2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

öylemi diyosun sizin oğlan balık et seviyo herhal :)))
bikaç kutu daha var preonlar bitsin 2ye geçim o zaman zaten preyi piyasada zor buluyorum hemde çok acaip fiyatlarda şimdiye dek en ucuz 16ya buldum ama 22ye hatta 25 satanda var

ayşekerim senin damat babasına çekerse defne doyuramaz oğlumu cokacimcoook bencede elindekileri bitiripgeç ayına göre olana daha doyurucu olur hem preaptamil nasıl doyursun onu
öptük şekerim gelinimizi de biz kahveye gidiyos komşuya :kahve:

öyle yapalım
ayyy bizim kız yumurta kırmasını bilmez :)))))))) senin oğlanı nasıl doyurcak :)))))

afiyet olsun şekerim inşallaaaaaaahhhhhhhhhhhhh gelin kahveleride içersiniz :))))))))))

merabalar:))
ah nazlıcan biz de özledik seni ne komşusu:))
sedakçım bilgi için teşekkürler:)
heracım 4.ayınız ve 3.ay bebekleri maşallah hepinize:))
çağan beyimiz de katılmış dönen gruba maşallah:)
bizim mamamız bitti ben de aptamil 2 aldım ,10 gün var bişi olmaz die:))

merabalar:))
ah nazlıcan biz de özledik seni ne komşusu:))
sedakçım bilgi için teşekkürler:)
heracım 4.ayınız ve 3.ay bebekleri maşallah hepinize:))
çağan beyimiz de katılmış dönen gruba maşallah:)
bizim mamamız bitti ben de aptamil 2 aldım ,10 gün var bişi olmaz die:))

sağol cnm. bizim tembel hala dönen grubunda değil:)

kızlar 2 saat önce nil bi anda burnundan kusmaya başladı,ben hemen sağlık ocağını aradım bi götürün hastaneye dediler ,gittik film çekildi şükür bişi yokmuş ama ne ağladı kızımm yanaklarından aktı yaşlar uzun uzun,eşim arabayı gece birine vermiş ,bi de onu bekledik ben de gerildim ömrümden ömür gitti,ne zor şeymiş ana olmak.Allah meleklerimizi korusun..

oh maşallah herkesler buradaymış işlerimi bitirdim oğlanı uyuttum misafirlerimde yarım saate gelir onlar gelene kadar bir bakayım sizlere dedim :)))))))

ay dünürüm geçmiş olsun acaba emerken falan soluk borusunamı kaçtı süt omu çıktı çok şükürki bişeyi yokmuş ay zor valla annelik yemes neden yemes yer neden yer uyumas neden uyumuyor uyur ay fazlamı uyuyor helede benim gibi pimpirikli isen zor işin valla

günaydınlar
bizimki de çok uyanıo bazen inaysa, haftada bir yapıo saat başı, yarım saat başı falan emiyo uyanıyo, yrn doktora gidicez bende mama versem uyutmadan gece nasıl olur sorucam, normalde 2kere kalkıyo sorun diil o da, her sabah 6ya kurulu, bıktık 5lerde 6larda kalkmaya, acaba diyorum alttaki storu güneş geçirmeyenlerden mi yapsam, kandırabilirmiyiz ki böceğii
bizim ve daha sanırım bisürü kişinin bugün 3. ayı, 17ocak kardeşliği iiki doğdunuz bebişler, bizde iiki doğurduk:)

canım seninkşnş erken kalkması birazda erken yatmasından kaynaklanıyo sanki yanlış hatırlamıyosam akşam 8-9 gibi uyuyo demiştin,bence sabah saatine kadar uykusunu alıyodur,istersen iki saat ileri almaya çalış uyku saatini ozaman kalkış saatide değişebilir.duru maşalllah 2 haftadır 11 de uyuyor öğlen 12 kalkıyor aralarda 3-4 saatte bir emmeye kalkıyor tabi.

inanna geçmiş olsun cnm niye olmuş peki öyle bi kusma bişey dediler mi

önce size bir günaydıınn diiim ,sonrada okuyiim bakalım ne kaynatmışınız sabah sabah:)))

canım seninkşnş erken kalkması birazda erken yatmasından kaynaklanıyo sanki yanlış hatırlamıyosam akşam 8-9 gibi uyuyo demiştin,bence sabah saatine kadar uykusunu alıyodur,istersen iki saat ileri almaya çalış uyku saatini ozaman kalkış saatide değişebilir.duru maşalllah 2 haftadır 11 de uyuyor öğlen 12 kalkıyor aralarda 3-4 saatte bir emmeye kalkıyor tabi.

anaaaaaa benim geline bakın hele öğlene kadar uyuyormuş vay tembel vay

sedakt kıs maşallah duruya öğle anam nasıl ayarladın bu uyku olayını

kızlar 2 saat önce nil bi anda burnundan kusmaya başladı,ben hemen sağlık ocağını aradım bi götürün hastaneye dediler ,gittik film çekildi şükür bişi yokmuş ama ne ağladı kızımm yanaklarından aktı yaşlar uzun uzun,eşim arabayı gece birine vermiş ,bi de onu bekledik ben de gerildim ömrümden ömür gitti,ne zor şeymiş ana olmak.Allah meleklerimizi korusun..

Cnm çok geçmiş olsun.. Allah bütün melekleri korusun inş..

oh maşallah herkesler buradaymış işlerimi bitirdim oğlanı uyuttum misafirlerimde yarım saate gelir onlar gelene kadar bir bakayım sizlere dedim :)))))))

Kolay gelsin cnm.. İnşaAllah kuzucun uslu durur da sende güzelce ağırlarsın misafirlerini..

seda kız maşallah ne güzel uyuyor benim oğlan önceden akşam 8 de yatıyordu sabah 7 de kalkıyordu ama tabi aralarda hep uyanarak şimdi 10 da yatıyor ama yine 7 de kalkıyor bir şey değişmedi malesef

nohcoy hurma ve leblebi ye canım denendi sütü artırıyor birde kızlardan biri demişti elevit vitamin ilacı artırıyor diye oda doğru

nohcoy hurma ve leblebi ye canım denendi sütü artırıyor birde kızlardan biri demişti elevit vitamin ilacı artırıyor diye oda doğru

Sağol cnm deniyeceğim... Bu leblebi beyaz leblebimi yoksa bildik sade leblebimi...

Bu arada benim kız gece kaçta yatarsa yatsın sabah en geç 7 de uyanıyor

aynı şeyi dün yaşadım tam gülüyoduk burnundan fışkırmaya başladı benimüzerime koltuğa hemen ters çevirdim yüzüne üfledim baktım nefes alıyor normal ama saniyelk zaman dilimi bana ömrümden ömür götürdüsenağlama

X