2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ezra dondurmadan sakladığında 3 gün saklayabiliyorsun demişti emzirme hemşiresi bana.ben ısıttığım sütü 1 saatten fazla bekletmiyorum.artanı ise döküyorum tekrar vermiyorum.verdikçe bir öğünde ne kadar içebileceğini belirlersin zaten ona göre saklarsın ziyan olmaz.

esracım anne sütünü oda sıcaklığında 6 saat buzdolabında dondurmadan 72 saat derin dondurucuda 6 aya kadar saklayabilirsin canım
cxanım sendemi sağıpta veriyosun her sitede farklı yazıyor dr mu söyledi sana

kızlar emdikten sonra gaz çıkarıyor musunuz hala ben çıkartıyorum
ne zamana kadar devam edicez buna acaba
ya ben hala çıkartıyorum biaara bıraktım kendide çıkarıyor ama çıkaramayınca kusuyorda

iyi kşamlar bu arada.sonunda bende becerdim toplu mesaj işini:lepi:

bugün bizde piknikteydik ama çok yorulmuşum ne yaptıysam:uhm:bu bahar havası beni yoruyor yaw

rüyamdada bugün keneyle uğraşıyordum pikniğede gittikya iyice huylandım kene yapışırsa diye.
oh balım ne güzel piknik sezonunu açmıssın valla biz hala avm lere takılabiliyoz ki burda acaip yağmur vardı bugün

ezra dondurmadan sakladığında 3 gün saklayabiliyorsun demişti emzirme hemşiresi bana.ben ısıttığım sütü 1 saatten fazla bekletmiyorum.artanı ise döküyorum tekrar vermiyorum.verdikçe bir öğünde ne kadar içebileceğini belirlersin zaten ona göre saklarsın ziyan olmaz.
bir öğünde ne kadar veriypsun canım sen

kıslar yarın sabahtan dr gidicez dua edinde çağan kilo almış olsun bugün emzirme kabininde bir kıs gördüm 4 aylıkmış oda benim oğlumun iki katıydı ay çok imreniyorum tombiş bebeklere tabi öncelikle sağlıklı olsun kilo hersey değil ama azcıkta toplasın yüzü falan

inşallah ii haberlerle gelirsin inci,tabiki öncelikle sağlıklı olsun ilerde nasılsa kilo aldırırsın sen

ben birde yarın için takviye milupanın cam kavonozda hazır organik muhallebisini aldım,yarım eşim bakacak bebeğe,olurda süt az gelir yada içmezse die hazırlıklı oliim dedim, deneyen oldumu acaba muhallebiyi,4. aydan sonra yazıo zaten üstünde??

inaysa ben önce emziriyorum daha sonra kaşıkla veriyorum genelde 30 içiyo sen ne kadar veriyosun?inşallah yarın drdan mutlu haberlerle gelirsin canım yaşadıklarını yaşadığım için çok iyi anlıyorum seni

iyi akşamlar kızlar

ben gazını artık gündüzleri çıkarıyorum sadece yani eğer emerken uyudysa hiç çıkartmıyorum dolayısıyla geceleri çıkmıyor gaz sabah toplu olarak alttan çıkıyor:))))

bizde bugün çıktık alışveriş yaptık biraz oğluşuma yazlık kıyafetler aldık, birde park yatak aldık Ch..... co lullaby LX eve geldik kurduk ama hiç beğenmedik acaip teferruatı var bir sürü ıvırı zıvırı neymiş titreşimliymiş müzikliymiş oyuncaklıymış alt açması varmış çocuk alt açmaya sığmadı bile, birde kapılardan geçmedi park yatak, amannnn kurması bir dert toplaması bir dert öyle uğraşıcak olduktan sonra napıyım ben o kadar özellikli park yatağı kan ter içinde kaldım valla o yüzden bende yarın iade edip yerine çok sade bir park yatak alıcam birde mama sandalyesi alıcam parayı tamamlamak için:))

Linay sen ne almıştın mama sandalyesini ?

ınaysacım inşallah iyi geçer dr kontrolünüz, üşümemiştir Çağan merak etme sardıktan sonra bir şey olmaz

Esracım sanada kolay gelsin yarın işbaşı var demek, annen gittimi o yüzdenmi eşin bakıcak Berrak'a

ınanna geçmiş olsun kısa zamanda geçer inşallah

queen geçmiş olsun

ekinsu park yatak için kr.ft jenny önerrim,ince uzun kapıdan geçio,gerçi onunda titreşimi ve alt açmasını kullanmadım,müziğini ve oyuncak sarkacını kullanıorum,memnunum

kızım hiç yüzüstu yatmadı hep sırt üstü yatıo,ince bir yastık kullanıorum uzun zamandır

kızlar emdikten sonra gaz çıkarıyor musunuz hala ben çıkartıyorum
ne zamana kadar devam edicez buna acaba
Ben artık gazını çıkartmıyorum canım.Zaten geceleri hiç çıkartmak zorunda kalmadım.Emip uyuyordu.

iyi akşamlar kızlar

ben gazını artık gündüzleri çıkarıyorum sadece yani eğer emerken uyudysa hiç çıkartmıyorum dolayısıyla geceleri çıkmıyor gaz sabah toplu olarak alttan çıkıyor:))))

bizde bugün çıktık alışveriş yaptık biraz oğluşuma yazlık kıyafetler aldık, birde park yatak aldık Ch..... co lullaby LX eve geldik kurduk ama hiç beğenmedik acaip teferruatı var bir sürü ıvırı zıvırı neymiş titreşimliymiş müzikliymiş oyuncaklıymış alt açması varmış çocuk alt açmaya sığmadı bile, birde kapılardan geçmedi park yatak, amannnn kurması bir dert toplaması bir dert öyle uğraşıcak olduktan sonra napıyım ben o kadar özellikli park yatağı kan ter içinde kaldım valla o yüzden bende yarın iade edip yerine çok sade bir park yatak alıcam birde mama sandalyesi alıcam parayı tamamlamak için:))

Güle güle kullanın canım aldıklarınızı.Ama sanırım park yatağı değiştiriyorsun.Ben kraftın jenny modelini almıştım.Onunda alt açma kısmı var ama hiç kullanmadım:))))Orası bizim masamız gibi oldu, elimizde ne varsa oraya atıyoruz.Kurulumu çok kolay, ama geniş olduğu için kapıdan çıkartılamıyor, mecburen kapatıpta çıkartılabilir.Niye o kadar zorlandın acaba kurmak için.İlk kurulumda ben yöntemi bilmediğim için kuarmamıştım.Ertesi gün öğrendim, kendim tek başıma rahatça kurdum.

kızlar bebişleri sırt üstümü yatırıyorsunuz hala?benimki yüzüstü yatınca burnunu sürte sürte ilerlemeye çalışıyor kollarını oynatamıyor sizlerde durum nasıl?

Ben hergün bir süre yüz üstü yatırıyorum hayatım.Sırt üstü yatarken yüz üstü çeviriyorum, kollarını kendi başına çıkartıyor.Ama bazen kendi uğraşmak istemiyor, zırıldamaya başlıyor yardım et bana diye:)))Dün abisi yüz üstü yatırmış,benim yatağın ortasından diğer ucuna kadar öyle gitmiş.Artık dikkat etmek gerekiyor, tek başına bırakmamak lazım yatak büyük bile olsa.

queen geçmiş olsun

ekinsu park yatak için kr.ft jenny önerrim,ince uzun kapıdan geçio,gerçi onunda titreşimi ve alt açmasını kullanmadım,müziğini ve oyuncak sarkacını kullanıorum,memnunum
Esracım seninde aynı modelmiş.Kapıdan geçiyormu senin ki.Benim ki geçmiyor, geniş modelini almıştım.Turuncu siyah, cibinlikli benim ki.

kızım hiç yüzüstu yatmadı hep sırt üstü yatıo,ince bir yastık kullanıorum uzun zamandır

Uyurken Egehan'da yatmıyor.Ama ben oyun oynarken yüzüstü yatıryorum ki emeklemeye haırlık yapsın.
Senin msnde sorun vardı sanırım, yazdıkalrın gelmedi bana az önce.

İyi geceler, bol sütlü uykular kızlar, benimde uyku saatim geldi.
Esracım sana başarılar dilerim yeni iş günlerinde.Senin için biraz zor olacak ama, mecburen çalışmak zorunda kalıyoruz.

Gezmeden geldik biz.. Kızım pek huysuzlanmadı bu sefer... Ama inat etti saat 9 a kadar uyumadı.. Sonra yarım saat uyanıp geri kalktı... 11 de eve geldik... Şimdide emdi gazını çıkardı yattı... Bizim küçük hanım yerini yadırgıyor... Yatağını istiyor anlaşılan...

Neyse güzel anneler ben yatmaya gidiyorum. Çok yorgunum... Gazsız, sancısız, bol uykulu bir gece diliyorum hepinize...

kıslar yarın sabahtan dr gidicez dua edinde çağan kilo almış olsun bugün emzirme kabininde bir kıs gördüm 4 aylıkmış oda benim oğlumun iki katıydı ay çok imreniyorum tombiş bebeklere tabi öncelikle sağlıklı olsun kilo hersey değil ama azcıkta toplasın yüzü falan

inaysa canım hayırlı haberlerle gelirsin inşallah..sağlıklı olsunda boşver kiloyu senin oğlun da çıtı pıtı minnoş olsun :)

ben birde yarın için takviye milupanın cam kavonozda hazır organik muhallebisini aldım,yarım eşim bakacak bebeğe,olurda süt az gelir yada içmezse die hazırlıklı oliim dedim, deneyen oldumu acaba muhallebiyi,4. aydan sonra yazıo zaten üstünde??

dünürüm hadi hayırlı olsun yarın işe başlıyorsun..hiç üzme kendini hem yarım günsün hemde biraz evden uzaklaşmak giyinip süslenmek iyi geliyor insana..ben muhallebi almadım sütünü ayarlıyorum gerek duymadım hiç mamaya..

iyi akşamlar kızlar

emelcim o park yataklar geniş oldukları için odadan odaya zor taşınıyor..ince olarak kraft jenny düşünebilirsin..nerden aldınız ? sesini titreşimini alt açmasını bende hiç kullanmadım belki büyüyünce kullanırız..ben ebebekten chicco nun mama sandalyesini aldım..E-Bebek | Mama Sandalyesi | Lüks Mama Sandalyeleri | Chicco | Chicco Polly Çift Kılıflı Mama Sandalyesi

ben artık pek çıkarmıyorum gazını..gece rahat etsin diye emdikten sonra dik kaldırıyorum hemen gaklıyor zaten rahat rahat uyuyor..bugün 2.gün hala kaka yapmadı yaa..

Esracım seninde aynı modelmiş.Kapıdan geçiyormu senin ki.Benim ki geçmiyor, geniş modelini almıştım.Turuncu siyah, cibinlikli benim ki.

geçio bizimki pembe gri olanı

Uyurken Egehan'da yatmıyor.Ama ben oyun oynarken yüzüstü yatıryorum ki emeklemeye haırlık yapsın.
Senin msnde sorun vardı sanırım, yazdıkalrın gelmedi bana az önce.

ewet canım sorun vardı yazılar gitmrdı bi türlü

benımkı yarın gitceğimi anladı sanırım her gece 11 de emip uyumaya dewam eden kız hala uyanık,3 saat sonra geri kalkaıcam-tatlicadiarzu-

günaydın kızlar bugün kimse uyanamamış herhalde

Alisha nerdesin dükkanı açmamışın bugün geldim kapıda kaldım bak :)))

burdayım kızzz, balayı fotolarıma bakıodum moralim bozuldu ya nerden nereye

X