2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba canım, sanırım herkes aşk yakar'ı izliyornaniknanik
Teşekkür ederim, yakışıklıdır paşam.Ama gelinim reyyanda çok tatlı maşallah, birbirlerine yakışacaklar:lepi:
Kançiöçeğim, senin minnoşu göremedik hayatım daha. Ne zaman bir resmini koyacaksın şuraya_?kaydirigubbakcemile3Sende aysima gibi naz yapıyorsun herhalde, kime çektiği belli zillinin:roflol:

sengözlerimebaksanabbakıyorumda kimse kalmamış...
ezra bende senin fikrine katılıyorum ama belli bi limiti doldurunca aynı kişilerle fikirlerimiz aynı oluyor kafamçokkarıştıanladın sen nedemek istediğimi:enbuyukkk:kaydirigubbakcemile3

iyi geceler yine pozisyonumuzu aldık oğlan ayağıma laptop yanıma:)bu oğlan 1den önce uyumuyo ama inadım inat bu gece erken uyutçam.esnemekten ağzı yamuldu inatla gözleri açık.
kançiçeğim gelinimin resmini koy:)bak bu kadar naz olmaz oğlumun gönlü başkalarına kayabilir:)

Kızlar iyi geceler hepinize.Biraz uyuyayım ben artık.Gece çok sık uyanmaya başladı bu aralar bizim paşa.Acaba sütüm yetmiyor mu diye düşünmeye başladım.Kilo alımı iyi ama.Bakalım bu gece nasıl olacak.

benim tickerıma ne oldu, esra ne güzel yapmıştı bugün ya
benim kızımda uyudu,aslında bende yatsam fena olmaz ama hiç uykum yok bari film izliyeyim.
waterfull valla haklısın bende elime bi krem sürmeye üşenirim ama çocuklar söz konusu olunca akan sular duruyor.
bende kaçtım herkese iyi geceler.

iyigeceler arkadaşlar ben ayın 15 iş başı yapıyorum doğum öncesi akılsızlık edip göğüs pompas almadım şimdi almam lazım medelanın elektirikli pilli olanını tavsiye ediyor herkes aranızda kullanan varmı memnunmu birde biberon sorunumuz var almıştım nuk ama dr.browns varmış yavaş akışlı ve gazı önlüyormuş onu almayı düşünüyorum ama kullananların fiirlerini almak istedim mesela bu biberonlar boy boy aşamaları var sanırım anlayamadım hangisini almam gerekiyor ve içindeki çubuğun temizliği kolay oluryormu çok soru sordum kusura bakmayın

ben de ondan kullanmıştım sanırım ,iyiydi..
biberon avent kullanıorum o da delik sayılarıyla değişiklik gösterio bence 3 akış hızlı olan var kendin ayarlıosun en mantıklısı o 6.aya kadar kullanırsın sonra 4 delikliye geçersin.ben aldıktan sonra görmüştüm onu pişman olmuştum:ecrin_bebek:

hazır kimse yokken size bu sabahımı anlatayım:)
05:59 nil seslenio...kendimi yataktan atıp kızımın yanına gidiorum,bi kokumu var??hemen altını açıorum emerken uyur işallah sonra:)çişmiş..nil iice uyanıo,ee kızım eee ee:))hemen koltuğa atıorum kendimi başlıorum emzirmeye,bi yandan memeyi bi yandan kafamı tutuorum uyumayayım die:))ooo bu kız hiç uyuyacak gibi diil!!du diğerini de vereyim ..ıı-ıı uyumuo,yatağına koyayım emziğini takayım ve hemen ütü odasına!!!sabah sabah sinir oluorum ,bi klasik pantolon bi gömlek ( ay süeter mi giyer kazak mı amaaan ütüle uşak ikisini de!!taman kızım bağırma yahu!!!gelcem işallah:))şunları dolaba asayım!!...
ve bi mesai daha hızla başlar:))
hehe çok komik geldi birden ,acaba ağlanacak halimemi gülüorum??

teşekkürederim canım

kızlar günaydın

Duygucum çok hızlı başlamışsın güne Allah kolaylık versin

Meraaaaaal senin dr mustelanın hangi şampuanını vermiş bi yazsana bana benimki göz yakıyor (

günaydınlar hanımlar güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle beyaz bulut işallah biberonu alır ben bir sürü biberon denedim almadı kaşıkla veriyorum döke saça alıyor o zaman
kıslar 4. ayı dolanlar dr dönüşü bilgileri paylaşın bizimle ek besinlere başlıyormusunuz dr larınıza bir sorun birde bu kan için vitamin vericekmisiniz 4. ayda başlanıyormuş

Ekinsu bu konak dediginiz Nazim oluyor benim kiz sacsiz basinda boyle sarisari biseyler var elimle kaldirinca kalkiyo normalde deriye yapisik omudur konAk

Ekinsu bu konak dediginiz Nazim oluyor benim kiz sacsiz basinda boyle sarisari biseyler var elimle kaldirinca kalkiyo normalde deriye yapisik omudur konAk

ekinsu demişsin ama, herkes bebişlerle o kadar meşgulki ben cevaplim görmüşken.
evet canım aynen o tarif ettiğin konak işte. bizimkinin de başının ön tarafında gördüm . yağlayıp, biraz bekletip taramak gerekiyomuş..bizimkinin saçlarından zor oluyo ama sen kolay temizlersin..

herkese selam bu arada..
bizimki 8 den beri ayaktaydı, oynamadığımız oyun kalmadı kafamçokkarıştı
ancak uyudu, karnım çoook acıktı, bi kahvaltıya kaçim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…