2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba herkese.

kançiçeğim ben niye göremedim kızını hemen sildinmi kız

bende aynı işlemi yapıyorum kankicim şimlik şükür yok bi sorumuz ama büyük kızımda çok çektik zeytin yağı içirdik göbeğine zeytinyağıyla masaj yaptık ne bilim anlycağın zeytinyağı birebir

nazara kolay inanan birisi değildim ama bugünden itibaren inanmaya başladım.benim oğlan iki gündür hasta diyordumya eşimin yengesi geldi az önce bu çocuk nazar olmuş dedi.ben bir okuyayım dedi benim oğlaan kendine geldi sanki.ya da neye inanırsan öyle olurmuşya....eymende çok gülüyor herkese.birde sesli sesli gülüyor.eşimin yengesigil çok gülüyorya herkese nazar olmuştur dedi.

balim tmm koyayim bariiiiiiiiiiiii......:)
zeynepcim ben de o yontemi kullandim,kulak cöpünü yaga batirip poposuna degdiriyorum ama korkuyorum ona da alismasin artik kendi yapsin diye.3 aylik oldu ama...

kızlar ben uçar kociş çaya çağırıyor
iyi akşamlar :asigim:aşkım çay yapmış bana

aynen benimki sadece dogumdan sonra birkackere yapmisti.onun disinda hep ben yaparim..

Of kızlar yaa...Kocamla accaip kavga ettim annesi yüzünden...Hem de evde bidolu misafir vardı.iğer .Biz diğer odada ettik kavgamızı gerçi..Çok kırgınım..Ben hayatta annesine bu kadar düşkün adam görmedim

Öyle kırgınımki şu anda yüzünü dahi görmek istemiyorum...Neyseki yatılı misafirim var da muhattap olmuyorum

canım sıkma canını hassas dönemdeyiz kavgalar çok oluyor haliyle boşver sen bebişine bak üzme kendini

iyi geceler süt sağarken bakiim dedim kimse yokmuşlajoconde ben de etmemek için çok zor sabrediyorum sinirlerimiz bozuluyokolay mı tüm gün evin içinde çocuklarla insan bunalıyo.dışarı çık canım havan değişir hem misafirin de varmış moral olur değişik yüzler farklı sohbetler...

Son düzenleme:
günaydin arkadaslar benim bi sorum olacakti bebeklerinizi nasil yatiriyorsunuz??
yastik koymaya basladinizmi yada daha erkenmi?? ben koymuyorum ama ne zaman koyulacaginida tam bilmiyorum
Ben alçak bir yastık kullanıyorum bazen.

duygucum çok sevindim işallah düzenli olatrak hep yapar ben ateşölçer braun kullanıyoruym gayet güzel valla tavsye ederim kulaktan ölçüyor
Cleeverin ateş ölçerini kullanıyorum bende , çok memnun kaldım.

kociş aradı hazırlan gidiyos sositosositodedi ayyy nereye dedim abant a dedi:sm_cool:3 gün kalıp gelcez öptüm siziŞeniz
OOOO gez bakalım hayatım, iyi bir tatil olsun inşallah senin için.

İyi geceler arkadaşlar,
Egehanı uyutayım derken bende uyumuşum.sırnaşık şeySayfa açık kalmış, nasılsınız_?

Afiyet olsun dünürüm, iç çayını.İnşallah bol süt olur benim gelinime.Şeniz
balim tmm koyayim bariiiiiiiiiiiii......:)
zeynepcim ben de o yontemi kullandim,kulak cöpünü yaga batirip poposuna degdiriyorum ama korkuyorum ona da alismasin artik kendi yapsin diye.3 aylik oldu ama...
Aslıcım, ben kaka yapmadığında, zeynep'in dediği gibi 1 kaşık z.yağı içiriyorum, hafif ısıtılmış, bir de sıcak sıcak z.yağı ile karnına masaj yapıyorum.Daha şimdiye kadar poposuna hiç birşey sokmadım.Alışmasın öyle kakasını yapmaya. Bazen gaz çıkartamazsa senin yaptığın gibi bacaklarını karnına doğru bastırıyorum.Ya da bisiklet çevirir gibi çevirtiyorum.

Canım çok alıngan olduğumuz bir dönemdeyiz.Sağolsun kocalarda bunu anlayamıyorlar. Bazen annelerini savunacağız diye eşlerini kırıyorlar, farkında değiller. Sen hiç birşeyi takma canım, bebişinle ilgilen.Kafana takma fazla.

Kimsecikler kalmamış, ben de gideyim bari.Herkese iyi geceler , bol sütlü uykular hepinize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…