2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Aaaa evet kızlar yaaa miki kafası hazır vardır dimi yaaa bende kalıp çıkarıp siyah kumaştan keserim diodum bu aklıma gelmemişti derya filiz evet kolay lastiğe geçiriyo da dedim ya belinde fiyonk olanlar nasıl derya ya sen denize sorarmısın bide elbiseyi nası yaparım sorarmısın baktınmı facete benay tütü etek diye

Serpilcim çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız Allah korumuş
çok geçmiş olsun Filizcim

size de çok geçmiş olsun Deryacım

Onatda çok hasta antibiyotiğin 4. gününde tekrar ateşlendi bugün yine götürdüm doktora ciğer filmi çektirdi bronşlara inmiş bronşitmiş 5 günlük iğne tedavisi verdi şimdi de, feryat figan iğne vurulduk bugün, bakalım geri kalan 4 iğneyi nasıl vurulacağız, okulda başlamadan bitti dr bir süre göndermeyin en azından 1 hafta dedi kasımın başında başlayacaktık oda kaldı

Son düzenleme:
Günaydın dün tütü mevzuna atladım ezgiye onata elife defneye tüm hasta kuzulara geçmiş olsun

Günaydın herkese,

Tüm hastalara geçmiş olsun, kış geldi hastalıklar başladı yine.
Egehanında 2 gündür gece burnu tıkalı, şimdilik öksürük filan yok ama heran başlayabilir diye korkuyorum.
Okulda öğretmeni de hasta olmuş.Birbirlerine geçecek hastalıklar ama yapacak bir şey de yok.

Nazlı tütü yapımı kolaymış ama seni epey uğraştıracak.Kolay gelsin sana.
Serpil tütü nedir tabii bilmeyiz biz:)) Kız annesi olmanın farkı işte:)))

Evet meral uğraştırcak ama yapıcam inşallah sadece elbiseyi tam çözemedim olmadı defneyede elbise değil etek yapıcam du bakalım annem çarşıya gitmiş dedim ordan miki kulağı bak diye bulur inşallah

off geçmiş olsun emelcim sizede, bende Elif bu defa içerden öksürüyo diye çok korktum ama şükür ki değilmiş ama Defne'den hala korkuyorum inşallah olmaz, sanki karda yatıyo mubarekler ya nerde üşütülür bukadar anlamıyorum.

Hemen Aferin falan vermeye başla bence, enazından 3 gün verki olmadan kurtarırsın belki.

Evet meral uğraştırcak ama yapıcam inşallah sadece elbiseyi tam çözemedim olmadı defneyede elbise değil etek yapıcam du bakalım annem çarşıya gitmiş dedim ordan miki kulağı bak diye bulur inşallah

emniyet pasajı nda en üst katın bir altında var canım ama tek tek satan yer varmı bilmem... bir baksın ama

elbiseye bakmadım. ama birkaç yerde görmüş be gebenmemiştim. etek ve bluz daha hoşuma gitmişti benim....

minie kafasını deniz keceden kesti canım.... fincan tabagından gövdesini yaptı. kulaklarıda birşeyden yaptı ama hatırlamıyorum :)) çok ta kolay oldu. 10 dk almadı.... çift taraflı telalalr var gercekten ben onları unuttum. ütüyle yapıştırabilirisn.

beline kurdele geçirilmiş görmedim... bakıyım şu benay tütü ye :))

Emniyet pasajı hangisi deryacım malum eminönünde bi dolu yer var bi sokak var karşılıklı dükkanların hepsinde aynı tarz şeyler satılıyo su yolu gipür falan oralara bakıcak

benim yine canım sıkkın. ben ezgiyi eski okuluna alıcam sanırım. bu ögretmene iyice gıcık olmaya başladım...

sabah kapıda duruyor. içeri girdik döndü şöyle bir baktı kafasını cevirdi. hiç oralı olmadı.

ben egildim yüzüne günaydın dedim. ya ögrencin gelmiş velisi gelmiş. ben mi hassasım allahım deli olucam ya...

eşimle de konuştum. bu akşamda ezgiyle konuşucam. artık ezgi nin dediğine göre hareket edicem... büyük ihtimal eski okuluna dönücem. en azından günaydın diyorlardı ya...

Emniyet pasajı hangisi deryacım malum eminönünde bi dolu yer var bi sokak var karşılıklı dükkanların hepsinde aynı tarz şeyler satılıyo su yolu gipür falan oralara bakıcak

yok orası değil.. sorsun gösterirler annene. tarif edemem. toptan gördüm almıştım eski okul için ama parakenda satıyorlarmı bilmiyorum ....

Bende öle yapim hazır bulamazsam en iyisi keçe en kötü ihtimal silikonla yapıştırırım haydin elbirliğiyle başarcaz bu işi :)

Ay kafa mafa dediğime bakma kulağı tabiki yaaa kendimede yapim takım takım gezelim bundan değilde kızlara kızrmızı siyah tülden istiyorum kendimede o renklerde bi elbise

Ay kafa mafa dediğime bakma kulağı tabiki yaaa kendimede yapim takım takım gezelim bundan değilde kızlara kızrmızı siyah tülden istiyorum kendimede o renklerde bi elbise bide defne hanım şu barbieli tabak bardak oluyo ya onlardan istiyo bende çocuklar için alim diyorum

Ay kafa mafa dediğime bakma kulağı tabiki yaaa kendimede yapim takım takım gezelim bundan değilde kızlara kızrmızı siyah tülden istiyorum kendimede o renklerde bi elbise bide defne hanım şu barbieli tabak bardak oluyo ya onlardan istiyo bende çocuklar için alim diyorum yaaa siz msj yazarkende oluyomu bazen iki kelime yazıyorum yolluyo bazen destan yazıyorum karakter sayısı az bilmemne diyo hata veriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…