla geçti vaktim sabaha kadar en sonunda doktorum geldide 10:20 de sezeryana girdim 3950gr 51cm boyunda çok tatlı bir oğlum oldu allah olmayan herkese nasip eder inşallah babambaşka bir duygu

nurcum Allah bağışlasın analı babalı büyütsün inşallah, maşallah seninkide tosuncuk olmuş, okadar sancıdan sonra normal niye düşünmedin sorunmu vardıki, bende bundan korkuyorum işte normal diye tuttururum okadar sancıyı çekerim sonra bide olmazsa hayde sezeryana birde onun sıkıntısını çek.

erhaba kızlar
özlem geçmişolsun canım
zeynep bebeğin iyidir inşallah canım.çok geçmişolsun
biz de iyiyiz teyzeleri oğluşumla.geceleri gaz sancısı dışında.çok zaman alıyor gerçekten Ege ciğim.kızımla bile ilgilenemiyorum.şükür annem2 hafta daha burda tamamen o ilgieniyor nilsuyla.
a bu arada Elegülce arkadaşımızla tel de konuştum selamlaı var.yarın belli olacakmış sezeryan.belki yarın alacakmış ya da 1-2 gün eve gönderip sonra alackmış.
tüm doğum yapacakların Allah yardımcısı olsun.
bebşlerine kavuşan annelere kolaylıklar ve bol sütlü günler diliyorum

Oy maşallah oğluşuna Nazlıcan, bu veletlerin gaz olayı da hiç bitmezmi yahu gazman gibiler valla, Elagülceyle aynı hastaneye gidiyoruz, bugün aslında uğrasammı diye düşünüyodum ama muayene sonrası o çöküntü ve stresle unutup çıkmışım hastaneden, bu gidişle aynı gün doğuracaz zaten galiba onunla.

herkese slm kizlar ben daha dogurmadim:KK43:(
ama hafta sonu oyle ya da böyle dogacak inattci kizim insallah..

slm kızlar nasılsınız...kimsecikler yok özlem cok gecmiş olsun ....kızlar benim oglum hep uyuyo gece 1 de yatıyo 7 de kalkıyo 50 kere uyanıorum acaba agladı ben mi duymadım diye....uyuyunca da memeyi almıyo beslenemicek diye tedirgin oluyorum cocuk doktorum uyandırma dedi acıkınca uyanırmıs bakalım 15 gün sonra kontrolumuz var ne kadar kilo almıs görcez....

kanciceğim dogurmadın mı kız:))
ikinci waterfull vakası valla senin kız cinsiyetini de gec göstermişti gecte dogucak benden söylemesi:))

slm lar herkese nur maşallah bebeğine sağlıcakla büyüt işallh ,kıslar benim oğlumda gecelri hiç uyumuyor gndüz full uykuda ay onunla uğraşmaktan hiç bişey yapamaz oldum şikayeti deilim ama buraya çok az uğrayablliyorum umarım herkes iyidir

kızlar merhaba benim demin az kanamam geldi zaten bebekte çoook aşağı indi çok korkuyorum nolur dua edin yarın yoksam bilin ki doğumdayım çok stres oluyorum

kızlar merhaba benim demin az kanamam geldi zaten bebekte çoook aşağı indi çok korkuyorum nolur dua edin yarın yoksam bilin ki doğumdayım çok stres oluyorum

fatocum ozaman hemen doktora git vakit kaybetme, hadi hayırlısı inşallah Allah yardımcın olsun.

herkese slm kizlar ben daha dogurmadim:KK43:(
ama hafta sonu oyle ya da böyle dogacak inattci kizim insallah..

Ay gerçekten Waterfull'un oğluyla beşik kertmesi yapalım bunları ikiside ne inatçıymış, hadi hayırlısı inşallah.

nurcum Allah bağışlasın analı babalı büyütsün inşallah, maşallah seninkide tosuncuk olmuş, okadar sancıdan sonra normal niye düşünmedin sorunmu vardıki, bende bundan korkuyorum işte normal diye tuttururum okadar sancıyı çekerim sonra bide olmazsa hayde sezeryana birde onun sıkıntısını çek.

kuzucim suyum bitti açılma 2 cm o acıyı
daha fazla cekmek istemedimm bana doktor sordu bu kadar ccektin gel normal olsun kılosu azsa dedi dedim normale alırsınız birde büyük die sezeryana alırsınız cektiğimle kalırım doktorda dedi son halıne bı bakalım ultrasonda olmadı hemen sezeryan büyük çıkıncada
mecburen canım ama memnunnum karnımın şişliği haricinde

slm arkadaslar kizlar ppazar dogurmam gerekiyordu ama oglum dogmadi hala hamisim arkadaslar bisey sorcam benim alt tarafta bi kasinti acima var ynaiyor gibi bazen zaman zaman agrilar oluyor sizce dogum yakinmiki ay dogurmak istiyorumyaaaa

X