2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ay ben de görümceme arıyom kız inanna, 45 yaşında hiç evlenmemiş çokta güzeldir(ben daha ciddiyim evlensin de bizda rahatlıyalımi:)) zengin tanıdıkları olanlar cwp yazsın lütfen kriterimiz buymuş:)

kızlar maşallah bebişlerinize hepsi çok tatlı çok güzel

bende koyim bariii ekinsu nerde yawww gelinini görr

esracım hayırlı olsun dünürünnn

delikafadulden
delikafadulden öle deme arkadaşım estafurullah,teyzem çok tatlı,hoş sohbet biridir işte ama bizim enerjiler çakışıo,ben koç o aslan..bi de arada duygusal durumlar var o yüzden sürtüşmemiz..bi göz gezdirin bakalım 60 yaş civarı tanıdıklarınıza:içelim:

alisha bi sayfa açalım mı'KOCA ARANIO' die:))
bizim kriter ii niyetli olsun,kültürlü olsun ee tabi çok da çulsuz olmasın:))
çatlak diilim ya ciddiyim:))

canım kızımızın ailesi öle televizyon kanalında koca aramayı dooru bulan bi aile diil,lütfen:))

ay waterfull anam çok güsel gülmüşsün şimdi farkettima.s
nil adına da teşekkür ederim:ecrin_bebek:

kızlar bende kardesime koca arıyorum zengin yüksek tahsilli yakısıklı....28-35 yasları arasında gezmeyi seven romantik....

herkes koca arıyo ya damatlarımızın değerini bilelim kız anaları, bu devirde koca bulmak zor valla

bu arada ben hep katılıorum düşüncelerize,siz nie bana katılmıosunuz:))
ay kociş geldi ben b,i zahmet yemek hazırlayayım!!

herşeyin ilki güzeldir dünürüm ilk beşik kertmesini biz yaptık sen ona bak:roflol:
ya dünürüm senin ölçümlerde bi yanlışlık var benim kızım 68 cm senin paşa daha uzun olmalı:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…