2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Biliyorum deryacım önceden aklıma gelmediği için .... Evet yapılabilir bişey ama dediğim gibi fırsat olurmu defneye elbise olarak 75 derene etek üstü tişört mini mouse şekinde takım 60 lira çokmu sizce

tül ucuz birşey maliyet çok yok ama size özel dikiliyor. o yuzden normal... pazarlık yap yinede :))

selam,
serpil geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız.

Nazlı sana mesaj gönderdim pastacıyla ilgili.

Bizimde Elif iyileşti derken Defne hastalandı, cuma akşamından beri ateş içinde inip çıkıyo, cuma gecesi 4'de titremeye başladı acile götürdük ondan beri düzelmedi, düzelmeme ihtimaline karşı antibiyotik vermişti, bugün başladım artık, öyle işe geldim aklımda onda şimdi, elif'te bir hafta aradan hatta bayramla birlikte 2 hafta aradan sonra bugün okula gitti, ama gayet mutlu gitti maşallah. hallettik sanırım artık okul işini.

geçmiş olsun canım... iyi bari sevsin ya.mutlu olsun yavrular...

ezgide dün ateslendi ama keyfi yerindeydi. öyle geçti gitti... bugunde okula gitmek istemedi. hatta kapıda ögretmeni zorla soktu içeri.

ögretmeniyle birbirlerine hiç yakın değiller ( digeriyle birbirlerine koca koridordan koşa koşa gelirler sarılırlardı. burda ikiside birbirinin yüzüne bakmıyor. sinir oldum...

Sağol deryacım, inşallah soğuk algınlığına doğru gitmiyodur ezginin ateşide.

Bu tamamen karakter meselesi ya, çok iyi bir öğretmen olabilir çok iyi bir insanda olabilir ama sıcak kanlı olmak çocukların kalbine inmek yapısal birşey, istemeyle olmuyo işte.

Doğrusu bizim öğretmende sevimli görünmeye çalışıyo ama çokta sıcak olduğunu candan olduğunu düşünmüyorum, bu sabah Elif'e sarıldı öptü nerdeydin falan diye ama hiç içten hissetmedim ben :) elif'inde benim gibi düşündüğünü hissediyorum, ama sınıfta bir öğretmen daha var sevgi ve değerler öğretmeni, ondan bahsedince daha bir mutlu görüyorum elif'i, hele de ticher öğretmeni varmış, ingilizce öğretmenine öyle diyo :) onu ben hiç görmedim daha, ondan çok mutlu bir gülümsemeyle bahsediyo elif, demekki seviyo, merak ediyorum kadını gidip görücem birgün.

bunu deniz yaptı bir bayana.... tokalık :)) sende aynı sistemle yapabilirisn :))

bu da toka asılmış hali :))) tabi çok abartmışlar. şimdi ikinciyi istediler. bu na sıgmadı diye.. bu tokaları da deniz yaptı hep :))

Filizcim sağol msj için kızlara yetitirebilirsem kendim yapmaya karar verdim

oooo hamarat hatunsun vesselam :)) dün benimde bir pasta yapasım geldi malzemeler bana baktııı ben onlara hiiç gözüm yemedi, hadi ondan vazgeçtim, bir kek yapayım yada poğaça dedim onuda yemedi kaldırdım hepsini oturdum aşağı :))
benim ona sorduğum pasta hello kiti'liydi, aynı şeyi iki ayrı pastaneye sordum şimdi 75 TL fiyat verdiler normal yine.

heh işte derya derene istediğim böyleydi defneyede elbise oluyo facete benay tütü etek var bak oraya görürsün yapımı kolay şeki var yalnız çözemediğim bi iki bişey var hadi yardım edin beraber çözelim şlmdi lastiıe bel ölçüsüne göre kesip uçlarını dikiyosun tülleri geniş şeritler halinde kesip lastiğe düğüm atıyosun çok sık yapınca lastik kayboluyo yalnız kimi yerde o bel kısmına kurdele geçmişler o nasıl olcak bide tişörte o mini mouse kulağını nasıl monte ederim bide elbiseyede bakın onunda lastik ölçüsü koltuk altından alınır ama bakınca görceksiniz o öle tül tektek monte olmuyo ya püf noktası vardır ama ne ayyy filiz sorma çok hamaratım

Kurdele mevzunu buldum galiba acaba lastiği kurdeleyemi dikiyolar yoksa bu tülleri kurdelyemi bağlıyolar

selam..
serpil geçmiş olsun...Allah korumuş..
cumartesi oto show a gittik aman tanrım nasıl kalabalıktı zar zor baktık mankenlerde bişeye benzemiyodu bu arada:))
derya lüfer ler süperdi dediğin gibi yaptım lokum gibi oldu sağolcanım:))deniz de de kadar yetenekli ben sokük bile dikemiyorum valla...

Kurdele mevzunu buldum galiba acaba lastiği kurdeleyemi dikiyolar yoksa bu tülleri kurdelyemi bağlıyolar

YUKARDA LİNK KOYDUM GÖRDÜNMÜ??? nasıl yaptıgını anlatıyor... lastigin üstüne tek tek tülleri düğüm düğüm baglamış... bu minie kafasını deniz silikon tabancasıyla yapıştırdı bence en kolayı o. yada igne iplikle üstünden estetik şekilde gececeksin... keçede çok belli olmaz çünkü

şu şekerli tela lar varya onlarla da ütüyle yapıştırılabilir o miki kafası belki

ohhh afiyet olsun :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…