2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba hanımlar ben daha önce sık sık giriyodum ocak annelerinin sitesine 2.oğlum olunca ara vermek zorunda kalmıştım biz adananın bi ilçesinde oturuyoruz burdaki kresler büyük sehirdeki gibi detaylı egitim veremiyolar bende oglumun ingilizce ögrenmesini istiyorum galiba bazı kreslerde veriliyomus oyuzden ingilizce egitim seti almak istiyorum boyut yayıncılıkla görüştm tell me more diye bi set varmis bilgisayarda cd izleyerek kelimeleri tekrar ederk kullanılıyomus aranızda kullananız yada duyumunuz varmı bu konuyla alakalı bilgi vereniz olursa cok sevinirim simdiden tesekurler

Hatice çok geçmiş olsun, insan zaten hastane ortamında ağlamaklı oluyo, senin kızda tam bam teline basmış yani yerim onu :)) acil şifalar

ayşegül ben hiç duymadım. yardımcı olamıycam.
hatice daha iyisindir umarım bugün arayacaktım unuttum iki arkadaşım ameliyat oldu bugün biri burun hadi önemli değilde diğeri baypass gergindim yani.
meral iyi olsun inşallah.

çoluk çocuğu yatırdım, pc'nin başına geldim, face girip emel'le iletişim kurayım diye tam girip emel'in davetini confirm ettim gene face gitti, deli olacağım, heryere girebiliyorum birtek face de sorun var, bazen giriyor bazen girmiyor.....

günaydın

hatice geçmiş olsun

arzu bir tek sen yoksun valla sırf sen yoksun diye aklım burda kalıyor sorun ne acaba sen de telden mi giriyorsun keşke sende olsan

emelcim davetini kabul ettim, evde laptopdan giriyorum, işyerinde zaten yasak...

gördüm Arzucum ekledim gruba seni de , bu arada ikiniz de çok tatlısınız maşallah

Dün akşam, egehanı servisle getirdiler.Kreş sahibi de serviste.Siz egehanla görüşün,konuşun.
Ben sizi akşam arayacağım dedi.Tama dedim.Ama egehanı tanıyorum ben ne sorarsam sorayım ya lafı çevirecek, ya da bilmem diyecek.
Konuşmaya çalışıyorum, nasıl oğlum okulun güzel mi,
güzel,
öğretmenini sevdin mi,
biraz sevdim biraz sevmedim.
Neden sevmedin,
aaa anne bak ne güzel söylüyorum doldodlodoldol tarzı birşeyler
Akşam müdür aradı, konuştunuz mu diye.Dedim konuştuk ama , size de söylediğim gibi egehan günlük olayları anlatmıyor.Sadece kendi işine geldiği gibi cevap veriyor.
O da, bir kaç gün sonra, birbirimize güvenmeye başladığımızda, ben ona ufak görevler vermeye başlarım, kendisini ifade edebileceği şekilde açılmasını sağlamaya başlarız birlikte çalışarak dedi.
Çok hoşuma gitti yaklaşımları.Bizden günlük rapor isterseniz yazarız dedi, ama biz rapor yazmakla zaman geçirmektense, çocukla zaman geçirmeyi,
hergün yemeğini yedi diye yazmaktansa, yemek yemediği zaman, hergünkünden farklı bir davranışla karşılaştığımızda,
daha sessiz ya da daha hareketli bir gün geçirdiğinde, herhangi bir hastalık şüphesinde
sizi telefonla aramayı tercih ediyoruz dedi. Ben de eğer bu tür şeyler bana bilgi olarak verilecekse bana rapor yazmanıza zaten gerek yok ki dedim.
Bugün öğlen yine aradı müdür.Egehan bugün çok daha iyi, uyum sorunumuz yok.Diş fırçasını öğretmenine özellikle gösterdi
( dün çantasında olduğunu farketmemişler, akşam bak burada yarın öğretmenine gösterirsin demiştim)
ben unutursam siz unutmayın öğretmenim demiş.Bunları anlattı.Sorun yok, aklınız burada kalmasın dedi.
İlk defa yaşadım bunları:))) Çok hoşuma gitti.İnşallah hep böyle gider.

günaydın kızlar

Meral inşallah iyi olur yeni okulunuz yaklaşımlar güzel şimdilik

Gerçekten çok olumlu görünüyolar, inşallah böyle gider, Elif'te aynı yahu, sorduğum bir soruya yarım yamalak cevap veriyo ikinci soruda anne bak sana bişey söyliycem diye başlayan laf kalabalıklarıyla devam ediyo, ısrar edersen duymazdan geliyo çıldırıyorum ya :))

slm kizlar beni hatirladinizmi?devrimin annesiyim 21 ocak 2009 ocak annelerindenim,.kizlar uzun zamandir yazmiyodum sizlere biliyorsunuz devrimin gelisiminde problemler vardi.allaha sükürler olsun oglum baya düzeldi baya yogun bisekilde hepimiz mücadele verdik.artik konusmaya basladi diyebilrim.hatta cocuk dövemeye bile,cok kiskanc benim kucagimda bi cocuk görsün deliriyor.yada oyuncagini baska bir cocugun elinde görüsün hemen cocugu itiyor ve oyuncagini elinden kapiyor.terapilerimize hala devam ediyoruz ve cok faydasini görüyoruz.insallah daha güzel günler görecegim kizlar artik cok daha umutluyum.sizler nasilsiniz kuzular nasil.

günaydın

hoşgeldin gülsu , diğer tarafta konuştuk ama olsun yine hoşgeldin diyeyim :))

ben burayı ihmal etmişim diger traf telden daha rafat geliyor... meralcim bizim defterlerimiz.... defterin içi çok güze hazırlanmış. şablon var... hersayfa aynı

saglık
yemek sabah ögle ikindi
ingilizce
jimnastik
uyku
vs

alt alta yazılmış yanında güle ve somurtan yüz var.... ögretmen işaret kouyor hangisi ise ....
bir not yazacaksa yazıyor... sen ögretmene not yazıcaksan seninde yazmaya yerin var....
zaten yardımcı stajerler var. bir işaret koyarak çok zaman kaybetmiyorlar. bence güzel bir uygulama... ezgide çünkü hiçbirşeyi anlatmıyor... neden böyle bu çocuklar bilmiyorum. konuşmak istemiyorum daha fazla diyor :)))

derya
bizimde öle defterlerimizde hepsinin yerleri var hangi dersler varsa işaret konuluo,yıldız almışsa onu belirtıolar
mesela berrak yemeğin yarısını yedı nohutunu ayırdıı salata yemedı gibi yazıolar
ğretmenin notu varsa bana yazıo işte yedek kıyafetımız bitti falan die
annem babam dioki kısmı var oraya biz yazıoruz ceketini çıkartmayın şurubunu verın falan..
zaman kaybı olmuo bencede bizimkilerin öğle uykusu var o arada yazıolar eee stajerlerde var zaten

ee bende bu konuya cevap vererek bende kk yı çoooook uzun zaman sonra ziyaret etmiş oldum

Aynı bizimkinde de böyle bir tablo var hergün, yemeklerin yanlarına işaret, o gün işlediği derslerin yanına işaret, uyku uyudu uyumadı işaret, ayrıca değişik birşey yaptılarsa not yazıyolar altına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…