2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

elbiseyle hiç uğraşma bence ya nazlı etek bluz daha güzel bencede, hele de saten, askılı bir bluz olursa zaten abiye gibi olur

Du bakim hatlar karıştı galiba saten askılı bluz derken banamı tütü eteğin üstüne ben elbise derken kendime normal kırmızlı siyahlı bi elbise demiştim ben

benim yine canım sıkkın. ben ezgiyi eski okuluna alıcam sanırım. bu ögretmene iyice gıcık olmaya başladım...

sabah kapıda duruyor. içeri girdik döndü şöyle bir baktı kafasını cevirdi. hiç oralı olmadı.

ben egildim yüzüne günaydın dedim. ya ögrencin gelmiş velisi gelmiş. ben mi hassasım allahım deli olucam ya...

eşimle de konuştum. bu akşamda ezgiyle konuşucam. artık ezgi nin dediğine göre hareket edicem... büyük ihtimal eski okuluna dönücem. en azından günaydın diyorlardı ya...

Evet sinir bozucu bende kıl olurum böyle şeylere, öteki okuldan da sıkıldı diyodun galiba ama.

Neyseki enazından bizimkinde sabahları okulda rast geldiğin herkes güleryüzle selam veriyo, hoşgeldiniz diyo, yalandanda olsa birşeydir :)))

Aaaa evet kızlar yaaa miki kafası hazır vardır dimi yaaa bende kalıp çıkarıp siyah kumaştan keserim diodum bu aklıma gelmemişti derya filiz evet kolay lastiğe geçiriyo da dedim ya belinde fiyonk olanlar nasıl derya ya sen denize sorarmısın bide elbiseyi nası yaparım sorarmısın baktınmı facete benay tütü etek diye

burda elbise dedin ya defneye demedinmi sen onu

Sabahta kendime elbise dedimde ondan zaten elbiseyi çok çözemedim yüksek ihtimal etek üst olcak derenin tişörte miki kulağı defneninkinede çiçek fiyonk falan yaparım bu arada bizim öğretmende pek güleç değil servisle gittiği için okulda nasıl karşılanıyolar hiç bilmiyorum ama hergün okul saatlnde ben okulda seni istiyorum diyo tabi evdeki gibi birebir ilgilenen yok

neşe erberk açılmış bizim oraya 1400 diyorlar aylık :KK43:( bu nedir yavvvv...

okyanus kolejine verdi arkadaşım 660 tl ye geldi aylıgı. yemek servis içinde ...

nasıl istiyorlar bu fiyatları ya

Sabahta kendime elbise dedimde ondan zaten elbiseyi çok çözemedim yüksek ihtimal etek üst olcak derenin tişörte miki kulağı defneninkinede çiçek fiyonk falan yaparım bu arada bizim öğretmende pek güleç değil servisle gittiği için okulda nasıl karşılanıyolar hiç bilmiyorum ama hergün okul saatlnde ben okulda seni istiyorum diyo tabi evdeki gibi birebir ilgilenen yok

bizim okula da servisle geliyorlar... iniyorlar hepsi pandufunu arıyor... kapıda ögretmenler duruyor öyle.. yardım edeyim diye ugrasan yok..

işim zor yine aynı şeye başladım... begenmiştim burayı halbuki... okul müdür iyi ama ögretmen beş para etmez...

Evet onu biliyorum bi kere denk geldlm dışarı çıkıcaklardı öğretmen bekliyo çocuklar kendi değiştiriyo ayakkabısını işte şekerim çok ilgi var diye çokta para istiyolar 660 iyiymiş ama herşey dahil hemde

1400 TL'mi o neymiş öyle ya, okyanusunu bırak eniyi kolejlerde bile yok bu para çıldırmışlar

Benimde en büyük derdim ter olayı, öğretmeni her gördüğümde tembihlememe, rica etmeme rağmen hiç üzeri değişmiyo, akşam okuldan alırken sırtı su gibi diyo halası da babannesi de, zaten terlemediğine inanamam çocuk evde yarım saatte su içinde kalıyo, enfazla saat başı üst değişiyoruz, bez sokuyoruz sırtına orda akşama kadar nasıl terlemez anlamıyorum, onun içinde çok çabuk üşütüyo işte :KK43: amaaan kimse istediğin gibi olmuyo işte

1400 TL'mi o neymiş öyle ya, okyanusunu bırak eniyi kolejlerde bile yok bu para çıldırmışlar

Benimde en büyük derdim ter olayı, öğretmeni her gördüğümde tembihlememe, rica etmeme rağmen hiç üzeri değişmiyo, akşam okuldan alırken sırtı su gibi diyo halası da babannesi de, zaten terlemediğine inanamam çocuk evde yarım saatte su içinde kalıyo, enfazla saat başı üst değişiyoruz, bez sokuyoruz sırtına orda akşama kadar nasıl terlemez anlamıyorum, onun içinde çok çabuk üşütüyo işte :KK43: amaaan kimse istediğin gibi olmuyo işte

söyle güzelim ögretmenine... hep söylüyorum yine aynı sırtı ter içinde de... çok gıcıgım bugün ya.. bulamadım kafama göre biryer ....

arkadaşlarım bir anlatıyor okulları deli oldum. beykette varmış biri gönderiyor... 650 tl ymiş. oranın en pahalı okulu diyor... tertemzimiş. 6 tanede branş dersi varmış içinde... ingilizce satranc drama vs...

bir digeri ataşehirde onunda en altında havuz varmış. yüzme, bale, dans, satranç, haftada bir gezi , ingilizce ve fransızca varmış.... 1000 lira o da aylık...

:KK43:(((

sen bunu diyorsun beline kurdele gecmişler diye.... yeni gördüm bunu güzel olmuş ama... üstten kalın bir kurdele dikeceksin heralde başka şansın yok

Selam herkese;
Hasta yavrulara geçmiş olsun,biz şimdilik iyi gidiyoruz kökünden halledince işi :)
Nazoo bayaa hamaratsın yani tütüler yapıyorsun kolay gelsin sana :)
Filiz sende hergün defterlerine not yaz gönder terli kalmaması gerektiğini yapana kadar yaz :)

Derya'cım ben 850 veriyorum 850+KDV ydi erken kayıt yaptırdığım için 850 ödüyorum sadece..
Ama çok memnunum kapıda hangi öğretmen olsa hepsi güleryüzle sevgiyle karşılıyor çocukları
Ege'de çok seviyor öğretmenlerini..Her dersin öğretmeni ayrı bizde de drama,müzik,resim fen bilgisi
bale halk dansları .. Heryaş bir katta toplanıyor herkatın mutfağı var yemek için katları gezmiyorlar
hergün üst değişiyorlar ,bakıyorum neden değiştirmişler diye ıslak oluyor genelde, Ege'de uyuyunca çok terler.

Geçen hafta Cumhuriyet sergileri vardı minik bir konser ve yaptıklarını sergilemişler..
gittik izlemeye ama ben görünmedim Ege'ye beni istemesin diye, ahh aşkım benim baktıki herkesin annesi orada
benimki yok dedi herhalde alt dudak aşağıya sarkmış sürekli içini çekiyor dokunsan ağlıyacaktı ,şarkısını bile söyleyemedi yavrum :)
Sorunca da ama seni göremedim sen yoktun diyor,neden şarkı söylemedin dedim ama elimde bayrak vardı diyor :)

söyle güzelim ögretmenine... hep söylüyorum yine aynı sırtı ter içinde de... çok gıcıgım bugün ya.. bulamadım kafama göre biryer ....

arkadaşlarım bir anlatıyor okulları deli oldum. beykette varmış biri gönderiyor... 650 tl ymiş. oranın en pahalı okulu diyor... tertemzimiş. 6 tanede branş dersi varmış içinde... ingilizce satranc drama vs...

bir digeri ataşehirde onunda en altında havuz varmış. yüzme, bale, dans, satranç, haftada bir gezi , ingilizce ve fransızca varmış.... 1000 lira o da aylık...

:KK43:(((

aman dilimde tüy bitti söylemekten, dikkat ederim dikkat ederim siz merak etmeyin diyip duruyo ama icraat yok :)

Doğa koleji varya Derya fiyatları sanki fena değil diye biliyorum size yakında vardır herhalde, benim yeğenlerim lise ve ortaokuluna gidiyo ama tabi okuldan ziyade öğretmen önemli işte bilemiyosun ki.

Selam herkese;
Hasta yavrulara geçmiş olsun,biz şimdilik iyi gidiyoruz kökünden halledince işi :)
Filiz sende hergün defterlerine not yaz gönder terli kalmaması gerektiğini yapana kadar yaz :)

Derya'cım ben 850 veriyorum 850+KDV ydi erken kayıt yaptırdığım için 850 ödüyorum sadece..
Ama çok memnunum kapıda hangi öğretmen olsa hepsi güleryüzle sevgiyle karşılıyor çocukları
Ege'de çok seviyor öğretmenlerini..Her dersin öğretmeni ayrı bizde de drama,müzik,resim fen bilgisi
bale halk dansları .. Heryaş bir katta toplanıyor herkatın mutfağı var yemek için katları gezmiyorlar
hergün üst değişiyorlar ,bakıyorum neden değiştirmişler diye ıslak oluyor genelde, Ege'de uyuyunca çok terler.

Geçen hafta Cumhuriyet sergileri vardı minik bir konser ve yaptıklarını sergilemişler..
gittik izlemeye ama ben görünmedim Ege'ye beni istemesin diye, ahh aşkım benim baktıki herkesin annesi orada
benimki yok dedi herhalde alt dudak aşağıya sarkmış sürekli içini çekiyor dokunsan ağlıyacaktı ,şarkısını bile söyleyemedi yavrum :)
Sorunca da ama seni göremedim sen yoktun diyor,neden şarkı söylemedin dedim ama elimde bayrak vardı diyor :)

ay yerim ben onun dudagını ya :)))

fiyatı, dansı satrancı vs de gectim artık ezgi mutlu olsun yeter ....

bugun annem alırken okuldan demiş ögretmeni. 1 haftadır ilk defa bugun uyudu ezgi demiş.... hiç haberim yok....ki ezgi evde kendi gider yatar 2 saat uyur ben gider uyandırırım.

annem sormuş. rahatsız ediyorlar beni uyuyamıyorum demiş bu kezde...

aman dilimde tüy bitti söylemekten, dikkat ederim dikkat ederim siz merak etmeyin diyip duruyo ama icraat yok :)

Doğa koleji varya Derya fiyatları sanki fena değil diye biliyorum size yakında vardır herhalde, benim yeğenlerim lise ve ortaokuluna gidiyo ama tabi okuldan ziyade öğretmen önemli işte bilemiyosun ki.

bizim yakında var bir tane canım.. ama siteden baktım ortaokul yazıyor. anlamadım... bu yıl değişmiş mi???

nazo ben maksen spencer da görmüştüm 59tl tacı eteği vardı miki li olmazsa uğraşma hiç al ordan..

filiz benim arkadaşımın ikizleri ana okuluna yıllık 19binliraya kayıt oldu doğa uygun fiyatları ...
derya ezgi sorunsuz gidiyosa elleme bence belki öğretmenin yapısı soğuktur ama öğrencilerle baş başayken farklı olabilir yinede sen en doğru kararı verirsin ..

Selam herkese;

Ayy yerim onu yaa keşke görünseydin yazık :)
Bizimkiler uyurken pijama giyiyolar Allahtan ama oturduğu yerde bile ter çıkarır benimki, ne biliyim işte birdaha hasta olursa paralıycam artık :))

bizim yakında var bir tane canım.. ama siteden baktım ortaokul yazıyor. anlamadım... bu yıl değişmiş mi???
anaokulları da var onun ama sizin orda varmıdır bilmiyorum.

filiz benim arkadaşımın ikizleri ana okuluna yıllık 19binliraya kayıt oldu doğa uygun fiyatları ...
derya ezgi sorunsuz gidiyosa elleme bence belki öğretmenin yapısı soğuktur ama öğrencilerle baş başayken farklı olabilir yinede sen en doğru kararı verirsin ..
ikizler derken, ikisinin toplammı 19 bin acaba. değildir dimi.

ya ezgide istemiyor zaten sorun o... birde ezgi acayip birşey oldu çıktı. sürekli huysuz. hiçbirşeyden mutlu olmuyor. onu yemem onu giymem. sevmedim istemem. sürekli olumsuz.

eşim dedi acaba okuldan mı benimde aklıma takıldı...

bilmiyorum ya... zaten yeni okulda bulamıyorum... güvenim kalmadı biryere...

X