2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim ki tembel daha dönemiyor.sırt üstü yatırınca yana dönüyor sadece.Tembel çocuk, zaten gelmeyişinden belliydi:roflol:
uykusuzluğa bizimkide dayanamıyor, uykusunu uyuyamazsa sanki bir yerlerine iğne batırılmış gibi bağırıp ağlıyor.
Valla marsgcım, sana talip olrduk ama bizim beşik kertmemis var.Senin kıza birisini bulalım buralardan:) Bütün ocak bebekleri birbiriyle evleniyormuş:lepi:
Zeynepçim bak millet kıskandı bizi, görüyon mu herkesin dünürü oldu artıkın:içelim:

Boyle degildi asi oldu ateslendi cumadan beri boyle 11de uyurdu en gec simdi uyku akiyor gozlerinden uyuyaniyor ekinsu diyordu gAliba

Meralcim oralara veremem kizimi Ist olsun bizimtalip kisada istemem

tetenoz aşısının üçüncüsü için beni de aradılar kaç defa sağlık ocağından.bende her defasında bir bahane buluyorum.ne kadar meraklılarmış aşı yapmaya yaw:jeyyar:zaten hamilelik boyunca bıkmışım iğneden şimdi tekrar iğne görmek istemiyorum

marsg senin kız ço şişko kimse almaz bak naz giysilerle 6 kilo 0 beden benim kız:))
gece çayı bi işe yaramıyo hayatım istersen dene ama rezene daha ii bence
balım yakışıklı oğlunun msninin ver konuşturalım çocukları:)

bende özendim oğlumun resmini koyayım dedim

alisha beğendinmi damadı sizin için en yakışıklı çıkan fotosunu koydum

tmm çok yakışıklı çocuk maşallah ama benim kız gibisini de bulamas baksana taş gibi, dergilere çıkıyo barbişim

haklısın canım.ama o pozda tam kapaklık ya çok tatlı çıkmış maşallah.

haha valla babasina cekmis iri kiyim olcak gece cayindan com memnun arkadasim milupanin sen be verdin

Ooooo maşallah alisha, senin kız şimdiden model olmuşta dergilere çıkarmışş.:lepi:
Yarın bizde gideceğiz dr. abakalım ne durumdaymışız.Evde ben tartıldım, sonrada onunla tarıya çıktım, 8 kg fark var ikisi arasında.En az 7.800 filan oldu herhalde bizim tosun.Boyunuda ölçtüm 66-67 cm çıkıyorlaelaelaelaelae
3 ayda 10 cm uzadı, 18 yılda kaç olacak bu çocuk yaaaaakafamçokkarıştı

Bize Talip yokmu 7 kiloyuz boy 62 mavi goz kumraliz

biz talibiz boyu boyumuza kilosu kilomuza uygun...biz şimdiden 63cm olduk..gözlerde mavi.gezerler maviş maviş Şeniz kız istemiştim hep süsleyip püsleyecektim.ezgi hanımı süslerim artık.))))) istabulada taşınırız merak etme.))) ay bütün kızlara sulanıyoruz sonumuz hayır ola.)) hala birini kandıramadık ama..)))) kaçırıyonuz kız anneleri benim oğluşum çok usuldur uyumaz ama ağlamazda

humana gece çayı vardı bende, daha çok ben içiorum kekikli ıhlamur desek daha doğru olur
milupanın rezenesini biraz içiyo benimki ama çok az yani zaten artık memede de 5dk duruyo sonra bakıorum süt çok az kalmış mememde heralde fazla çekiyo
geçen dişçiye gittim kanal tedavisi yaptrıorum 4saat falan süt bırakmıştım sağıp, onu bile çok az içmiş noluyo anlamıorum kilo alımı ayda 250gr normal dimi
geçen gece de 7saat emmedi huyları değişiyo gitgide sanırım

ya aşık çocuğun da herkese aşık mıdır nedir bi karar versin artık ümit verip bırakıo herkesi, en çapkın ocak bebişi senin oğlan bak kimse vermiycek kızını ana kuzusu olcak kalcak:))
waterful sen al marsgınkini tombik tombik torunlarınız olur

yok alisha, bizim var .b,z daha anne karnında belirledik.zeynebin kızıyla beşik kertmesi yaptıkkaydirigubbakcemile3yoksa marsgın kızını alırdık yaniilülülülülülü

benim oglana bişey bulamadım daha dolanıp duruyorum esra nın kızı eledim olmaz ebat farkı var bizimki pigme:))
gülce nerde yaw...alisha cok sorun cıkardın daha dünür olmadan yok hafta içi bizdeymiş h sonu sendeymiş filan :))
duyurulur...halen gelinim yok!

bu iş bööle olmayacak,ocak dünürleri die de bi sayfa açalım:)))
ha bi de ben teyzeme koca arıorum bi tanıdığı olan varsa lütfen tanıştıralım,ciddi olanlar cevap yazsın lütfen:)) (ben ciddiyim ha)

İnanna nile ararken , başından atmak için şimdide teyzene aramaya başladın :roflol:
Maşallah kızlar, bütün bebişler ne tatlı çıkmış öyle.Aradaki sayfalarıda okudum,resimleri gördüm.Maşallah bütün ocak bebişlerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…