2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Geçmiş olsaun filizcim bizimde hala öksürüğümüz ve burun tıkanıklığımız geçmedi bal zencefile başladım gene ama galiba bizide doktor yolu gözüküyo

balgamlı öksürükmü, kuru öksürükmü sizinki nazlı, ilk defa kuru öksürük bizimki bu daha kötüymüş ya, çocuğun boğazı parçalanacak sanki

merhabaa:))
hoşgeldiniz:))
ay okul okul canını yediğim ..1 haftada gene çöktüm!!:)
nil de çook öksürüodu ben de bugün götürdüm dediğin gibi aciller felaket!!kızlar o kadar öksüren nile dr alerjik dedi.düzgün nefes alamadı için dedi.balgamını atamadığı için..şaşırdım yani??kulağı da pisti gene sağ tarafı çekti temizledi ama sol duruo..nie bööle katılaşıo kulak kiri anlamıorum nilin,fikri olan var mı?
tüm çocuklarımıza geçmiş olsun bu arada..
kızlar ya şaka gibi gelio mesela 1 flört:))ooooo ben de bollll:))))))))))üni.kadar 3-5 soona çoştum:))ben 2.gün aynı adama katlanamadım hiç:))burak hariç:))

:))) hey maşallah Duygucum sana:) ben erken yakalandım 3'e 5'e varamadım :) şu alerjik işine de deli oluyorum herbirşey alerjik, nil'in kulağı akıyomu acaba birikip katılaşıyodur belki, kulak burun boğaz'a götürdünmü hiç.

Balgamlı filiz göğsü dolu dolu eevt kuru kuru kötü ay aynen filiz ortaokulda öle bi denemem olmuştu ama aynen çok komik cama koşardım en bombasıda gelinliklerle baba evinden çıkarken bizim kapıdan geçti :)

ayyy yazıkkkk çocuğun halini düşünemedim :))

:)))))))
kapmışlar anam seni..ben anca kakaladım kendimi,ahahahhaha:)))
gitmiştik canım işte o zaman da temizlemişti doktor sanırım pamukla temizlerken içeri itiorum ben
bize ilk defa alerjik bişi dediler sanırım ya,,hep öle mi diolar??

evet ya alerjik diyolar herşeye burnu akar alerjik, öksürür alerjik, her doktora gittiğimizde bir alerji şurubuyla dönüyoruz ama kulanmadık hiç :)

hepinizin geçmiş bayramlarını kutluyorum, hiç nete girmeye fırsatım olmadı, bugünde tatil dönüşü iş yoğunluğu
hasta kuzulara geçmiş olsun,
ooooo ilk aşklar, flörtler, ne güzel ve heyecanlı kalp çırpınışlarıydı...... şimdi 9-10 yıla yavrularımız o dönemleri yaşayacakya bir garip oldum, büyümüşüz be...

aylin cim çok geçmiş olsun ameliyatınız iyi geçmiş çok sevindim canım.. minik yavrulara birşey olmasın...

slm kızlar hepinizin geçmiş kurban bayramı ve cumhuriyet bayramı kutlu olsun

bizim bayramda yorucu ama güzel geçti gezindik durduk

bugünde evdeki peteklerim değişiyor büyütüyoruz ev dandini adamlar bitirmeden gidip geliyolar ve banada geliyolar sıkıntı bastı beni birazdan kavga çıkarıcam eşime sarıyorm

Günaydın sabah sabah şiştim heee defne zıplattı sinirlerimi babası giderken o uyuyodu bi kalktı babam nerde ben babamı istiyorum kahvaltıyı hazırladım mırmır ay deli etti

Günaydın sabah sabah şiştim heee defne zıplattı sinirlerimi babası giderken o uyuyodu bi kalktı babam nerde ben babamı istiyorum kahvaltıyı hazırladım mırmır ay deli etti

günaydın, çocuk işte ne zaman ne yapacakları belli olmuyor, boşver takma..

ay evet yaaa çocukları düşününce sinir bozucu geldi şimdi kıskanırım ben kızlarımı despot olurum galiba bu konularda.

mesaj atamıyorum :))

Niyekine ? :)

Oy evde tadilatmı :18: kolay gelsinnnn

baba olur anne isterler, anne olur baba isterler zaten :)

günaydınnnn:)))))))))))))))))))))))

Günaydın pek bi mutlusun gibi maşallah maşallah

Hayırdır topik pek sessiz bayram ve tatil rehavetinden kurtulamadınızmı yoksam günler monotonmu geçiyor

tam bişeyler yazacağım biri geliyor, telefon çalıyor, patron çağırıyor, ne yoğun bir gün....Doğru burası monoton ama yaşam tüm hızıyla akıyor...

amannn tüm gün uyumuşum...demin de nili uyuturken uyumuşum,malağım bugün sanırım:))
kaç günün acısı çıkıo:))
kızlar kalorisiz atıştırmalık önerilerine ihtiyacım var,deli gibi yiorum,bikaç kilo aldım bile(vermeye çalışırken(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…