2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar.nasılsınız.ben 1 ocakta yani oğlumun doğum gününde kavuştum prensesime.bu da sezeryan oldu.bebeğimde bende iyiyiz.kızımın adı sare.oğlumunda kardeşiyle arsı çok iyi.çok seviyor.inşallah hep böyle devam eder.aynı odada yatıyor ikisi.ablaları da ilgileniyor bebekle ve çok seviyorlar darısı hepinizin başına:)))

hayırlı uğurlu olsun yaren , Allah analı babalı sağlık içinde büyütsün inşallah

iyi geceler herkese..yaren hayırlı olsun bebeğin allah analı babalı büyütsün inşallah.

arkadaşlar bende face açtım kendime buradan isimleriniiz bana yazarsanız sizleride eklemek isterim malum daha face te yeniyim tam bilmiyorumdayavaş yavaş öğrenicem artık:44:

arkadaşlar
ben de 2009 ocak annesiyim.kızım 19 ocak 2009 doğumlu..şimdi ikinciye hamileyim daha 6 haftalık...kızım kardeşinin olmasını istiyor ama diyor ki anne kızkardeşim olsun..bilmiyorum bakalım herşeyden önce hayırlısı ve sağlıklısı daha sonra cinsiyet geliyor.ben de Allah kısmet ederse kızım gibi istiyorum eşim erkek istiyor..
2009 ocakta doğum yapıp şimdi de hamile olan var mı acaba aranızda?..

Yaren sağlıkla büyüsün bebeğiniz, negüzel bir tesadüf olmuş oğlunla aynı gün doğması harika :)

benim kızım da 13 ocak doğumlu, artık 2. bebeğe ailecek hazırız, bakalım ne zaman kısmet olacak

slm kızlar
acil bir fikrinize ihtiyacım var benim 2009 ocak 15 doğumlu bir oğlum var bu sene ilk defa anasınıfına ğidecek ğeçen senelerde kıyamadım bir yere vermeye tek çocuk olduğu için dayanamadım şimdi bu sene başlayacak benim korkum hata kafayı sıyırma durumundayım :18::18:bu çocuk bu sene anasınıfına ğidecek seneye ilk okula başlayacakmış 2013 2014 anasınıf 2014 2015 ilk okula başlayacakmış bildiğim kadarıyla inş yanlıştırda sevinirim birincisi küçük ğeliyor hala bana ikincisi eğitim sıfır ynlış anlamayın sakın pek iyi ilğilenmeyen öğretmelere denk ğeliyor biliyorum çünkü kızlar bilen biriniz lütfen ALLAH RIZASI için yardım edin erken düşünüyorum ama huy işte bu arada ikinci bebekleriniz hayırlı olsun darısı banada olur inş

geç olmuş ama cevaplıyım yinede, evet normalde bu sene anasınıfı, önümüzdeki sene 1.sınıf olacaklar ama 68 aya kadar veli izni ile gönderilmiyebiliyormuş, isteyen gönderecek yani, 69 'dan sonrası zorunlu olacak yana rapor alınarak gönderilmeyecek, çocuğun yapısıyla orantılı hareket etmek lazım

bize kardeş geldide 6aylık oldu bile :) 2.si de erkek oldu.... 2erkek annesi oldum eimle birlikte 3 erkekle uğraşıp duruyoorum.. Allah bana kolaylık versin ne deyim.. 2. oğlumda nisan annesi oldum ama grup sarmadı burası iyiyidiii

evet öyle olmuş çok şükür benim oğlum çabuk sıkılan bir çocuk ana sınıfına yazdırdım öğretmeni boyama vermiş evde yapılsın diye ondan bile sıkılıyor ne yapacağımı şaşırdım böyle çocuğu olan varmı arkadaşlar aranızda oda yetmezmiş ğibi şimdi sayılara ğeçtik 1 birden başladık ama 1 yazmasını öğretene kadar ömrümden bir yıl ğitti her sayıda böyle oluşa 35 40 bulmam yani krizden ğiderim fikir verin arkadaşlar ne yapmalıyım buraya yazmamın sebebi çocuklarımızın aynı yaşta olması

Uzuuuun bir aradan sonra slm ocak anneleri...

Aybüke de ana sınıfına gidiyor. Şimdilik keyfi yerinde çok şükür. Seneye birinci sınıf yaşı tutuyor ama konuştuğum bütün eğitimciler küçük gönderme diyor. 68 aylık olacak seneye ve göndermemeye karar verdik.... Bu arada oğlumda 1,5 yaşını geçti ablasının peşinden ayrılmıyor:)

slm kizlar buraya yazmayali cok oldu ama unutmadim sizleri.uzucuklarimiz büyüdü devrimde anasinifina basladi busene cok iyi geldi ona ve bana.kizlar bu arada 2.bebegime hamileyim sanirim bir oglum daha olcak.2014 Marta dogumum insallah.kizlar ogluma isim ariyorum kafamda iki isim var biri rüzgar biri devrime uysun diye demir sizce hangisi olsun.okuyan olursa yazar insallah.benden herkese slmlar kuzulari üptüm.

Slm.

Gülsü hayırlı olsun Allahım hayırla sağlıkla kucağına amayı nasib etsin inş... Demir ve rüzgar arasından rüzgarı seçerdim:)

reyhancım merhaba hayırlısı olsun 2. oğlun ne güzel kardeş geldi ben cesraet edemedim malesef çok sevindim senin için
maşallah canım sana da büyüttün bile zaman ne çabuk geçiyor bende oğlumu göndermiyeceğim 2015 eylülde ilkokul 1. sınıfa başlatıcam
Gülsucum çook sevindim hayırlı olsun Allahım inşallah sağlıkla hayırlı bir doğum nasip etsin

ay cnaim tebrikler ,bende senin gibiyim 3 erkekle ugrascam valla.cok heycanlaniyoruz bebis icin.allah sagli versin kizi erkekgi farketmiyor.benide mart anneleri pek sarmiyor burasi daha iyidi herseyi Burda ögrendik ilk heycandi.neyse bebisleri öpüyorum görüsürz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…