2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aman hiç sorma şu göbek olayıyla benimde başım dertte, kilomdan memnunum aslında ama göbekten hiçbirşey yakışmıyo, büyük beden mağazalarına mı baksam acaba birde diye düşünüyorum yani :))

yapma yav iyiymiş iade olayı, internette de öyle bişeyler yazıyodu ama dikkatli okumadım. internet satışı da var, gerçi pekte iade etmiş olmuyolar bir pantolona 150 TL verince ama yine de insanın içi rahatlıyo :)) keşke deneseydin, bizim burda da en yakın optimum'da varmış o mağaza ama gitmek mesele.

valla filiz eşim bayramda istanbula fidelim demişti bende gerek yok demiştim ama evet mi deseydim ki. ne gerek var neyimiz eksik dedim doğru diyosun dedi öyle kapandı konu bide çağanla o kadar yol ve huzursuzluk. gerçi günü birlik gidip gelirdik biz de geçen yıl yapmıştık kışın ortasında sabah gidip akşam dönmeli gittik uçak kardan kalkamadı gecenin 12 sinde kendimize kalcak yer bulup 700 tl bi geceliğine bayılıp sonrada sabahki uçağa yetişmek için sabah 4 de oteli terk etmiştik. o kadar para verip sabaha kadar yatamadık ya o dokunmuştu bana...aklıma geldi işte senin ciciler bi gelsin bakalım.
benim belim kalınlaştı. bir an önce zayıflamazsam bu yapışır üstüme çünkü yaşlanıyruz artık

:)) hatırladım sizin o uçak maceranızı, evet ya eskiden ikigün yemek yemesem verirdim aldığım kiloyu şimdi gitmiyo kolay kolay,
ya aslında artık bütün markalar her şehirde var, ben çok biryer bilmişliğim olmadığından daha yoksun zannederdim diğer şehirleri bu konuda ama, Afyon'a gittim ya baktım olmayan yok, yani daha doğrusu bizim genel olarak alışveriş yaptığımız mağazaların hepsi var, sevenhıll, defacto, lcw, cotton vs. bir meydanda toplanmış hepside şaşırdım ki Afyon çokta gelişmiş biryer değil. Samsun daha iyidir herhalde diye düşünüyorum, yani diyeceğim o ki çokta birşey değişmiyo, bulamıyosan bulamıyosun, ben İstanbuldayım işte hani nerde kıyafettt :)))

öyle değilişte. mesela adam gidiyo üretilen yerdden malzemeyi alıyo getiriyo samsuna getiren adamın zevki giyime bakış açısına göre gelen ürünün sana hitap etmesi değişiyo. gittikçe kapalılığa hitap etmeye başlamış giyimler. tamam ben de açık sçık giyinen biri değilim ama bunları da giyemem yani. brde benim sporla ilgili sorunum yok zaten hep spor giyiyorum biraz frklı aradım bu sefer şu pantolon takıntısından kurtulabilsem aslında

evet kesinlikle iyi yaptık Burcu

Sevda özellikle alışveriş yaptığın, memnun kaldığın siteler varsa bilgilendir bizi de

canım ben genel olarak alışveriş yaptığım tüm siteleri yazıyorum ama çok bilinener dışındakilerden mümkün ldukça kapıdan ödemeli alıyorum diğerlerinden kredi kartıda kullanıyorum

gitti gidiyor,
hepsi burada
sanal reyonum,
yalıspor,(buranın sonraki alışverişlere hadiye kuponlarıda oluyor)
ürünalışveriş,
waikiki,
teknosa,(elektronik beyaz eşya ve el aletleri genelde burdan alıyorum çünkü şarköye heryer gönderim yapmıyor )
japon style (ürünlerini çok severek alıyorum hoşuma gidiyor modeller hem spor hem klasik ve hatta abiye her tarz var facebookta grupları var kişilerin yönettiği alışverişimi ordan yapıyorum kapıdan ödemeliide aldım banka havalesi ilede aldım hiç sorun yaşamadım ama kredi kartı kullanmadım!!!)
kemal tanca,
muya,
sanalpazar,
top shop,
nıke,
adidas,
limango,
markafoni,
puma,
trendyol,(çok itinalı ve hızlı gönderimli bbir site)
vipdükkan(buranın teslimatları biraz uzun sürüyor),
twigy,
koton
aklıma gelenler bunlar bukadar yazdımda tam bir internet alışveriş çılgını gibi algılamayın beni lütfen yani ben ufakta olsa birşey aldığım tüm siteleri size bigi olsun die yazmak istedim bazılarından bi kerelik olmuştur bazısından devamlı alırım bişeyler :))

umarım fikir olmuştur

ben bugün çok halsizim hasta falan deilim ama kolumu kaldırasım gelmiyor..

Anacım en iyi kilo verme yöntemi kendini hazırla çocuğu hazırla arabasını omzuna çocuğu kucağına 7. Kattan in arabaya koy yürü babam yürü dışarda yürüdüğün yetmez alışvreiş merkezinde bi o kat bi bu kat o mağaza senin bu mağaza benim dolaş arada alt raflara eğil yukardaki askılara uzan :) jimnastik olsun yeminle kalçalarımın sıkılaştığnı hissettim bugün metrocıtydeydim azcıkda kanyona baktım yarında cevahir yapim diyorum :) filizcim kotonda da oluyo ana kız bu bayram için alcaktım ama 2yaştan başlıyo derene yok yani mesela kıza jilesi aynı kumaş anneye eteği falan bende bayılıyorum uyumlu giyinmeye tam bir örnek olmasada renkler model yakın tercih ediyorum özellikle renk çocuklarda da öle ikiz gibi çok hoşlamıyorum belki arada olur ama herşeyi pijaması bile aynı olanalr varya....

ALIşveriş cini sevda:)))

nazo sen bunu çocuukla yapıyosun bravo sana. benim çağan mağazada elbiseler arasına saklanmaya bayılıyo ona mı göz olayım elbise mi bakayım.
valla bilmiyorum ama zayıflamalıyımmmmmmmm
neyse 1 kasımda platesim başlıyo. sıkılaşırım. çok demoralize oldum..
benim herife tedavisini başlamışlar. bugün keyfi biraz daha iyi. bu arada bende regl oldum acaba durumu ben mi abarttım ki. abartmış olabilirim ama gerçek olan bir tepki var ortada..
çağanı yarın yollamıycam okuldayken seni çok özlüyorum anne dedi. iki gün dinlendim işte yarın o da olsun yanımda.

Sorma canım biz taşındığımız hafta buralı olduk :)) ece eski evi hiç istemiyor anlatıyorum bayramdan sonra gideceğiz falan aglamaya başlıyo yeni evimize dönmicekmiyiz :)
Taşınalı daha 2 ay oldu o yüzden bu bayramları burada geçirdik.. Gelenlere de kapımız açık çok mutlu oluruz eve mîsafîr gelince ece de cok seviniyor :) tüm akrabalar ist olunca hem buraya gelip tatîl yapmıs oluyolar bîz de tanıdık yüzler görmüş oluyoruZ :))

, dun akşam veranda da otururken sînek ısırdı zannettim biraz kaşındı sabahtan beri ayak bileğim şîş (ayak bilek kemiği görünmeyecek kadar şiş) yanıyo acıyo dr. Gitmeye gerek görmedim ama keyfimi kaçırdı. Ece de benim yüzümü güldürmek için komik surat çizip duruyo

Sepil ece de çağan gibi saklanır reyonların altına bide hiç sesini çıkarmaz bulamayayım diye sinirden delîye dönerim hiç bişey almadan çıkarız :)) regl öncesi daha hassas olmuşsundur belki ,bende bi gun öncesinde çok gergindim bağırıp çağırmıştım herzaman olan bişeye sakinleşince hemen not defterime baktım reglim yaklaşmış ondan :))

Heee filiz çocukla yapıyom ama deren arabada olduğu için rahatım defneyle olsam oda dibimden ayrılmaz filiz zara deme yaaa ne zamandır uğramıyodum bugün gittim gitmez olaydım dibim düştü yine defneye ordan siyah bi ev ayakkabısı alim dedim o kadar çeşit varki karar veremedim en iyisi defneyle bakim hangisi rahat olursa ev ayakkbılarını sıklıkla ordan alıyorum ve acımıyorumda çok giyiyo çünkü ama kıyafete ordan kıyamıyorum geçen bizim pazardan ihrac fazlası bi tişörtünü aldım 5lira bugün baktım aynısı 30lira derene göre basit bi tişört

meraal duy sesimi.,
günlük yağı almıştık. bugün açtım sanki plastiği eritip içine koymuşlr gibi bir koku ve tat rengi gri gibi gökmenden almıştık. normali bumudur..

canım geçmiş olsun stlex jel yokmu evde sür sık sık kaşıntısını alıp rahatlatır

:))

ahh zara ahhh :)))

Surdum sevdacım hiçbir faydası olmadı az önce buz koydum neredeyse hissetmedim :)) bakalım yarında böyle devam ederse giderim dr.a

Serpil bahsettiğin sığla yağımı ? Neye faydası var acaba ?

Günaydıııın Serpilciğim doğum günün kutlu olsun nice senelere eşinle çocuğunla hatice bence belki değil kesin git ihmal etme akrep makreptir Allah korusun

günaydınnn:))))
serpilcimmm nice güzel senelere işallahhh,doğum günün kutlu olsun:))
deryaaa..eşinin de doğum gününü kutlamışmıydım???:)canım ne güzel bi plan yapmışsın..hep bööle geçsin günleriniz:)
burcuuu...şaştım kaldım fotoğrafına..ne zaman geçti o kadar gün!!!ayyy....hep 2.leri ihmal ediorum sanırım

serpilcim doğum günün kutlu olsun, bugün ablamında doğum günü...

hatice geçmiş olsun, umarım birşeycik kalmamıştır, düşünceli kuzucuğuda bayıldım, gülen adam resmi güzel bir fikir...

kızlar bişi anlatacağım:
nilin okuldaki en yakın arkadaşı metehan:)ben de annesiyle oturuodum dün,soona beraber bakkala girdik falan neys tabi bunlar hep elele:))soona ayrılma vakti geldi,metehan biraz ilerdeydi,nil 'ben metehanı öpmeden gidemem'metehan koştu,nilin dudaklarına yapıştı,nil de!!!biz 2 kadın şok!!!soona kahkaha krizine girdik:))sadece metehanla dudaktan öpüomuş:))önce dudaktan soona yanaktan:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…