2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ebser maşallah kızına..prensesler gibi :))

kız anası olmak da zor..bi de süsü püsü var..anlamaya başlayınca daha da bir ister bunlar kaydirigubbakcemile3

teşekkürler allah bütün çocukları annelerine babalarına bagışlasın valla kız annesi olmanın en guzel yanı da bu süslemek

aşık cım,bizimki de 17 ocak doğumlu..ben de havuç veriyorum ama fazla tutamıyo, ya da agzını tutturamıyo, en iyi tuttuğu şey elim :)) çalıştırmak lazım..telaş etme, normal..

aşık cım,bizimki de 17 ocak doğumlu..ben de havuç veriyorum ama fazla tutamıyo, ya da agzını tutturamıyo, en iyi tuttuğu şey elim :)) çalıştırmak lazım..telaş etme, normal..

soğol canım bir an telaş ettim...bizimkide tutuyor parmaklarımı da başka bir şey tutmuyor.pekte vermiyorum aslında önce dezenfekte edeceksin filan üşeniyorum.vereyim artık...

benim kuzum 16 ocak doğumlu hala tutamıyor eliyle hiç bir şey.ay tutması mı gerekiyor.bebişi bizimki kadar olan anişler acele cevap sizinkiler tutuyor mu???

Benim kızım da 2-3sn. tutabiliyor, ama epeyce uğraştıktan sonra

benim kuzum 16 ocak doğumlu hala tutamıyor eliyle hiç bir şey.ay tutması mı gerekiyor.bebişi bizimki kadar olan anişler acele cevap sizinkiler tutuyor mu???

benimki de bilinçli bi şekilde bi şey tutmuyo, eline oyuncak veriyorum tutuyo ama farkında değil tuttuğunun alıp oynamıyo bazen ağzına götürmeye çalışıyo ama o zamanda kafasına falan vuruyo

selam kızlar sizinkilerin de gözü hep sizde mi .benimki uyumuyor uykusu var hala ayağımda yüzüme bakıyor.Ay aşık mıdır nedir bana bilemem:))hiç bi iş yaptırmıyo uyumayınca hep beni yanında ve konuşur halde istiyo.gözlerimin içine bakıyo canım yaa.ama çok zor oluyo böyle bazen sıkılıyorum kendi kendime konuşmaktan.bari biraz uyusa diyorum o da yok.Düzenden bahsetmişsiniz bizim düzenimizi söleyim mi.Gece 1 yatış 3 5 7 9 kalkış bazen 10 a kadar acıyrsa bana uyuyo.öğlen 12 de yine uyursa 1 saat.Akşam 7-8 de yine uyuyor 1 saat.Gece çok geç yatıyo yaa nasıl erkene çevirebilirim mahvoluyorum o saate kadar.((

kızlar yaa bişey sorcam nasıl uyutuyorsunuz bebeklerinizi ve gündüz uykuları gece gibi oluyor muy yani kac saat uyuyorlar bizim fındık ayakta sallanmadan uyumuyor gece gündüz ve gündüzleri yarım saat uyuyup uyanıyor o da ayağımda sallarken

aynen benimki deGece bile ben beşiği sallarsam uyuyo.delikafadulden

slm kızlar nasılsınız bu saat oldu daha yeni kahvaltı yaptım annelik ne zormus ascık istifa etsek sonra meslege geri dönebilir miyiz:roflol:kendimi yorgun ve mutsuz hissediyorum heraaaaaaa ruh halim degişkendelikafadulden

ya her bebek aynı olmuyoki..her ne kadar ben alıştırmam etmem desek de, döndük yine klasik yöntemlere...

benimki genelde memede uyuyo..baby einstein clasicc müziğini açıyorum..ihtiyacı olan uyku saatine göre bir düzen kurdum kendimize..mesela gün içinde 12:00-14:00 ve 16:00-18:00 uyuması gerek..emip uyutuyorum..tabi her zaman uymayabiliyo..rahatsızlıgı olunca vs vs..bazen de arada uyanıyo ama,yine uyutmaya çalışıyorum bu saat dilimleri içindeyse..önce pışpışlıyorum yatagından kaldırmadan.yemediyse saç kurutma mak. açıyorum,ya da müziğini açıyorum, daha olmadı kucagıma alıp biriki sallıyorum..en olmadı kanguru..orda kesin uyuyo..

akşam da 20:00 de uyutmaya çalışıyorum sabah 10:00 a dek..tabi arada gec uyudugu oluyo,emmek için defalarca kalkıyo ve altını değiştirmem gerektiğinde uykusu açılıp oyun oynamaya başlıyo, falan filan..

şimdi oyun saati..biraz oyun parkında yanlız bıraktım..toplu bi kedi var,vurunca müzik çalıyo..arada denk getiremiyo vuramıyo..o zaman nasıl sinirleniyo..yine öyle bi an..bizimki de hazmedemiyo yenilgiyi :) acil durum,gideyim..

birde bezini değiştirirken aklıma ne geldi:))Bu kakalı bezler malum mis gibi kokuyo:)Bunları çöpe atıyoruz ordan çöplüğe toplanıyo.Ya bu çöplükte dağ gibi çöp birikiyodur.Sırf bizden çıkan bez yeter küçük bir tepe oluşturmya:)Acaba napıyolar çöpleri?

akşam 8den sabah 10 a kadar mı uyuyo maşallah.bir de üstüne gündüz de uyuyokafamçokkarıştıYa benim oğlan nie böyle beni bıraksa ben daha çok uyucam ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…