2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

tamam derya lüfer alıyım ozaman sade fırında pişirsem onuda olur dimi??yoksa soğan domates falan buğulama gibimi yapcam...

filiz benimde 2 gündür başım çok ağrıyo sinizüt im tuttu heralde:KK43:(
derya belki geçiş dönemidir sabırlı olmaya çalış dicem ama valla sabırda kalmıyo insanda duruda söz veriyo ellerimizi öpüyo oyuncaklarını çöpe atıyoruz bizde nasıl diller döküyo bize ama sonuş aynı yanlışlıkla oldu söz bida yapmıcam hep aynı of of
birde odana git orda ağla diyoruz yok gözümüzün içine baka baka ağlıyo... bizimki de dayak yer vurma huyu yok :KK43:(ama herşeyi ağlayarak yaptırması bağırması beni deli ediyo kıyafet sorunu bizdede var

Bu sefer benim de sinüzitten heralde, suratım ağrıyo resmen,

o huy bizde de var işte malesef, istediği şeyi yapmayınca kıyamet kopar, istediğini yapınca anne seni çok seviyom.

:KK4:
Yarın günüm var biraz kendime gelirim belki haftaya pazar derenin d.günü gündüz hanımlara defnyele beraber yapmayı düşünüyorum pasta bakmam lazım

aa haftaya cuma günüde benim Defne'nin doğum günü, cumartesi için birşeyler yapmak istiyorum bende ikisi için birarada ama bilmiyorum ki ya, çok kararsızım, hatta bir arkadaş eve palyaço çağırmış, o çocukların hepsini bir odada oyalamış oynatmış falan, güzel olmuş, aaah ah çok planlarım var ama zaman ve mekan uymuyo işte.

Aaa 9kasımmı bizimki 11 kasım defneninde 16 aralık ama iki ay üstüste yapamam ay aslında çokta hevesli değilim nalum koca tarafı kalabalık 3elti 2görümce çocukları offf of curcuna geçen sene defneninkinde bikaç tanesi yoktu iyi olduydu valla böle çok arada kalıyorum koca tarafı benim taraf arkadaşlarım.....

Aaa 9kasımmı bizimki 11 kasım defneninde 16 aralık ama iki ay üstüste yapamam ay aslında çokta hevesli değilim nalum koca tarafı kalabalık 3elti 2görümce çocukları offf of curcuna geçen sene defneninkinde bikaç tanesi yoktu iyi olduydu valla böle çok arada kalıyorum koca tarafı benim taraf arkadaşlarım.....

okulda yap defneye bence.. çok hoşlarına gidior

tamam derya lüfer alıyım ozaman sade fırında pişirsem onuda olur dimi??yoksa soğan domates falan buğulama gibimi yapcam...

tepsiyi balıgın içini dışına yagla at fırına. lokum oluyor :))) 7 tl ye kadar düştüğünü duydum lüferin bu ara cok bol...

Aslında niyetim var derya ama okul izin verirmi onu bilmiyorum devlet ya bikaç kişiden yapılmıyo diye duydum ama konuşucam evde yine ikisine yapıcam ama okulda izin verirlerse aralıkta da orda yaparım

sağol derya aradım balıkçıyı ayırsındiye ...17.50tl lüferin tanesi dedi yine iyi ben duru ya alıyodum 39.50tl den

Evet 9 kasım, 16 Ocakta elifin :))) nasılda denk gelmişle hee kızlara bak. bende Elif'e hiç yapmadım aslında, ablamlar falan sürpriz yapmışlardı hep ona öylelikle olmuştu, Defne'ye de 1.'de yapmadım, şimdi hoşlarına gidiyo pasta üflemek falan sevinsinler diye istiyorum, ama aynı dert bende de var ya, bizde bizim aile kalabalık ama görümcem ve oğlu yüzünden istemiyorum valla çağırmasan olmaz:)) gelmezler belkide bizimkiler kalabalık diye ama bilmiyorum.

Aslında niyetim var derya ama okul izin verirmi onu bilmiyorum devlet ya bikaç kişiden yapılmıyo diye duydum ama konuşucam evde yine ikisine yapıcam ama okulda izin verirlerse aralıkta da orda yaparım

Bende okulda yapmaya çok hevesleniyodum ama yapmıyo bizim okul, yapabilen var yapamayan var diye. aslında doğruda ama isterdim yani.

ya nazlı bende duru ya okul da doğum günü düşünüyodum devlet okulunda bizimkide acaba izin vermiyolarmı???

Bende dün akşam çinekop kızarttım o da çok lezzetli ya çokta güzel olmuştu.

Bende dün akşam çinekop kızarttım o da çok lezzetli ya çokta güzel olmuştu.

bu akşamda bizde var annem almış..
çinekop lüferin yavrusu :))

balık dersi vermiş gibi oldum :)) eşim sağolsun bu konuda çok meraklıdır banada gecti artık

benim dogum günümde 12 kasım.. yaşlanıyorum iyice :KK43:( 33 e giricem... keşke şuan 4 yaşında olsaydım :)) hatta 2 bile olabilir....

ben ezgiye hem evde hem okulda yaptım hep. okula ilk yıl palyaço getiridm çocukalr agladı hep korktular:)) ikinci yıl pamuk prenses getirdim... oyunlar oynattaı. şarkılar caldı oynadılar güzeldi..

bu yıl cindrella kıyafeti aldım ezgiye ... cindrella getirirm okula diyorum ama okul değişti tabi önce sormam lazım...

evde yaptıgımdada çok kişiyi çagırmıyorum.. 10-15 kişi oluyoruz...

aydınlat bizi Deryacım iyi oluyo :)) hamsi'den başka balık tanımaz benim ailem, o yüzden anlamam hiç :)) Kayınpeder sever öyle değişik balıkları da ondan yiyorum bende ara değişik birşeyler işte, mesela kalkanı çok severler onlar, çok pahalı, ama ben sevmiyorum ya, balık gibi gelmiyo kalkanmış, sazanmış, tavuk eti gibi.

benim dogum günümde 12 kasım.. yaşlanıyorum iyice :KK43:( 33 e giricem... keşke şuan 4 yaşında olsaydım :)) hatta 2 bile olabilir....

ben ezgiye hem evde hem okulda yaptım hep. okula ilk yıl palyaço getiridm çocukalr agladı hep korktular:)) ikinci yıl pamuk prenses getirdim... oyunlar oynattaı. şarkılar caldı oynadılar güzeldi..

bu yıl cindrella kıyafeti aldım ezgiye ... cindrella getirirm okula diyorum ama okul değişti tabi önce sormam lazım...

evde yaptıgımdada çok kişiyi çagırmıyorum.. 10-15 kişi oluyoruz...

negüzel organizasyonların varmış öyle bayıldım

bende 30 aralık doğumluyum iğrenç bir gün, mesai yapıyoruz aralık ayında gece 2-3 :)) harika bir kutlama oluyo yani çalışarak

Valla gülcecim dedim ya sormak lazım filizin dediği doğru bizim okulda yapamıycak tip yok ama belli olmaz bende defneye geçen sene deren doğdu diye bide aynen öğrendi d.günüm ne zaman diye o yüzden yapmıştım daha önceki seneler bizimde ölesine olmuştu zaten derdim anlayınca yapim diye

Ben hatırlıyorum deryanın organizasyonları en son pinata falanda olmuştu dimi böle dışardan beğeniyorum uygulama sıfır

X