2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayçacım bendim o helvayı yapan,hatta şimdi kalan vardı biraz dolapta,onu yiyodummcokacimcoook acayip tatlıcıyım ben yaakafamçokkarıştı

burcu pekmezdemi süt yapıo canım:uhm:
bu arada kaç kilosunkafamçokkarıştı

valla ben yemek konusunda çok rahatım benimki hiç aramaz hatta arim of aşkkım ne yemek yapim desem ya yap basit bişeyler der yada uğraşma der hakkını ödeyemem ama ben rahatsız oluyorum hep geçiştirmketen

en şanslı benim :))))))) benimki rejime girdi 1 aydır salata çorba yiyor yazık :))

akupunktura gidiyor liste vermişler ...10 kilo verdi adam öyle hırslı ki hiç çıkmıyor listesinin dışına...

ya ama çok karışık geldıde ondan canım ya kızma tamama.s.
afiyet bal şeker olsun elvine süt olsun inşallah:dance:

marsg nbr canım,kızın nasıl,özlüomu senı yaaa
bende pazartesi işe başlıom ,nasıl yapcaz kara kara düşünüom

kızçeyi yıkadım temiz temiz giyindik biraz oynadık karnıbaharımda pişti benim olan kısmı tam ikinci parti çamaşırını atıyodum defnoşun hooop deterjanı döktüm deli oldum offff heryerin batmasınamı yanim giden deterjanamı yanim öfff sakarlığım üstümde bugün pek bi devirgenim

yani öncedeen içiyordum hamişken kan yapsın die ondan öle dedimm şimdi içmiyrm bide doğumdan sonra içtim...ama sanırım yapıyo süt yanlış olmasın yinede..

ben 85'le girdim doğuma 64le kalmıştım hamile yani 21 kilo aldım...13'ü gitti..8'i kaldı..72 kiloyum şimdi...

valla marsg aynen benimkide kilo vermek istiyo ben çorba salata koysam aynen senin gibi işine gelir hayır demez

akapunktur acayip işe ayarıo,bundan 4 sene ewwel bende 3-4 kılo fazlam vardı bir türlü veremıodum,arkadaşla 1 ay akapunktura gittik,çok işe yaradı,tatlı yeme isteğimi tıkadı dr,hiç açlık hissetmıodum,en önemlısıde hiç elın ayağın titremıo kan şekerın düşmeden rejim yapabilmiştim,o günden sonra kilo problemım olmadı ,tabı 2 senede dewamlı step yapmıştım,şimdi şu ew okul bebek işini bi düzene oturtturayım yine stepe başlıcam hemen karşı sokağımıza spor center açılmış,kolay oluor gitmem en azından,yaza eskı formumu bulmam gerek,eşimin kardeşinin düğünü war

bende başlıcam spora bi 6 aylık olalım ek gıdalara geçelim günde 1 saat bırakırım giderim

marsg nbr canım,kızın nasıl,özlüomu senı yaaa
bende pazartesi işe başlıom ,nasıl yapcaz kara kara düşünüom

ah canım ben çok özlüyorum onu... kızım pek bişey anlamıyor bence... anneme çok alışık zaten ilk günden beri...

ama geliyorum böyle o kokusunu içime çekiyorum varya yiyip bitiriyorum valla. şanslısın yarım gün gidiceksin...

oda sende pek bişey anlamazsınız... annenmi bakıcak

hamarat kadının hali başka oluyor... biz akşam yıkayıp uyutuyoruz gunduz yıkamıyoruz hiç

ben de yiyom şimdi ben de..bişicik olmaz ondan kaydirigubbakcemile3 boşver, afiyet olsun ..

önemli değil barcli cim :))

marsg ewet canım annem bakıcak,ama artık bizimki ayırt edıo,annem kaç aydır yanımızda olmasına rağmen yeni yeni kucağıma gelmek istıo,ağlıo falan başkasında,bakalım nasıl olcak

hamarat kadının hali başka oluyor... biz akşam yıkayıp uyutuyoruz gunduz yıkamıyoruz hiç

aman şekerim keşke hep böle olsam arada tutuyo işte :))) ben hep gündüz yıkıyorum benimki akşam 8 gibi uyuduğundan akşama bırakmıyorum ben

ay bu defa ben de kaynatmaya geldim ama bizimki uyanmak uzere...anam oku oku bitiremedim ama benimki uyanacak die de iki satir laflayim dedim...

ah su faturalar..bizimkinde de sorun var ama kesin...ya normalde 30-40 gelen elektrik 250 civarinda geldi gecen...yuh dedik ama odedik..-tatlicadiarzu- dedim bizimkine itiraz edelim bi sorun var diye..o da bakariz dedi sanirim bana kaldi -tatlicadiarzu-

ayca nazo sagolun kizlar gelecegiz insallah icimde hala umut var...

alisha gecmis olsun dunurum aman iyiles sen bize lazimsin...gelinimi buyutcen naniknanik kaydirigubbakcemile3

bak simdi yazacam derken unuttum kimin yazdigini..anaammmm tarifler bile donuyo yaw icinde yumurta sut yogurt felan olmayan tarif var midir...ay canim cok tatli cekiyo ama yiyemiyom...sagolsun burdan esim arap marketinden hurma almis da arada agzima atiyorum...ama kilolar hala duruyo Çok üzgünüm çoook

ya bugün menünüzde ne var,balım yaptı yemeğini ohh rahat
walla benim eşimde yemek konusunda hiç zorlamaz benı,ne yapiim dıe sorduğumda yap işte bişeyler,yapamzsanda kahvaltı yaparız,yada makarna der,ama benim içime sinmıo
kalan azcık taze fasülyem yemeğim var ,dolaptada kabak var,pirinçle pişirip kabak çintmesi deriz biz dereotlu falan,başka türlü pişiren varmı acaba kabağı? yada kabak mücvermı yapsam onuda kızartmak vakit alıo ya

esracim dut pekmezi de sut yapiyo diye okumustum ve hemen yedim yapti ama sanirim psikolojik olarak kendini inandirmak ve sutu takmamakla alakali sanki sut miktari biraz da...sanki takmayinca ve duzenli yemegini yeyince sut oluyo gibi..ama takinca olmuyo tecrubeyle sabit

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…