2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kıslar siz ayakkabı aldınızmı kusulara kaç numara aldınız çorap ve ayakkabı numaranız kaç arkadaşlar

canım ben önce 18 aldım büyü geldi sonr a17 aldım bu baya iyi oldu iki tane spor ayakkabımız oldu babmızla halı saha maça gitcez :emir_bebek:

Eee hanımlar yemekler ne alemde.. Börekler yapıldı mı? Valla ben acele yaptım böreği tuzu biraz olmuş ama eşim beğendi.. Bugün evi temizlediğim için çok yorgunum o yüzden sadece çorba ve börek vardı...

Yarını düşünmeye başlıcam birazdan..

Gideyimde kızımın tırnaklarını keseyim. Zaten mızırdanıp duuruyor. Yine süt bitti acıktı..

ben yaptım canım aynı senin menüden çorba börek ayran çok da güzel olmuş ha çok yedim yine kaldı kilolar yaaa cokacimcoook.sen bi de sadece börek çorba demişin e daha ne olsun bacım bebişlerle bunu bulduğuna dua etsin kocişler -tatlicadiarzu-

dün bizde migrosa bez almaya gittiğimizde gezerin keten ayakkabılarından gördük aldık ama indirimde olunca bitmiş 21 numara kalmış onu aldık.oğlum seneye kışa evde patik niyetine giysin dedim malum 21 numara ancak seneye olur

nazlıcan maşallah egeye süper olmuş :lepi: harika görünüyor Rabbim nazarlardan esirgesin
sen nasılsın canım ne zamandır yoktun

nan alishaaaa alttan okuma çabuk yorum yaz evinin resimlerini koydun niye bakmıyon nan yorumlara:mymeka: arada yorum yaz konuna sonucu iyi olur:jeyyar:
bu arada hani mutfak eklemedin gitti

ya kızlar sizle myhabbet ederken ewsahibim geldı oturmaya zaten yan dairemde oturuo,çıkıverdım o yüzden ,maşallah börekler yenılmış bile,bende köfte vardı dolapta onu yapıcam daha ızgarada yanınada makarna,kızımla babası markete gitti,daha yemek yicez anlıcanız
zeynep nasılsın canım??yoktun yine kaç gündür

ya kızlar sizle myhabbet ederken ewsahibim geldı oturmaya zaten yan dairemde oturuo,çıkıverdım o yüzden ,maşallah börekler yenılmış bile,bende köfte vardı dolapta onu yapıcam daha ızgarada yanınada makarna,kızımla babası markete gitti,daha yemek yicez anlıcanız
zeynep nasılsın canım??yoktun yine kaç gündür

ya siz kızlar başka nerelere takılıonuz yaww,ben bu topiğe zor yetişiom:))))

geldim esracım ya kadın doğuma gidip geliyorum spiral taktıracaktım ya geçen perşembe gittim enfeksiyon yoğun riaya uygun değilsin dediler o kadar felaket canım yandı ki esracım dudağımda sıkıntıdan kocaman bi yara çıktı oysa acı eşiğimde yüksektir düşün nasıl bi acı olduğunu rahminde küçük dediler
neyse bugün kendi jinekoloğuma gittim enfeksiyon var ama yoğun değil rahmin küçük olduğu için acın çok olmuş dedi sezeryanlı kadınların rahimleri küçük oluyormuş offf mahvoldum 1 haftadır

kızlar valla benimde canımı çektirdiniz bende kalktım ıspanaklı börek yaptım ama hazır ıspanak aldım valla yoksa yıka pakla zor yetişirdi

bizde bugün dr gittik dr bıngıldağı kapanmak üzere vitamini kes dedi artık vermicem kilomuz 7 olmuş boyumuzda 65 cm

ekinsu maşallah meriç onata güzel kilo almış canım boyuda uzamış uzun boylumu olcak dersin varmı ailede uzun insanlar :))

ben yaptım canım aynı senin menüden çorba börek ayran çok da güzel olmuş ha çok yedim yine kaldı kilolar yaaa cokacimcoook.sen bi de sadece börek çorba demişin e daha ne olsun bacım bebişlerle bunu bulduğuna dua etsin kocişler -tatlicadiarzu-

Doğru cnm haklısın.. Valla zor yetişiyoruz artık. Yorulmak önemli değilde, sütüm az olunca moralim bozuluyor...

Ben bu süt olayını anlamadım gitti...Tam diyorum sütüm az, doktora gidip mamaya başlıyayım..Ertesi gün göğüsler bom boş...Anlamadım gitti.. Arkadaşlar diyoki, bebe bisküvisi al sütünle veya suyla ezip verirsin sütün olmaınca.... Erken değilmi bebe bisküvisi için...

benim annem 30 sene önce erkek kardeşime 3. aydan itibaren başlamış bebe bisküvisine o zamanlar mama falan yokmuşki

ekinsu maşallah meriç onata güzel kilo almış canım boyuda uzamış uzun boylumu olcak dersin varmı ailede uzun insanlar :))

saol canım teşekkürler , bizim taraf hep uzun onatın dayısı nerdeyse 1.90 sanırım oğlum dayısına çekti

geldim esracım ya kadın doğuma gidip geliyorum spiral taktıracaktım ya geçen perşembe gittim enfeksiyon yoğun riaya uygun değilsin dediler o kadar felaket canım yandı ki esracım dudağımda sıkıntıdan kocaman bi yara çıktı oysa acı eşiğimde yüksektir düşün nasıl bi acı olduğunu rahminde küçük dediler
neyse bugün kendi jinekoloğuma gittim enfeksiyon var ama yoğun değil rahmin küçük olduğu için acın çok olmuş dedi sezeryanlı kadınların rahimleri küçük oluyormuş offf mahvoldum 1 haftadır

Cnm geçmiş olsun.. Ben gitmeye korkuyorum.. O yüzden erteleyip duruyorum...

ekinsu cnm sağol.. Bende çok zorda kalırsam vereceğim.. Mesela bu gece.. Perşembede anne çocuk sağlığına gidip ordaki doktorla görüşeceğim.. Çok ilgileniyorlar çünkü...

uzmanın kafası karışmış zannımca 2010 ocak annelerini kilitlemiş

Henüz 2009 yılının başlarında sayılırız..Konu başlığında belirtilen 2010 yılının ocak annelerine çok var taktir edersiniz ki..

Lütfen zamanı gelmeden,aylar önceseinden bu aylara göre konular açılmasın..
2009'un sonlarına yaklaştığımızda açıp,paylaşım yaparız..

2010 ocağa aylar olabilir ama hamilelerin ortaya çıkmasına günler var

Selam kızlar .....
zeynep geçmiş olsun canım,bende acıyacak diye ha bire erteliyorum ama korkunun ecele faydası yok önümüzdeki ay gidedez bizde doktora..
ekinsu maşallah bizim minik onatımıza,hep böyle sağlıkla gider inşallah,devam mamaları elbette bebeklerimiz için faydalı ancak bende annemden biliyorum sütlü pirinç unu verirdi kardeşime,eskiden mamalar mı varmış,bu mama olayında ben biraz ticari yönlendirme var diye düşünüyorum...

ya şaka mı bu ben şu nq yla bi sürrü cevap yazdım ama silinmiş!!!!!!delirtmesin beni bak kızdım haaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

merabalar:)
arkadaşlar teşekkür edeirim hepinize ii dilekleriniz için:))tekrar dönemedim sayfalara :KK43:

dünürüm maşşallah onata aradaki açıkta zamanla kapanır herhalde...bizim kızın kilo alımı yavaşlıyo artık tamamlarlar birbirlerini

X