2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

solun kızlar ya valla çok dikkat etmek gerekioo bizimde öle uykusu gelio uyumuyo uyutmak için denemediğimiz yöntem kalmıyo sadece bağırıyoo neden acaba uykusu gelince uyumamak için diretio anlamıyorum...

esracım indi artık geçti çok şükür..çok sevindim kilo vermene cnm ne güzel bi duygudur eski pantolanlarına girebilmek keşke bende o duyguyu yaşasam

günaydın kızlar,bu haftamızda bebişlerimizle iyi geçer inşallah....
barcli geçmiş olsun canım,adı üstünde çocuk ,yaptığının tehlikeli bişi olduğunun farkında değil ,allah korumuş canım...
esra benim geçen ay sona erdi rahat günlerim benimde normalde 4 gün sürer bu ilk olduğu için heralde 7-8 gün sürdü....
benimde dün akşam yemekte misafirim vardı,gece 3 te yattım,mutfakta iğne atsan yere düşmez o kadar dağınık yani ama bıraktım valla sabah toplarım artık dedim,sabah bi kalktım benim koçiş mutfağı tertemiz yapmış,ben bu adamı seviyorum yaaaa

ay ezra bana gelende ne güzel şahika gibi olmuşun löp löp etlenmişin deyip gülüyolar senağlamadikkat ediyorum yürüyüş yapıyorum ama 100gr bile gitmiyo kardeşimde mayısta evleniyo bu bedenle ne giyicem acaba :çok üzgünüm:

yaaaa bende eski pantolonlarıma girebilmek istiyorum senağlama esrayı kıskandım şimdi :dilcikar:

kızlar şurda iki satır yazıyım dedim benimki kıyametleri kopardı,artık sonra görüşürüz....

saol cnm...ayy inanmıyorum kimbilir ne kadar sevinmişsindir öe görüncee bana hayatta nasip olmaz böle bişi bizimki bardakların yerini bile bilmez mutfağa o kadar yabancıbenneyaptımki

ben günde 2 kere veriyorum doktorumuz emzirdikten sonra 60 cc ver dedi akşam verme dedi bir sabah bir de ikindi veriyorum

Ay doyarmiymis o kadarcikla yaa ben benim gunduz var aksam bitiyor sutum off cok uzuluyorum yaa

Herkese iyi haftalar,
Barcli geçmiş olsun canım, Allah korusun tüm bebişleri.
Marsg ben emzirdikten sonra 90cc veriyorum ama hiç emzirmediğim zamanlar 120cc alıyor.Gerçi sabah ve akşam değişiyor yeme miktarı, sabahları daha az (15-20cc kadar) mama yiyor.Geceleride sadece emiyor.Benim vücut gündüz süt üretemiyo galiba!!!!

Canim buyk gecmis olsun allah korumus biziMkide sleperdan dustu gece bir kalktik cocuk yuz ustu yerde uyuyor yavrum

gülce nbr bizimkide gittgimiz yerde ve eve gelen olunca beni yalancı cıkarıyo aaaa bumu diyolar mızmız böyle bebege can kurban bizimki o sırada pis pis sırıtıyo tabii oh oh görürsünüz siz onlar gidince diyodur garanti:))

bizde evdeyiz..........
cuma cmt nasıldı hava şimdi nasıl bide.....
gelinim napıyo bakiiiimmmmmmm...........

elacım sen o kadar kilolu gözükmuodun,kaç kilosun canım?

yaaaa bende eski pantolonlarıma girebilmek istiyorum senağlama esrayı kıskandım şimdi :dilcikar:
walla kıskandırmak gibi olmasın ama sürekli yiyorum hergün muhakkak tatlı ,tatlı yoksa çayın yanına kek çörek börek yerım muhakkak,berrak sürekli emıor sanırım ondan kilo werıorum,üstünede regl olunca ödemde gitti galiba,

filiz nbr canım,sen bu repleri nasıl yükseltion ya-tatlicadiarzu-
her görmemde 2 ye katlanıo maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…