2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Biraz araba tutuyodu filiz ama çok uzun dolaşmıyoki yarım saat falan ama huy etti galibe evde de kusmuş okula artık gitmiyceni biliyo yemekle arası yok aç binince tutuyo tok binincede tutuyo

bende herzaman kendime birşeyler almaya çıkarım kızlara alıp dönerim, dün akşam tersini yaptım, nihayet iki pantolon buldum kendime, bu arada aradığımız kesimde pantolonlar Ayhan marka, adl'de olması lazım, biri tavsiye etti ve baktım ki benim severek giydiğim pantolonların çoğu zaten Ayhan mış, tavsiye ederim arayanlara. kalıpları güzel. beli de çok yüksek değil ama çok düşükte değil.

haa birde fabrika'nın pantolonlarını tavsiye ettiler. ama ben bakmadım daha

Ohhh güle güle giy iyi yapmışın aslında evet yaaa benimde ordan pantolon etek elbisem çoktur unutmuşuz bak

kızlar merhaba bir daha giremem evde net yok telden de girip yazamıyorum...erken olucak ama artık idare edin

hepinizin kurban ve cumhuriyet bayramı kutlu olsun allah evlatlarımızla sağlıklı uzun ömürler ve nice bayramlar nasip etsin hepimize herkesi öptümmm ii bayramlarr

Erken olurmu burcucum şunun şurasında ne var seninde bayramın mübarek olsun canım

Heralde filiz ya erken tatil ya çok yoğunlar bende sütlaç yapim dedim ilk defa deniyorum pirinç unumda nişastamda yokmuş hadi öle denim dedim ama ıhhh olmadı sulu kaldı pirinçli süt içerler artık :)

Heralde filiz ya erken tatil ya çok yoğunlar bende sütlaç yapim dedim ilk defa deniyorum pirinç unumda nişastamda yokmuş hadi öle denim dedim ama ıhhh olmadı sulu kaldı pirinçli süt içerler artık :)

:)))) olsun o da bişeydir, annem hiç koymaz öyle nişasta pirinç unu falan ama pirinci fazla olduğundanmıdır nedir koyu oluyo. fazla kaynatsaydın koyulaşırdı biraz, belkide soğuyunca kıvama gelir, yada boşver pirinçli sütte güzel :))

Ay kaynattım baya ama kalınlaşmadı önceden de düşünemedim pirinci fazla koymayı amaaan napim denedlm işte

şimdi eve bi gitcem ev tertemiz ve yemeğim var rüyadamıyım neyim :)))) bu kadar mutlu hissedeceğimi bilseydim daha önce mutlandırırdım kendimi be :))

Aman aman maşallah de gerçekten çalışan iki çocuklu bi kadınsın bu zamana kadar ne diye düzenli yardımcı almamışınki

artık ayrı düşeriz kocaa bayram var. kızlar bıldırcın dolma yaptım bakalım nasıl olcak. fırında şimdi çağan gelene kadar olur herhalde.aa babamız geldi eve en son çağan geliyo yaa.
şimdiden iyi bayramlar

Günaydın bayram arefesi telaşlı gün :) filiz sanada tatildir heralde resmi tatil ya bide siz yemeği k.valde de yiyip çıkmıyomusnuz

Aman aman maşallah de gerçekten çalışan iki çocuklu bi kadınsın bu zamana kadar ne diye düzenli yardımcı almamışınki

Aman ne biliyim ya ha haftaya alırım, ha birdahaki ay alırım diye diye geçti yıllar :)) çok nadir de olsa aldım ara sıra genel temizlik için ama doğru düzgün birini bulamamıştım, birde birine iş yaptırmak hiç benim işim değil yani şunu da yap burayı da yap diyemem ben, sonra da peşlerinden kendim tamamlıyorum hep :)) şimdi gelen arkadaşımın arkadaşı, o da daha önce gitmemiş temizliğe bir bana geliyo işte, iyi de bir kız biraz uzun sürüyo işi ama enazından soruyo şunuda yapıyımmı falan diye, fena değil işte. iyi oldu ya boşuna okadar sıkıntı çekiyomuşum.

bıldırcın dolmamı, bildiğimiz bıldırcın kuşunu mu doldurdun yani yazıııkk :))

Günaydın bayram arefesi telaşlı gün :) filiz sanada tatildir heralde resmi tatil ya bide siz yemeği k.valde de yiyip çıkmıyomusnuz

yok yav nerde bize tatil, yarım gün çalışıyoruz, öğlen çıkıcaz, resmi tatil falan değil idari tatil hersene olduğu gibi, söylentiden ibaret o.
K.validede yemiyorum ben, orda yiyince hem çocukları zapt edemiyorum evdeki gibi sofraya oturmuyolar şımarmaktan, hemde ye topla derken saat çok geç oluyo evdeki bütün işim kalıyo, zaten k.validem genelde yemek yapamıyo yetiştiremiyo, ama onda varsa ben alıp yukarı çıkarıyorum, ben yaptığımdan onlara götürüyorum öyle idare ediyoruz çeşit oluyo hem.

Bugünde okul tatil Elif'in, sabah kendini yerlere attı okula gidicem ben diye, tatil kimse yok okulda diyoruz anlamıyo bağırıp çağırıyo, resmen yerde sürükleye sürükleye soktuk içeri çektik kapıyı, apartman inliyodu sesinden, Allahım yarabbim bu kız çok enteresan yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…