2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

herkese selam uzun zamandır takip ediyodum sizleri bende ocak annesi oldum 8 ocakta 26 saat sancı çektikten sonra sezeryanla dünyaya geldi bebeğim allah doğum yapacak arkadaşların yardımcısı olsun

iyi AKŞAMLAR kızlarrr
bende çarşamba günü sezeryanla bebeğime kavuşacağım inşallah
dualarınızı benim için de eksik etmeyin
lajoconde haber ver demiştin ya işte bizim durum böle kongre öncesi olacak

Hadi hayırlısıııııııı:))Senin adına sevindim hayatım..Dualarımız seninle hayırlısı olsun..Benimkisi 19 nda çok ısrarcıkaydirigubbakcemile

herkese selam uzun zamandır takip ediyodum sizleri bende ocak annesi oldum 8 ocakta 26 saat sancı çektikten sonra sezeryanla dünyaya geldi bebeğim allah doğum yapacak arkadaşların yardımcısı olsun

amin, inşallah..

biraz sıkıntılı olmuş ama sonunda kavuşmuşsun yavruna, analı babalı büyüsün, hayırlı bir evlat olsun..

Kızlar özellikle doğum yapan güzel anneler,bişi sorucam
Dün akşam makata doğru çok yoğun baskı hissettim..Aynı zamanda biri altımdan bıçak soktu sanki...Bu ara ara devam etti..Bi ara oturup ağladım korkumdan..Stress oldum..Son zamanlarda bu tür ağrılarım arttı..Aynı zamanda gaz sancısı da yaşıyorum..Bazen ikisini karıştırıyorum..Benim sezeryan tarihi 4 gün ötelendi..Onun da paniği var..Yani 39 u bitirmiş oluyorum..Beni rahatlatın kızlar:KK43:((

Tebrikler canım.Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin

canım ilk önce kasma kendini ama dikkatli ol,suyu arttırmanın bi çaresi yokmuş,sezeryan günü ben de sormuştum!!evet suyum nerdeyse yokmuş halbuki 2 gün önceki ultrasonumda herşey normaldi!!! bu sebeple alındı bebeğim,riske girmiş:KK43:(
sen de kilo alımı falan nası,ii ilerliosa çok büyük bi sorun yok heralde...ii bakın kendinize:))[/QUOT

teşekkür ederim canım.doktor hareketleri çok önemli dedi şimdilik iyi hareketleri..bebek biraz zayıf olduğundan doktor beklemekten yana..doplerde sorun çıkmadı bekliyoruz bakalım

Kızlar özellikle doğum yapan güzel anneler,bişi sorucam
Dün akşam makata doğru çok yoğun baskı hissettim..Aynı zamanda biri altımdan bıçak soktu sanki...Bu ara ara devam etti..Bi ara oturup ağladım korkumdan..Stress oldum..Son zamanlarda bu tür ağrılarım arttı..Aynı zamanda gaz sancısı da yaşıyorum..Bazen ikisini karıştırıyorum..Benim sezeryan tarihi 4 gün ötelendi..Onun da paniği var..Yani 39 u bitirmiş oluyorum..Beni rahatlatın kızlar:KK43:((

canım bende doğurmadan 2 gün önce aynen böle hissediodum,sankı arkamdan bişey giriomuş gibi basınç ve ağrı wardı,bide sankı wc ihtiyacı oluomuş gibi oluodu,bebeğin sanırım aşağı inmiş,ben sezaryen istediğim için bu şikayetlerle dr a gidince almamız lazım dahada aşağı inerse sezaryen olmaz demişti,ben 38+2 de doğurmuştum ,panik olmana gerek yokki rahat ol,allah sağlıkla kucağına almayı nasıp etsin canım

merabalar arkadaşlar:)
yok mu doğuran daha hadi ama arayı açıosunuz??:))
herkes ii umarım,biz de iiyiz işte emzir,gazını çıkar,altını değiştir ,yıka,giydir,emzir...şeklinde gidioruss:))

Merhaba annişler, çok fazla fırsat bulamadığım için artık bende biraz arayı uzattım. Bizim paşayı doyurmak biraz zor olduğu için nerdeyse memeyle bütünleşik olarak yaşıyor, ha çıkmış ha çıkmamaış:)))))Hiç belli değil yani:)))Kan şekeri düşebileceği için dr, öyle demişti 15 dk da bir emzirmem gerekiyor.Fırsat buldukça bakıyorum, ama fazla yazamıyorum, iyi olduğumuzu bildireyim istedim. Aynı zmanda doğum hikayemi de http://www.kadinlarkulubu.com/dogum-oykuleri/244764-hosgeldin-minik-egehanimiz.html bulabilirsiniz.>)))

canım bende doğurmadan 2 gün önce aynen böle hissediodum,sankı arkamdan bişey giriomuş gibi basınç ve ağrı wardı,bide sankı wc ihtiyacı oluomuş gibi oluodu,bebeğin sanırım aşağı inmiş,ben sezaryen istediğim için bu şikayetlerle dr a gidince almamız lazım dahada aşağı inerse sezaryen olmaz demişti,ben 38+2 de doğurmuştum ,panik olmana gerek yokki rahat ol,allah sağlıkla kucağına almayı nasıp etsin canım

Saolasın Esracım...Benim dr yarın da yok:KK43:(Birtek çarş,perş Ank da..Yarın nst ye girmeyi düşünüyorum.Kendi dr um yok ama başka dr a ric etcem artık..Şikayetlerimi o na da anlataym..Cuma günü ultrasona girmiştim..Durum iyi demişti..Allahım hayırlısı artık,hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım,sağlıkla büyütelim inşallah

Ya kızlar benim sağ dizime arada sancı giriyor... Doğum sancısı bacağına giren oldumu aranızda....

İlk bebeiğim olduğu için çok heyecanlanıyorum. Yarın sabah kontrolüm var ama gece bişeyler olmasından da korkmuyor değilim yani...

doğuran herkezi tebrik ediyorum ay ne güzel bir duygu waterfull iyi olmanıza sevindim bende bugun doktora gıdıcem bakalı ne dıyecek doktorum umarım sezeryan demez plasenta aşağıdaydı sezeryan olabılır dedı doktorum umarım herşey yoluna girmiştir uyku uyuyamıyorum yarın ne diyecek doktorumuz diye.sizlere ahaber vericem bi aksilik çıkmazsa bende egeme 19 ocakta kavuşucam çok heycanlıyım geceleri uyku uyuyamıyorum. bu arada benimde çok sancılarım oluyor.Hatta kıramplar giriyor.Birşey daha sormak istiyorum sizlerin karnınızın üzt bölgesinde yanmalar oluyormu benim çok oluyor ara aradaa ağrı oluyor ama daha çok yanma oluyor kızlar

slm kızlar ben geldim gerçi kimse yok gibi günlerdir yokum nette sorun vardı yeni girebildim kızlar msjımı ilk okuyan bir haftadan kısa özet geçsin bana kimler doğurdu ve sağlık durumları hakkında çok merak ediyorum.bu arada bizim bebişimizde 3300gr olmuş dr herşeyin yolunda olduğunu ama bebişimin gelmeye niyetli görmediğini söledi eğer21 kadar kendi isteği ile gelmesse mecburen suni sancı olucağını daha fazla bekleyemiyceğini söledi bekliyoruz bizde bakalım haırlısını kızlar.

günaydın hanımlar..
doğum yapan annelerimizi tebrik ederim.sağlıkla büyüsün bebişleri..
taze annelere bol sütlü, bebeklerine de :emir_bebek: gazsız bir gün dilerim...

günaydın herkese benimde perşembe dr kontrolüm var galiba o gün doğumun ne zaman ve nasıl olacağı netleşecek heyecanlı ve korkulu bir bekleyiş var allah herkese kolay doğumlar nasip etsin yine görüşürüz arkadaşlar

merhaba arkadaslarr
yenı dogumlarımız olmus ay ne guzel gule gule buyutun yavrularınızı
ben cok hastayım yorgan dosek yatıyorum grıp oldum ama oyle boyle degıl
haftaya bugun epidural sezeryan olucam ama aklıma takıldı bu durumda epıdural yaparlarmıkı yoksa genel anestezımı uygularlar bbılgınız varmı bu konuda arkadaslar...

geçmiş olsun özlemcim çok üzüldüm.haftaya kadar geçer inşallah..
grip yada soğuk algınlığı olduğunda kesinlikle genel anestezi yapılmıyor canım.epidural yapılıyor senin zaten öyle olacakmış sorun olmaz heralde.yinede doktoruna bir bildir durumu...
dikkatli ol canım bitki çayları ılık süt iç bol bol.kaanımızıda beslemeyi ihmal etme...

ohh içime su serptın asıkcım cok saol arkadasım
umarım gecer ama hıc sanmıyorum beynım cıkacak sankı oyle bas agrısı burun tıkanıklıgı halsızlık desen had safhalarda allahım yardımcım olsun ınsallah dogumdan sonra bebege gecmez :KK43:(
hangı bıtkı cayları ıyı gelır onları alıp ıceyım

ohh içime su serptın asıkcım cok saol arkadasım
umarım gecer ama hıc sanmıyorum beynım cıkacak sankı oyle bas agrısı burun tıkanıklıgı halsızlık desen had safhalarda allahım yardımcım olsun ınsallah dogumdan sonra bebege gecmez :KK43:(
hangı bıtkı cayları ıyı gelır onları alıp ıceyım

Ihlamur ve ekinezya iyi gelir yani özellikle hamişlere...Öyle biliyorum...Özellikle ıhlamuru 3 bardak kullanabilirsin...Çok çok geçmiş olsun..Evet benim arkadaşımı da epidural yapmışlardı böyle bi durumda

X